Стилі інтер'єру вітальні

Зміст
Скандинавський мінімалізм
Затишний лофт
Екостиль в інтер'єрі вітальні

Сьогодні багато дизайнерів відходять від улюбленої класики і пропонують оформляти простір в різних стилях. Велика кількість різноманітних напрямків, змін в масовій культурі вдихнули в дизайнерське мистецтво нові віяння. Давайте разом розберемося, які стилі сьогодні актуальні і розглянемо їх особливості.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Скандинавський мінімалізм

Скандинавські традиції мінімалізму популярні далеко за півостровом. Він точно сподобається тим, хто любить свободу і простір без великої кількості речей в будинку.

Особливості мінімалізму:

  • "Ні" - зайвим деталям. Багато хто плутає мінімалізм і аскетизм. Перший не передбачає відмову від потрібних речей, але їх потрібно скоротити. Стиль закликає нарешті відмовитися від непотрібних речей, декоративних елементів. Вивільняючи простір, людина освіжає голову і думки.
  • Найпростіші форми. У вітальні можна експериментувати з розташуванням речей, але якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму, то важливо віддавати перевагу строгим формам. Квадрат, прямокутник, коло - поверхні такої форми вітаються мінімалістами.
  • Якістю, а не кількістю. Мінімалізм передбачає меншу використання не тільки елементів декору або меблів, а й споживання в загальному. Вітальня - це обличчя кожного будинку, тому речі в цій кімнаті повинні бути якісними і функціональними.

Затишний лофт

Лофтового простору трохи видозмінилися за останній час. Це вже не просто стіни під цеглу, а більш затишний простір з великою кількістю цікавих деталей, які візуально доповнюють інтер'єр.

Для лофт характерні такі особливості:

  • Простота деталей. Нехитрі форми, гармонійне поєднання предметів інтер'єру - це про лофт. Лофт в перекладі з англійської - це горище, а значить і атмосфера повинна бути відповідна.
  • Вільне планування вітальні. Зовсім не важливо, розділена чи на зони вітальня, скільки перегородок між функціональними зонами. У вас є можливість експериментувати як з предметами меблів, так і з їх формами.
  • Комбінація нового і старого. Вітається використання речей секонд-хенд. Можна запросто поставити стелаж в вітальні, який ви придбали з рук минулого власника. Меблі можна перефарбувати і в загальному змінити на свій розсуд.
  • Нестандартні аксесуари. Графіті, плакати, наклейки на стінах у вітальні зроблять її живою і легкою. Вам точно захочеться провести вільний час саме в такій приємній атмосфері.

Екостиль в інтер'єрі вітальні

Сьогодні популярність набирає екостиль. І це стосується не тільки інтер'єру, але і в загальному тренду на екоруху. Так ось, для вітальні в екологічному стилі характерні деякі особливості, до слова, вони схожі на мінімалізм:

  • Використання натуральних матеріалів і, як наслідок, переважання натуральних кольорів. Матеріали, які використовуються: дерево, камінь, бамбук, скло, дерев'яні панелі.
  • Затишна атмосфера. Декоративні елементи поєднують в собі як естетичну красу, так і функціональність. Тому для вітальні з декору варто придбати пледи, декоративні подушки. Також можна доповнити панораму картинами.
  • Живі квіти. Вітальню варто доповнити живими квітами. Саме живими, оскільки пластикові квіти просто неприпустимі, якщо мова йде про екостилі.
Задати питання
Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Кольори інтер'єру вітальні
Колір стін у вітальні кімнаті задає основний тон всього інтер'єру. Правильний вибір відтінку не тільки допоможе створити затишний і красивий дизайн, але і прибере деякі недоліки вітальні. Вітальня кімната - це місце, де можна не тільки проводити свій вільний час і займаєтеся дозвіллям, а й зустрічати гостей. Не дивно, що дизайн цієї кімнати вимагає особливої ​​уваги. Що ж першим кидається в очі, коли людина входить у вітальню? Звичайно ж це колір стін і меблі. Підбір палітри кольорів, що використовується в облаштуванні кімнати, - це першочергове завдання.
Детальніше
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті.
Чи можна демонтувати захисні ролети
Чи можна демонтувати захисні ролети
Демонтаж і зворотна установка може встановлюватися в будь-який зручний момент. Подібна процедура ніяк не позначиться ні на якості роботи установки, ні на зовнішньому вигляді самої будівлі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень