Стиль версаль в інтер'єрі

Стиль версаль в інтер'єрі

Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу. Цей стиль точно не можна назвати бюджетним і навряд чи він буде виглядати гармонійно в невеликих квартирах-студіях. Та й в цілому, цей стиль застосовується в сучасних квартирах надзвичайно рідко, особливо на тлі сучасної моди на мінімалізм і хай-тек. Але повірте, його реалізація того варто.

Стиль версаль в інтер'єрі: що він собою являє?

Він поєднує пишномовність, властиву королівським покоїв, з гідністю, властивим королям. Грунтується версальський стиль на тезах бароко: все повинно бути помпезно і розкішно, нехай навіть в сучасному варіанті. А його індивідуальна риса - унікальність кожного предмета обстановки. Все, від крісла до суповий ложки, має бути з власною історією. На жаль, версальський стиль не відтворити, накупивши предмети меблів та інше в найближчому супермаркеті. Меблі найкраще робити на замовлення, або ж використовувати вінтажну.

Основні відмінні риси стилю версаль в інтер'єрі

  1. Базові кольори - перлинно-сірий, золотий, бірюзовий, бузковий. В цілому, колірна гамма повинна бути швидше світлою, пастельній, з неодмінним використанням золота і бронзи.
  2. Стіни покривають матовою фарбою, декоративною штукатуркою, підлоги оформляють паркетною дошкою або художнім ламінатом, який імітує цінну деревину і називається «версаль».
  3. Неодмінні аксесуари в подібному житло - вольтерівське крісло, софа і секретер. Всі меблі повинна бути досить дорогий, з різьбленими спинками і ручками, дерев'яної, лакованої, з якісною оббивкою дорогим текстилем. Декор картинами маслом або аквареллю в різьблених рамах буде максимально доречним. А ще це може бути кольоровий мармур, фрески, барельєфи.
  4. Надати вітальні вид салону можна, якщо вибрати меблі із закругленими краями і задрапірувати стіни напівпрозорими тканинами. Декорувати «версальську» вітальню краще не дуже рясно: для цієї мети підійдуть вази і статуетки зі слонової кістки, онікса, кришталю або ж породистого дерева. Безумовно, стиль бароко, до якого можна умовно віднести версальський, рясніє декором, але варто пам'ятати, що ми все ж говоримо про осучасненому варіанті. Повна стилізація, в цьому випадку, може виглядати карикатурно і по-міщанському.
  5. Серед основних використовуваних матеріалів - дерево, кераміка, метал, текстиль.
  6. В якості підлогового покриття найкраще використовувати дорогий і якісний складальної паркет, в ідеалі - з темного дерева.
  7. Текстилю має бути багато, а він, у свою чергу, повинен бути дорогим і якісним. В ідеалі, це має бути шовк і оксамит: саме такі текстури найкраще вписуються в версальські інтер'єри.
  8. Базову меблі для обстановки квартири відповідно до французького бароко складають секретери, софи і так звані вольтерівські крісла - з високою спинкою і виступами по боках головах. Тут важливо гармонійно поєднати деяку театральність з історизмом.

Які сонцезахисні системи найкраще підійдуть для стилю версаль?

Безумовно, в якості декоративного елемента на великих вікнах повинні бути присутніми масивні портьєри із зав'язками-пензликами. Але ось для захисту від сонця цього може бути замало. Для версальського інтер'єру добре підійдуть тканинні ролети: в ідеалі, зроблені на замовлення. Кожна деталь інтер'єру в стилі версаль повинна точно вписуватися в стиль, тому, це - той самий випадок, коли краще замовити ролети за індивідуальним проектом: ідеально підходить вам кольору, можливо, з цікавим квітковим патерном або іншими візерунками. Таким чином, ви отримаєте і функціональну сонцезахисну систему і естетичний предмет інтер'єру.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 29.10.2019
Просмотрено: 440 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору