Стильна квартира з кабінетом на балконі і спальнею за склом

Кожен представляє ідеальну квартиру по-різному. Деяким достатньо однієї кімнати, щоб втілити всі затії, а деяким не вистачає і декількох приміщень. Сьогодні ми розглянемо один з таких ідеальних проектів, який хоч один з вас колись представляв, коли подумки проектувати квартиру мрії.

Робоче місце і свіже повітря

Коли нам говорять про кабінет, представляється меблі з масивного дерева, діловий чоловік і стопка паперів. Поруч бібліотека з безліччю книг і папок. Але сьогодні кабінет можна облаштувати будинку. Для цього не потрібна додаткова кімната або зона у вітальні, якщо у вас є балкон. Багато балкон змушують речами, які не потрібні, щоб звільнити місце в будинку. Це не наш варіант. Якщо речі не потрібні, то який сенс їх складувати на балконі? Можна продати, віддати і в кінці кінців викинути заважають предмети. Коли балкон порожній, приступаємо до облаштування кабінету.

З чого почнемо? Визначаємо колірну гамму. У сучасних квартирах популярний стиль мінімалізм, еко. Якщо вам таке до душі, то ось кілька «наборів» поєднаних кольорів:

  • Білий, зелений і дерево;
  • Кремовий, кавовий і темне дерево;
  • Білий, сірий і камінь.

Як облаштувати кабінет на балконі?

Зазвичай балкони не особливо широкі, але довжина приміщення дозволяє втілити ідею з кабінетом. Робочий стіл для економії місця можна вмонтувати в стіну з двома ніжками як підпірок. Над столом або біля розміщуються шафки і полиці, якщо такі потрібні для зошитів, книг, паперів і так далі. З протилежного боку при необхідності ставлять шафа, де зберігаються потрібні речі.

Як зробити кабінет на балконі затишніше? Для початку - вікна. На них можна повісити ролети або жалюзі, які врятують від палючого сонця влітку, пом'якшать і розпорошилися світло. Штори на балкон - рішення вкрай дивне, до того ж це додаткове місце і прання. Як декор можна постелити килим при вході на балкон. А на стіл поставити живі квіти, наприклад сукуленти. Якщо над столом немає полиць, розгляньте варіант коркової дошки. На неї можна повісити красиві фотографії, замітки і нагадування. У такому кабінеті точно захочеться постійно працювати або вчитися.

Спальня за склом

Після успішної роботи і продуктивної навчання приступимо до ще однієї приємної частини дня - відпочинок. За склом від балкона - спальня. Її бажано облаштувати в тих же тонах, що й кабінет, щоб створити гармонійну картину. На вікна, які відокремлюють ці зони, можна повісити штори або тільки тюль.

Поділ спальні і кабінету сприяє більш ефективній роботі, оскільки у людини немає спокуси прилягти на 5 хвилин і провести в ліжку весь день. А гарний інтер'єр допоможе надихнутися на роботу і провести час з користю.

Шафа на балконі може стати відмінним місцем для зберігання зайвих в спальні речей. Але це не буде купа мотлоху, про яку ми раніше говорили, а всі речі будуть на своїх місцях.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 109 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору