Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир

Зміст
Як візуально розширити простір в невеликій квартирі?
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир: які краще вибрати?
Сонцезахисні системи для малогабаритних квартир: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Розробка дизайну інтер'єру для невеликої квартири - це ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла досить просто зіпсувати - наприклад, якщо обставити його безліччю різних декоративних елементів, великої меблів, що створить відчуття недоладності. У цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про те, як правильно розробити грамотний інтер'єр для невеликої квартири і які стилі для такого типу житла підходять найбільш оптимально.

Як візуально розширити простір в невеликій квартирі?

Візуальне розширення простору - це те завдання, яке найчастіше ставлять власники малогабаритних квартир перед дизайнерами інтер'єру. Насправді, зробити це не так і складно. Тут є кілька правил. По-перше, бажано, щоб такі інтер'єри були світлими. Тут досить очевидно працює принцип світлотіні, - все, що світліше завжди здається більше того, що темніше. По-друге, малогабаритні квартири ні в якому разі не варто захаращувати великою кількістю меблів і декоративних елементів: все це візуально "з'їдає" простір, робить його як би перевантаженим. По-третє, в таких квартирах дуже до речі буде велика кількість дзеркал, які, навпаки, візуально розширюють простір. Ну і, нарешті, по-четверте, важливе правило - дуже ретельно продумати зонування. Одна велика кімната - це завжди краще, ніж кілька маленьких. Кращий варіант маленької квартири - це, звичайно, студія.

Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир: які краще вибрати?

  1. Стиль контемпорарі. Сучасний інтер'єр для комфортного життя - таке визначення як не можна краще підходить стилю контемпорарі. Кредо інтер'єрів цього напрямку: зручність, функціональність, доступність - як раз те, що потрібно для малогабаритного житла. Дизайнери стверджують - для того щоб візуально розширити кімнату, потрібно зробити підлоги і стіни в близьких кольорах. Стиль контемпорарі диктує ті ж правила і ще кілька інших: по-перше, оформлення приміщень повинно бути максимально простим, цей напрямок любить лаконічність. По-друге, простір можна зонувати - ще один прийом, який підходить для власників маленьких квартир. Крім цього, краще використовувати модульні конструкції і функціональні меблі. Стиль контемпорарі дозволяє використовувати простір максимально раціонально, що тільки на руку власникам малогабаритних квартир. Може здатися, що такий інтер'єр буде виглядати безлико, але це зовсім не так. Пожвавити цей стиль можна за допомогою декількох яскравих акцентів. Яких саме? Вирішувати вам.
  2. Скандинавський стиль. Легкість і легкість скандинавського стилю роблять його придатним для маленьких приміщень. Жителі північних країн люблять світло, тому й інтер'єр вони вибирають відповідний. Для скандинавського стилю характерний світлий «фон» - стіни, такий же світлий підлогу, зазвичай дерев'яний, і мінімалістичний меблі. Світлі відтінки дійсно здорово розширюють простір, а в скандинавських інтер'єрах, саме такі є домінуючими. Скандинавський стиль відмінно впишеться в маленьку квартиру, так як не вимагає покупки складної меблів і декору, навіть навпаки: чим простіше, тим краще. Він також хороший для бюджетного ремонту.
  3. Стиль лофт. Лофт в інтер'єрі часто асоціюється з творчою свободою і неординарністю - як інакше пояснити це заперечення закінченою обробки і навмисну ​​недбалість в оформленні. Бетонні стіни, оголені труби, цегляна кладка - все, що зазвичай ховається дизайнерами під фарбою / шпалерами, фальшстеной, в лофт виставляється напоказ. Саме ця навмисна недбалість здорово дозволяє заощадити - і на обробці, і навіть на будь-яких інтер'єрних рішеннях. Для цього інтер'єру характерно невелика кількість меблів - те, що потрібно для малогабаритного житла. Приміщення такого стилю завжди виглядають просторими, повітряними і захаращені.
  4. Стиль мінімалізм. Назва стилю говорить сама за себе: тут мінімум декору і мінімум меблів; інтер'єри в такому стилі, як правило, досить світлі. Також тут широко використовується максимально функціональна, вбудовані меблі, шпалери або штукатурка без принтів, вбудовані світильники. В цілому, саме цей стиль покликаний максимально економити простір і тому, для невеликих квартир він підходить просто ідеально.
  5. Стиль функціоналізм. Це - стиль, в якому функції переважають над формою. Абсолютно всі предмети, навіть предмети декору в такому інтер'єрі грають функціональну роль. Отже - в ньому немає нічого зайвого.

Сонцезахисні системи для малогабаритних квартир: які краще вибрати?

Чим більше світла буде в малогабаритній квартирі - тим краще. Плюс - будь-яка сонцезахисна система точно не повинна бути громіздкою: щоб не з'їдати простір, якого і так, в принципі, не так вже й багато. Таким чином, краще всього вибирати навіть не жалюзі, а компактні рулонні штори - найкраще, в досить світлому виконанні. Ідеально підійдуть так звані ролети день-ніч, які складаються з двох типів полотна - прозорого і непрозорого. Таким чином, ви зможете регулювати

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Евгения 29.10.2020 в 23:45
new comment
Светлые оттенки действительно расширяют пространство, особенно если сочетать такой декор с минимальным количеством мебели. Мне очень импонирует скандинавский стиль.
Оксана 23.10.2020 в 20:01
new comment
Очень интересные и необходимые советы. В маленькой квартире особо не развернешься с дизайном.
Отменить
Додати коментар
Вікна та штори
Якщо наш будинок - наша фортеця, то вікна наших будинків і квартир - це очі в світ. А очі, як відомо, потребують захисту. І такий захист вікон - це жалюзі і ролети.
Детальніше
Голландський стиль в інтер'єрі
Голландський стиль в інтер'єрі
Скандинавський стиль в інтер'єрі сьогодні надзвичайно популярний. І, якщо ви зараз плануєте ремонт і перебуваєте в пошуках оптимального для себе стилю інтер'єру, але при цьому, не хочете зупинятися на найпопулярнішому варіанті, то ви цілком можете звернути увагу на голландський стиль.
Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві
Купити горизонтальні дерев'яні жалюзі в Києві
Дерев'яні жалюзі створять особливу, затишну атмосферу у Вашому домі, стануть просто відмінним, функціональним доповненням і прикрасою інтер'єру. Вони прекрасно поєднують естетичність зі зручністю і простотою управління, практичність з довговічністю, а широкий асортимент відтінків дозволить придбати жалюзі з дерева під інтер'єр практично будь-якого типу. Всі ламелі при виготовленні горизонтальних дерев'яних жалюзі проходять послідовну обробку, вони ретельно шліфуються і покриваються шаром оттеночного лаку, який дозволяє поєднувати їх з різними варіантами відтінків інтер'єру. А спеціальне покриття додатковим шаром лаку, мають анти ультрафіолетовий компонент, захистить виріб від вигорання.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00