Створіть унікальний інтер'єр

Створіть унікальний інтер'єр

Ми завжди мріємо про порядок і затишок у своїй квартирі, і не тільки: так хочеться, щоб інтер'єр нашого будинку був неповторним, не схожим на квартири друзів і знайомих. Що ж зробити для досягнення самобутності? Давайте пройдемося по кімнатах і подивимося, як це здійснити.
 
Ось кухня. Якщо у вас меблі в стилі хай-тек, закриємо отвір вікна вельми популярною зараз рулонної шторою. Але щоб привнести тепла в модерн цього стилю, замовимо рулонну штору з тканини не однотонної в колір меблів, а розмальованої дивовижними кольорами або іншими рослинами. Інтер'єр відразу пом'якшиться, не порушивши своїх концепцій. А якщо кухня в стилі кантрі? З класичної дерев'яними меблями, стилізованої домашнім начинням. Римські штори в її інтер'єрі будуть просто незамінні.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Зазвичай вітальні обставлені в класичному стилі. В цьому випадку однотонні вертикальні жалюзі будуть гармонійно виглядати, особливо, якщо їх колір відповідає кольоровій гамі обстановки і обробці стін. Інтер'єр в східному стилі чудово доповнять бамбукові жалюзі або джутові рулонні штори, а оформивши стіну рулонної бамбуковій шторою, помістивши на ній чи то сімейні фото, то чи улюблену колекцію, ви досягнете досконалої оригінальності свого інтер'єру.
 
Автор: Микола Пунько
Вікна та штори | Білі жалюзі