Стиль шинуазрі в інтер'єрі

Зміст
Що з себе являє стиль шинуазрі в інтер'єрі?
Основні відмінні риси стилю шинуазрі: які вони?
Кому підійде стиль шинуазрі в інтер'єрі?
Які сонцезахисні системи підійдуть для стилю шинуазрі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Етнічні стилі в інтер'єрі зараз досить популярні. І якщо з "традиційними" етнічними стилями все зрозуміло, то змішані стилі поки тільки набирають свою популярність. Сьогодні ми хотіли б трохи детальніше поговорити про стилі шинуазрі.

Що з себе являє стиль шинуазрі в інтер'єрі?

Поетична французьке слово шинуазрі набуло популярності в 18 столітті у Франції, а потім вже і в усій Європі. У перекладі з французької, слово означає «китайщина», що не зовсім відповідає чудовою, дуже витонченої стилістики. За фактом, це - європейський погляд на китайський стиль інтер'єру.

Основні відмінні риси стилю шинуазрі: які вони?

  1. Перший важливий елемент стилю - мерехтливі чорно-золоті Коромандельський ширми. Вони дозволяють зонувати простір, створювати фон для меблевих груп. Вони додають інтер'єру особливості і крім цього несуть практичну мету: можуть заховати потаємну кімнату і дуже особисті речі від сторонніх очей.
  2. Інший важливий елемент - розписні панно. Зображення дивовижних птахів, садів і сцен придворного життя наноситься на паперову або шовкову основу, іноді доповнюється вишивкою. Використовуються ці панно як шпалери, але оформляти ними краще не всю кімнату, а одну стіну-акцент. Саме такого роду тіні виглядають в інтер'єрі дуже акцентно.
  3. Велика кількість порцеляни в якості аксесуарів і декору. Безумовно, автентичний китайський фарфор знайти навряд чи вдасться, тим більше, що Китай перестав його експортувати, але стилізовані варіанти - цілком.
  4. Перевага натуральних матеріалів. Текстиль, дерево, камінь, все це використовується в противагу пластику і хромованим елементам. До слова, побутову техніку бажано заховати в спеціальні ніші: важливо, щоб вона не надто сильно впадала в очі.
  5. Меблі повинна бути стилізованої "під Китай". Краще, якщо вона буде дерев'яною. У деяких аксесуарах можна використовувати шовкову оббивку, наприклад - в подушках.
  6. Кольорові рішення можуть бути різними. Наприклад, можуть використовуватися пастельні відтінки: дуже вдало виглядають світло-блакитні шовкові шпалери з ніжно-рожевими паттернами в китайському стилі. Також вдало виглядає традиційне китайське поєднання червоного і золотого.
  7. Форма пагоди - хороше рішення для дзеркал. У такій же формі можна пошукати і меблі - наприклад, шафи.

Кому підійде стиль шинуазрі в інтер'єрі?

Це стиль, який чудово підійде для естетів-гедоністів. Шляхетний, витончений, чудовий - тільки такими прикметниками можна описати напрямок «шинуазрі». Данина китайськими традиціями і розкіш у виконанні, перетворить житло в те місце, в яке хочеться повертатися знову і знову. При всій досить відчутною яскравості стилю, він зберігає свій затишок і виглядає завжди концептуально і цілісно. І природно, цей стиль підійде для цінителів етніки, для яких звичайний китайський стиль - це занадто, а от європейська стилізація "під Азію" буде хорошим варіантом. Так само, як і з китайським стилем, шинуазрі здорово перегукується зі стилем арт-деко.

Які сонцезахисні системи підійдуть для стилю шинуазрі?

Так як стиль шинуазрі дуже явно "заграє" з китайським стилем, то цілком можна спробувати сонцезахисні системи, характерні саме для нього. Дуже вдало підійдуть, наприклад, класичні базові ролети натуральних відтінків - наприклад, світло-бежеві і айвори, непогано також будуть виглядати пастельні ролети. Ще один прекрасний варіант - штори-плісе, які при закритті збираються в естетично приємну "гармошку". В цілому, досить цікаво будуть виглядати горизонтальні дерев'яні жалюзі. А ось від алюмінієвих горизонтальних жалюзі, мабуть, варто відмовитися.

Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Рулонні штори на кухні
Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному
Детальніше
Як помити горизонтальні жалюзі
Як помити горизонтальні жалюзі
Навіть для досвідченої господині складне завдання - очистити жалюзі від різного виду забруднень. Такий виріб, на відміну від звичайної штори, не можна випрати в пралці. Також, перш, ніж помити жалюзі горизонтального типу, необхідно враховувати матеріал, з якого вони виготовлені. Це дозволить уникнути пошкодження, зберігши первісний стан.
Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир
Нове джерело натхнення для кожного в стилі Захі Хадід для квартир
Рідкісний людина, зважившись на ремонт у власній квартирі, готовий ризикувати і витрачати гроші на реалізацію чужої бурхливої фантазії. Та й дизайнерів, здатних зробити щось примітне. Надихаючись стилем знаменитої Захі Хадід, «Архітектурна студія - 7» зробила в горищному просторі щось зовсім несподіване і взагалі несхоже на квартиру.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень