Стиль шале в інтер'єрі

Стиль шале в інтер'єрі

Якщо естетика стилів на кшталт "кантрі" для вас близька і ви хочете облаштувати свій будинок максимально затишно, ви можете звернутися до стилю шале. Стиль шале відображає естетику гірських будиночків і ви цілком можете відтворити її у себе вдома.

Стиль шале в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Інтер'єр в стилі шале - одне з найзатишніших напрямків, перш за все, з точки зору власників, які цінують простоту обстановки, самобутність оформлення і романтику натуральних матеріалів. Тут немає занадто яскравих контрастів, тут немає еклектики, яка настільки властива сучасним стилям. Все тут направлено на максимальний затишок для господарів.

Спочатку стилістика шале являла собою породження способу життя альпійських пастухів, що зводять надійні і теплі гірські будиночки. Сьогодні цей стиль використовується при оформленні дачних будиночків і заміських будинків. Можливо його відтворення і в квартирі - великий, а в ідеалі - дворівневою.

Стилі шале в інтер'єрі, його основні особливості та відмінні риси

 1. Перше, що повинно впасти в око в будинку або квартирі, вирішеними в стилі шале - великої кількості каменю та дерева, при цьому деревину бажано штучно зістарити.
 2. Важливо, щоб в такому інтер'єрі домінували натуральні матеріали, дерево, камінь, текстиль. Пластика і металів має бути мінімум. Найкраще і побутову техніку ховати в спеціальні ніші, щоб інтер'єр не здавався занадто сучасним.
 3. Незважаючи на те, що дерево - домінуючий матеріал в інтер'єрі в стилі шале, важливо не перевантажити їм приміщення, інакше приміщення буде здаватися глухим і похмурим.
 4. Для декорування стін можна використовувати шпалери з бамбука з плетеними обробкою або структурну фарбу, за допомогою якої виходить рельєфний візерунок.
 5. Меблі краще всього вибирати дерев'яну, при цьому її можна штучно зістарити. Меблі повинні бути максимально зручною, оббивку вибирайте світлу.
 6. Світлі відтінки повинні домінувати в інтер'єрах в стилі шале. Вибирайте всі відтінки пастелі, такі як кремовий, айворі, пудровий, світлий блакитний.
 7. Відкриті шафи з книжковими полицями, в цьому стилі можна назвати справжнім маст хевом, як функціональним, так і декоративним.
 8. Бажано, щоб підлога була дерев'яним. Це може бути паркетна дошка або складальної паркет.
 9. Типові аксесуари для стилю шале, це оленячі роги на стінах, голови тварин, килими, що імітують шкури тварин на підлозі. Природно, натуральні шкури використовувати зовсім необов'язково.
 10. Один з варіантів вирішення інтер'єру в стилі шале - біло-сірі поштукатурені стіни. Ви також можете використовувати однотонні текстурні шпалери.
 11. Пол покривають масивної нефарбованої дошкою, покритої лаком або морилкою, можливо, маслом з ефектом патини.
 12. Якщо мова йде про заміський будинок, обов'язковою умовою є камін - громіздкий, лапідарний, облицьований каменем. До слова, стиль шале найкраще підходить саме для заміських будинків і досить великогабаритних квартир. У студіях таке рішення може виглядати дещо недоречно.

Сонцезахисні системи для стилю шале, які краще вибрати?

Найкраще в таких інтер'єрах виглядають класичні рулонні штори, краще з натуральних матеріалів. Відтінок ролет вибирайте виходячи із загальної колірної концепції вашого інтер'єру, але ви можете бути впевнені в тому, що саме ролети будуть виглядати максимально доречно. На другому місці тут класичні горизонтальні жалюзі з дерева. Вони не тільки відмінно захищають від сонця, але і оптимально вписуються в інтер'єр, де дерево є панівним, домінуючим матеріалом. Добре підійдуть і бамбукові жалюзі.

 

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 396 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору