Стиль рустик в інтер'єрі

Стиль рустик в інтер'єрі

Якщо ви справжній цінитель домашнього затишку і вам не до душі стандартні, нібито вилизані інтер'єри без душі, то можливо, варто звернутися до стилістики, близькою до кантрі, яка буде як би імітувати затишний заміський будинок. Саме до такої стилістиці можна віднести стиль рустик, який в останні роки став особливо популярним. А ще, він досить недорогий і досить простий в реалізації.

Стиль рустик в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Своєрідний мікс американського кантрі і російської хати почав завойовувати популярність в середині минулого століття, при цьому, стиль рустик залишається дійсно популярним досі, зазнавши лише незначні зміни. Основна ідея цього дизайн-напрямку полягає в гармонійному поєднанні природних, природних матеріалів, схильних до мінімальної обробці, з новинками технічного прогресу.

Стиль рустик, його основні риси і особливості

Брутальний і «первісний», але, одночасно, заворожуюче затишний, цей інтер'єр стає справжньою оазою миру і спокою для стомився від постійного руху і суєти жителя мегаполісу. Завдяки своїй екологічності та універсальності, він однаково доречний як в оформленні заміського будинку, так і в просторій міській квартирі.

Особливістю стилю рустик є використання природних матеріалів в необробленому вигляді або грубій обробці, що відрізняються простотою, екологічністю і навіть якоїсь сільської брутальністю. Спершу можна подумати, що такі матеріали доречні тільки в заміському будинку, але ніяк не в міській квартирі. Серед головних матеріалів в цьому стилі, можна сміливо назвати дерево і камінь. Але при цьому, на відміну від того ж стилю кантрі і ряду ретро стилів, вам не потрібно терміново ховати всю побутову техніку в спеціальні ніші, все технологічні елементи тут виглядають досить доречно.

Але тут вступає в хід особливість європейського рустик стилю - баланс неотесаності і витонченості. Наприклад, якщо в інтер'єрі використовується велика кількість грубої дерев'яних меблів, то вона пом'якшується декоративними елементами в стилі Шеббі - витонченої посудом і керамікою, живими квітами та пташиними клітками. А ще, навмисна недбалість перекривається ретельно підібраними аксесуарами. Саме цим стиль "рустик" відрізняється від того ж кантрі і різного роду етнічних стилів.

Обов'язково має бути присутнім велика кількість текстилю, краще, в традиційному дерев'яному стилі. Саме тому, як декоративні елементи відмінно підійдуть керамічні вироби, ляльки ручної роботи, клаптеві ковдри.

Елементи еклектики в стилі рустик, звичайно ж, також присутні. Наприклад, можуть бути присутніми елементи стилю лофт, кантрі, прованс, навіть хай тек.

Серед того, що категорично протипоказано в стилі рустик, можна відзначити занадто контрастні, кислотні відтінки, велика кількість холодних кольорів, велика кількість електроніки, химерні мозаїки, колони, мереживна обробка стін і стель. Сюди ж відноситься домінування блискучих, глянцевих поверхонь, надлишок декору, орнаменти та геометричні малюнки. Стиль рустик повинен бути максимально невимушеним, цілком припустимі відколи на меблів, наявність тріщин в дерев'яній обробці.

Меблі повинні бути максимально м'якою, зручною, краще однотонної. В цілому, інтер'єр повинен як би імітувати казкову хатинку.

Сонцезахисні системи для стилю рустик, які варто вибрати?

У разі домінування таких матеріалів як камінь і дерево, природно, варто зробити вибір на користь дерев'яних горизонтальних жалюзі. Відтінок дерева використовуйте виходячи із загальної колірної концепції в інтер'єрі. Також цілком доречно будуть виглядати бамбукові ролети. Якщо ви хочете трохи компенсувати більшу концентрацію дерева в інтер'єрі, то беріть текстильні ролети, краще в ніжних, пастельних відтінках.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 02.10.2019
Просмотрено: 166 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору