Стиль рустик в інтер'єрі

Зміст
Стиль рустик в інтер'єрі, що він із себе представляє?
Стиль рустик, його основні риси і особливості
Сонцезахисні системи для стилю рустик, які варто вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо ви справжній цінитель домашнього затишку і вам не до душі стандартні, нібито вилизані інтер'єри без душі, то можливо, варто звернутися до стилістики, близькою до кантрі, яка буде як би імітувати затишний заміський будинок. Саме до такої стилістиці можна віднести стиль рустик, який в останні роки став особливо популярним. А ще, він досить недорогий і досить простий в реалізації.

Стиль рустик в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Своєрідний мікс американського кантрі і російської хати почав завойовувати популярність в середині минулого століття, при цьому, стиль рустик залишається дійсно популярним досі, зазнавши лише незначні зміни. Основна ідея цього дизайн-напрямку полягає в гармонійному поєднанні природних, природних матеріалів, схильних до мінімальної обробці, з новинками технічного прогресу.

Стиль рустик, його основні риси і особливості

Брутальний і «первісний», але, одночасно, заворожуюче затишний, цей інтер'єр стає справжньою оазою миру і спокою для стомився від постійного руху і суєти жителя мегаполісу. Завдяки своїй екологічності та універсальності, він однаково доречний як в оформленні заміського будинку, так і в просторій міській квартирі.

Особливістю стилю рустик є використання природних матеріалів в необробленому вигляді або грубій обробці, що відрізняються простотою, екологічністю і навіть якоїсь сільської брутальністю. Спершу можна подумати, що такі матеріали доречні тільки в заміському будинку, але ніяк не в міській квартирі. Серед головних матеріалів в цьому стилі, можна сміливо назвати дерево і камінь. Але при цьому, на відміну від того ж стилю кантрі і ряду ретро стилів, вам не потрібно терміново ховати всю побутову техніку в спеціальні ніші, все технологічні елементи тут виглядають досить доречно.

Але тут вступає в хід особливість європейського рустик стилю - баланс неотесаності і витонченості. Наприклад, якщо в інтер'єрі використовується велика кількість грубої дерев'яних меблів, то вона пом'якшується декоративними елементами в стилі Шеббі - витонченої посудом і керамікою, живими квітами та пташиними клітками. А ще, навмисна недбалість перекривається ретельно підібраними аксесуарами. Саме цим стиль "рустик" відрізняється від того ж кантрі і різного роду етнічних стилів.

Обов'язково має бути присутнім велика кількість текстилю, краще, в традиційному дерев'яному стилі. Саме тому, як декоративні елементи відмінно підійдуть керамічні вироби, ляльки ручної роботи, клаптеві ковдри.

Елементи еклектики в стилі рустик, звичайно ж, також присутні. Наприклад, можуть бути присутніми елементи стилю лофт, кантрі, прованс, навіть хай тек.

Серед того, що категорично протипоказано в стилі рустик, можна відзначити занадто контрастні, кислотні відтінки, велика кількість холодних кольорів, велика кількість електроніки, химерні мозаїки, колони, мереживна обробка стін і стель. Сюди ж відноситься домінування блискучих, глянцевих поверхонь, надлишок декору, орнаменти та геометричні малюнки. Стиль рустик повинен бути максимально невимушеним, цілком припустимі відколи на меблів, наявність тріщин в дерев'яній обробці.

Меблі повинні бути максимально м'якою, зручною, краще однотонної. В цілому, інтер'єр повинен як би імітувати казкову хатинку.

Сонцезахисні системи для стилю рустик, які варто вибрати?

У разі домінування таких матеріалів як камінь і дерево, природно, варто зробити вибір на користь дерев'яних горизонтальних жалюзі. Відтінок дерева використовуйте виходячи із загальної колірної концепції в інтер'єрі. Також цілком доречно будуть виглядати бамбукові ролети. Якщо ви хочете трохи компенсувати більшу концентрацію дерева в інтер'єрі, то беріть текстильні ролети, краще в ніжних, пастельних відтінках.

Задати питання
Опубликавано: 02.10.2019
Комментариев: 4
Коментарі
Майя
15.10.2019 в 16:48
new comment
Вот именно такой бы стиль я выбрала для загородного деревянного дома, присутствие дерева в обычной квартире не очень будет гармонировать, а для бревенчатого дома подойдет самый раз!
Светлана
04.10.2019 в 08:33
new comment
В загородном доме такой интерьер будет уместнее и восприниматься будет соответственно. Он ассоциируется с шале на горнолыжном курорте. Люблю натуральные материалы. Но все же я бы не исключала текстиль на окнах.
Карина
03.10.2019 в 15:30
new comment
Стиль конечно на любителя, и больше всего подходит к загородному дому, даче. Я его еще называю стиль "Маши и медведя":)) Есть в этом что-то уютное и теплое несмотря на топорность и грубость внешнего вида. Неплохой вариант для одной из спальных комнат в большом доме.
Оксана
02.10.2019 в 23:26
new comment
Это мечта моего мужа! Вот для него дерево - это все в интерьере. Я же против, для меня в этом стиле только загородный дом. Но спасибо за идею текстильных ролет, так действительно можно компенсировать концентрацию дерева.
Отменить
Додати коментар
Розумний будинок: обладнання, або ласкаво просимо в майбутнє
Створення системи розумного будинку дозволяє реалізувати максимально комфортну систему взаємодії між людиною і технікою, незалежно від її призначення. Насправді подібні системи давно вийшли за рамки фантастичних фільмів і ви зможете самостійно реалізувати «розумний дім» з мінімальними втратами ресурсів.
Детальніше
Світильники для вітальні
Світильники для вітальні
Вітальня - це простір, який виконує безліч різних функцій кожен день. Це місце, де ви можете нарешті заспокоїтися і ненадовго забути про сіру реальність. У вітальні, занурившись в м'яке крісло
Дизайн кухні 5.5 кв.м
Дизайн кухні 5.5 кв.м
Створити функціональний дизайн кухні 5,5 кв.м. далеко не легке завдання. Благо в світі дизайну інтер'єру давно з'явилися прийоми для вирішення цього завдання і перетворення маленької площі в саме функціональне місце в будинку. Приділіть увагу дрібницям і планування кімнати. Зібравши в одній статті вишукані дизайни, креативні підходи та чинне прийоми, ми полегшимо ваш ремонт і допоможемо створити кухню мрії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень