Стиль версаль в інтер'єрі

Зміст
Стиль версаль в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю версаль в інтер'єрі
Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для стилю версаль?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу. Цей стиль точно не можна назвати бюджетним і навряд чи він буде виглядати гармонійно в невеликих квартирах-студіях. Та й в цілому, цей стиль застосовується в сучасних квартирах надзвичайно рідко, особливо на тлі сучасної моди на мінімалізм і хай-тек. Але повірте, його реалізація того варто.

Стиль версаль в інтер'єрі: що він собою являє?

Він поєднує пишномовність, властиву королівським покоїв, з гідністю, властивим королям. Грунтується версальський стиль на тезах бароко: все повинно бути помпезно і розкішно, нехай навіть в сучасному варіанті. А його індивідуальна риса - унікальність кожного предмета обстановки. Все, від крісла до суповий ложки, має бути з власною історією. На жаль, версальський стиль не відтворити, накупивши предмети меблів та інше в найближчому супермаркеті. Меблі найкраще робити на замовлення, або ж використовувати вінтажну.

Основні відмінні риси стилю версаль в інтер'єрі

  1. Базові кольори - перлинно-сірий, золотий, бірюзовий, бузковий. В цілому, колірна гамма повинна бути швидше світлою, пастельній, з неодмінним використанням золота і бронзи.
  2. Стіни покривають матовою фарбою, декоративною штукатуркою, підлоги оформляють паркетною дошкою або художнім ламінатом, який імітує цінну деревину і називається «версаль».
  3. Неодмінні аксесуари в подібному житло - вольтерівське крісло, софа і секретер. Всі меблі повинна бути досить дорогий, з різьбленими спинками і ручками, дерев'яної, лакованої, з якісною оббивкою дорогим текстилем. Декор картинами маслом або аквареллю в різьблених рамах буде максимально доречним. А ще це може бути кольоровий мармур, фрески, барельєфи.
  4. Надати вітальні вид салону можна, якщо вибрати меблі із закругленими краями і задрапірувати стіни напівпрозорими тканинами. Декорувати «версальську» вітальню краще не дуже рясно: для цієї мети підійдуть вази і статуетки зі слонової кістки, онікса, кришталю або ж породистого дерева. Безумовно, стиль бароко, до якого можна умовно віднести версальський, рясніє декором, але варто пам'ятати, що ми все ж говоримо про осучасненому варіанті. Повна стилізація, в цьому випадку, може виглядати карикатурно і по-міщанському.
  5. Серед основних використовуваних матеріалів - дерево, кераміка, метал, текстиль.
  6. В якості підлогового покриття найкраще використовувати дорогий і якісний складальної паркет, в ідеалі - з темного дерева.
  7. Текстилю має бути багато, а він, у свою чергу, повинен бути дорогим і якісним. В ідеалі, це має бути шовк і оксамит: саме такі текстури найкраще вписуються в версальські інтер'єри.
  8. Базову меблі для обстановки квартири відповідно до французького бароко складають секретери, софи і так звані вольтерівські крісла - з високою спинкою і виступами по боках головах. Тут важливо гармонійно поєднати деяку театральність з історизмом.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для стилю версаль?

Безумовно, в якості декоративного елемента на великих вікнах повинні бути присутніми масивні портьєри із зав'язками-пензликами. Але ось для захисту від сонця цього може бути замало. Для версальського інтер'єру добре підійдуть тканинні ролети: в ідеалі, зроблені на замовлення. Кожна деталь інтер'єру в стилі версаль повинна точно вписуватися в стиль, тому, це - той самий випадок, коли краще замовити ролети за індивідуальним проектом: ідеально підходить вам кольору, можливо, з цікавим квітковим патерном або іншими візерунками. Таким чином, ви отримаєте і функціональну сонцезахисну систему і естетичний предмет інтер'єру.

Задати питання
Опубликавано: 29.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Питання захисту приміщення від надлишку сонячного світла особливо гостро постає в літній час. Але і в інші сезони це теж необхідно: осіннє і зимове сонечко може також бути досить яскравим.
Детальніше
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Скандинавський стиль в інтер'єрі квартир: основні елементи
Скандинавський стиль в інтер'єрі квартир: основні елементи
На сьогоднішній день, скандинавський інтер'єр квартир залишається найпопулярнішим в Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, а також Ісландії. Жителі Північної Європи залишилися вірні традиціям і продовжують удосконалити свій стиль. Сучасний скандинавський стиль в інтер'єрі квартири виглядає лаконічно і зі смаком. Місцевим жителям не властива тяга до помпезності і багатства. Інтер'єр будинку в скандинавському стилі уособлює практичність, природність, стриманість і навіть деяку холодність. Також проглядається любов до природи. Головний принцип напрямки - щоб господарям було комфортно, а не відвідувачам завидно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень