Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир

Ірако-британський архітектор Заха Хадід користується особливою популярністю в світі. Її проекти завойовують особливу увагу своєю неординарністю, сміливістю форм і особливим баченням геометрії. Свої ідеї архітектор втілювала за рахунок використання виключно якісних і сучасних технологій, будь-який проект реалізовувався за допомогою різних інновацій. При цьому, Заха Хадід успішно поєднувала культурні традиції єврейської і мусульманських культур. Архітектор відома і як стиліст інтер'єрів. Її проекти захоплюють своєю загадковістю, космичностью, футуристичністю.

Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир

Основні елементи

Найголовніше, в процесі реалізації інтер'єру, необхідно використовувати тільки сучасні матеріали. Наголос робиться не тільки на екологічність, але і на якість і поєднання звичних матеріалів в незвичайному бачення. Варто для початку звернути увагу на:

  • футуристичність - кожен предмет в кімнаті не повинен бути зі своєю історією, тільки новинки з незвичайними формами;
  • нестандартна геометрія - чому не звичніше форма вироби, тим краще;
  • циклічність - всі предмети повинні об'єднуватися в одну єдину систему.


Окрема увага приділяється обробних матеріалів. Досить просто використовувати мінімальну кількість оздоблювальних матеріалів і покрити стіни фарбою.

Тонкощі реалізації проекту

Основний упор при втіленні інтер'єру в стилі Хадід - рух. Найпростіше передати рух через меблі, дверні отвори і вікна. Саме тому важливо надати їм незвичайну форми.

Якщо саму форму віконних прорізів поміняти проблематично, спробуйте обіграти захист від сонця. Багатошарові штори різних кольорів, багаторівневі жалюзі, римські штори нестандартної конструкції - варіантів безліч. Можна також використовувати і однотонну тканину, якщо ви не бажаєте акцентувати увагу на вікнах. В такому випадку необхідно заховати систему кріплення за фальш-конструкціями.

Важлива і колірна передача. Хадід була палкою прихильницею творчості Казимира Малевича, тому намагалася перенести улюблені кольори в свої ескізи і проекти. Яскравий приклад - посуд і меблі. Це або поєднання чорного з білим, або яскравий червоний або жовтий. При цьому будь-який предмет глянсовий, що не приглушений.

На глянці складається основна композиція інтер'єру. Стеля, стіни, меблі - будь-яка деталь в інтер'єрі блищить і привертає увагу.

При виборі меблів не обов'язково робити замовлення під ескізи архітектора, досить вибрати предмети незвичайної форми. Боїтеся експериментувати? Спробуйте з малого, наприклад установка столика в формі «текучих годин» Далі. Він відразу приверне до себе увагу, стане центром експозиції, а ви зможете звернути увагу наскільки вам комфортно чи ні.

Пробуйте використовувати різні поєднання кольорів, форм і не забувайте про інноваційні технології - в такому випадку втілити дизайн Хадід зможе навіть новачок.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 227 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору