Стиль Шеббі-шик

Стиль Шеббі-шик

Якщо ви плануєте ремонт і зараз перебуваєте в пошуку актуального стилю інтер'єру, спробуйте звернутися до оригінального, незаяложені і не дуже популярному стилю Шеббі шик. Якщо ви злегка страждаєте вещізмом, наділяє улюблені аксесуари особливими емоціями, якщо ви є скоріше адептом надлишкового декорування, ніж ні, але при цьому стиль прованс ви не дуже любите за його "попсовость", то шебби шик дійсно стане для вас відмінним рішенням. Адже в мало яких стилях настільки ж вдало поєднується надмірність в декорі і збереження пропорцій, відмінне поєднання старого і нового, актуального і старомодного. Для цінителів винтажа саме цей стиль стане найбільш оптимальним варіантом.

Стиль Шеббі шик, що він із себе представляє?

Стиль Шеббі-шик в інтер'єрі - це сусідство нових і дісталися в спадок предметів, покликане створювати ілюзію старовинних апартаментів, в які проникли сучасні віяння. Така концепція стилю, який зародився в 80-ті роки минулого століття. Буквально «shabby» означає «потертий» - поношений лиск. Тому, навіть якщо ви вирішили купити нові меблі, її варто штучно як би "зістарити".

Стиль Шеббі-шик - синтетичні, він вільний відтворювати будь-які класичні стилі, а також мотиви Провансу, кантрі, безлічі етнічних стилів. Відреставрована меблі з блошиного ринку - родзинка інтер'єру, якість старих речей, нехай і займаних часом, протиставляється сучасним виробам з синтетичних матеріалів. Сусідство речей з "історією" і мас маркету і є основною відмінною фішкою стилю Шеббі шик.

Стиль Шеббі шик в інтер'єрі, його основні риси

  1. Пишність і помпезність, нехай з тріщинами і потертостями, повинна проглядатися у всьому. За основу можна брати принципи класичного стилю, але при цьому, помпезності має бути менше, а винтажа більше.
  2. Нові меблі класичних силуетів покривається світлою пастельній фарбою, місцями створюються штучні потертості. Важливо, щоб такий інтер'єр не виглядають надмірно новим, як виглядають часто каталоги меблів. Аксесуари - з минулої епохи: мереживні і вишиті серветки, покривала ручної в'язки, світлі чохли на м'яких меблів.
  3. Палітра стилю Шеббі-шик в інтер'єрі - ніжно-пастельна: білий, світло-рожевий, світло-блакитний, колір слонової кістки. Стиль Шеббі шик можна назвати дуже комфортним саме тому,
  4. Меблі патинується, можливі й інші технології старіння. Вона може покриватися водоемульсійною фарбою навіть самостійно, як правило, майстри це роблять занадто акуратно, а так у вас вийде ефект хендмейд.
  5. З матеріалів найкраще використовувати натуральні, дерево, камінь, текстиль.
  6. Орнаменти виконуються в стилі рококо - трояндочки, янголята, райські птахи. Велика кількість орнаментів, патернів в стилі Шеббі шик, є важливою відмітною рисою стилю.
  7. Заохочується велика кількість текстилю, різних салфеточек, скатертин, тюлі.
  8. Речі ручної роботи заохочуються, в т.ч. сучасний хенд-мейд. При цьому, їх повинно бути досить багато і важливо, щоб вони подобалися особисто вам. Це можуть бути кошики, вази, картини в рамках, плюшеві ведмедики, цікаві панно на стінах.
  9. В якості підлогового покриття найкраще використовувати складальної паркет. Краще, якщо і він буде виглядати як би постареним. В якості покриття на стінах найкраще підходить штукатурка, або ж текстурні шпалери, як однотонні, так і з візерунками.
  10. Важливо, щоб в приміщенні було багато живих рослин. Це розбавить його навмисну ​​вінтажність.

Сонцезахисні системи в стилі Шеббі шик, які краще вибрати?

Як правило, в традиційній інтерпретації стилю Шеббі шик використовуються тюлі та різного роду гардини. Спробуйте замінити їх на більш сучасні варіанти, наприклад, японські штори, плісе, класичні рулонні штори з жаккарда або інших тканин. Вони компактні, вони прекрасно захищають від надлишку сонячного світла і добре вписуються в стиль. Найкраще вибирати пастельні відтінки, які будуть відображати цілісне колірне рішення вашого інтер'єру.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 395 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору