Стилі інтер'єру вітальні

Сьогодні багато дизайнерів відходять від улюбленої класики і пропонують оформляти простір в різних стилях. Велика кількість різноманітних напрямків, змін в масовій культурі вдихнули в дизайнерське мистецтво нові віяння. Давайте разом розберемося, які стилі сьогодні актуальні і розглянемо їх особливості.

Стилі інтер'єру вітальні

Скандинавський мінімалізм

Скандинавські традиції мінімалізму популярні далеко за півостровом. Він точно сподобається тим, хто любить свободу і простір без великої кількості речей в будинку.

Особливості мінімалізму:

  • "Ні" - зайвим деталям. Багато хто плутає мінімалізм і аскетизм. Перший не передбачає відмову від потрібних речей, але їх потрібно скоротити. Стиль закликає нарешті відмовитися від непотрібних речей, декоративних елементів. Вивільняючи простір, людина освіжає голову і думки.
  • Найпростіші форми. У вітальні можна експериментувати з розташуванням речей, але якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму, то важливо віддавати перевагу строгим формам. Квадрат, прямокутник, коло - поверхні такої форми вітаються мінімалістами.
  • Якістю, а не кількістю. Мінімалізм передбачає меншу використання не тільки елементів декору або меблів, а й споживання в загальному. Вітальня - це обличчя кожного будинку, тому речі в цій кімнаті повинні бути якісними і функціональними.

Затишний лофт

Лофтового простору трохи видозмінилися за останній час. Це вже не просто стіни під цеглу, а більш затишний простір з великою кількістю цікавих деталей, які візуально доповнюють інтер'єр.

Для лофт характерні такі особливості:

  • Простота деталей. Нехитрі форми, гармонійне поєднання предметів інтер'єру - це про лофт. Лофт в перекладі з англійської - це горище, а значить і атмосфера повинна бути відповідна.
  • Вільне планування вітальні. Зовсім не важливо, розділена чи на зони вітальня, скільки перегородок між функціональними зонами. У вас є можливість експериментувати як з предметами меблів, так і з їх формами.
  • Комбінація нового і старого. Вітається використання речей секонд-хенд. Можна запросто поставити стелаж в вітальні, який ви придбали з рук минулого власника. Меблі можна перефарбувати і в загальному змінити на свій розсуд.
  • Нестандартні аксесуари. Графіті, плакати, наклейки на стінах у вітальні зроблять її живою і легкою. Вам точно захочеться провести вільний час саме в такій приємній атмосфері.

Екостиль в інтер'єрі вітальні

Сьогодні популярність набирає екостиль. І це стосується не тільки інтер'єру, але і в загальному тренду на екоруху. Так ось, для вітальні в екологічному стилі характерні деякі особливості, до слова, вони схожі на мінімалізм:

  • Використання натуральних матеріалів і, як наслідок, переважання натуральних кольорів. Матеріали, які використовуються: дерево, камінь, бамбук, скло, дерев'яні панелі.
  • Затишна атмосфера. Декоративні елементи поєднують в собі як естетичну красу, так і функціональність. Тому для вітальні з декору варто придбати пледи, декоративні подушки. Також можна доповнити панораму картинами.
  • Живі квіти. Вітальню варто доповнити живими квітами. Саме живими, оскільки пластикові квіти просто неприпустимі, якщо мова йде про екостилі.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 15.03.2020
Просмотрено: 505 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору