• Головна
  • Блог
  • Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі

Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі

Зміст
Передісторія ...
Затишна атмосфера: секрети
Особливості висвітлення

Прованс - це про затишок, ніжність і сентиментальність. Стиль прованс виглядає ніжно і трохи наївно, це додає йому більшого шарму і вишуканості. Чимось нагадує сільський стиль або квартиру літніх людей в гірській французькому селі.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Передісторія ...

Прованс знаходиться недалеко від Парижа, столиці Франції. Між схилами Альп і хвилями Середземного моря зародився прованський стиль. Він до цих пір актуальне як в самій Франції, так і далеко за її межами. Багато дизайнерів рекомендують брати деякі ідеї саме з культури Провансу. Французький кантрі - це простота і елегантність. Тут годі й шукати пишних штор, дорогих букових столів. Сільський колорит найкращим чином позначився на формуванні унікального стилю, про який ми зараз поговоримо. Лазурний берег і його стиль навіває цікаві нотки, які чутися в прованському стилі. Сьогодні вантажні магазини пропонують безліч цікавих деталей для декору в прованському стилі. Це набагато краще, ніж сучасна безлика копія. Річ може бути не новою, зате вона наповнена атмосферою домашнього затишку.

Затишна атмосфера: секрети

Особливості французького кантрі дають можливість відрізнити цей стиль від деяких схожих за такими характеристиками:

  • Свіжі кольору. Світлі меблі, м'які сидіння, красива скатертину, велика м'яке ліжко і велика кількість природного кольору - все це характеризує прованс як ніжний і досить колоритний стиль.
  • Особлива колірна гамма. З кантрі асоціюється молочний, жовтий, сонячний колір. Але для Провансу це скоріше пурпурний, ніжно-рожевий, сірувато-блакитний. Уявіть лавандове поле - картина нагадує кольорову гаму в прованському стилі.
  • Достатку живих квітів. Уже згадали про лаванду. Тепер крім кольору, уявіть цей чудовий і свіжий аромат, яким наповнений традиційний будинок в прованському стилі.
  • Використання природних матеріалів. Це відноситься як і до колірній палітрі, так і до матеріалів, які використовуються при облаштуванні кімнат. Широко використовується бавовна, льон, полотно, дерево, рідше - камінь.
  • Часто на стелях можна побачити виступаючі балки. Дерев'яні балки раніше виконували практичну функцію, але зараз це більше декоративний елемент.
  • Старовинні меблі. Звичайно, вантажні магазини пропонують багато меблів, яка виконана під старовину. Справжній прованський стиль - це меблі з натурального дерева. Вона виразна завдяки старим тріщин, шорсткості.

Особливості висвітлення

Велика кількість світла, що виходить з вікон, - незамінна деталь в цьому прованському стилі. Якщо вікна виходять на північну сторону, то виходити доведеться з існуючих умов, доповнюючи кімнати штучними джерелами світла. Але і вони повинні відповідати прованському стилю. Це можуть бути ніжні світильники, канделябри, матові плафони для м'якого світла. Декор для люстри або світильника доречний: можна доповнити рослинним орнаментом або суцвіттями.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети в Маріуполі
Вибір якісної сонцезахисної системи - це завжди досить непросто, тим більше - ринок великий і вибирати дійсно є з чого. Класичні горизонтальні і вертикальні жалюзі, численні варіанти ролет - рулонних штор, захисних ролет, ролет день-ніч, штор-плісе.
Детальніше
ТОП-3 популярних стилів інтер'єру спальні
ТОП-3 популярних стилів інтер'єру спальні
Світ дизайну інтер'єрів воістину безмежний, в ньому мирно співіснує безліч стильових напрямків: сучасних, історичних і етнічних, які тісно взаємодіють між собою, нерідко доповнюючи один одного. Кожен стиль по-своєму унікальний і є невичерпним джерелом натхнення як для професійних дизайнерів, так і для тих, хто тільки почав знайомитися з мистецтвом оформлення житлових просторів.
Куди встановлюються захисні ролети
Куди встановлюються захисні ролети
Існують різні типи ролет. Вони відрізняються за способом і місцем установки, а також - за функціональним призначенням. Який варіант установки рольставен - оптимальний? Це залежить від багатьох параметрів: функціонального призначення будівлі, дизайну фасаду, необхідного рівня захисту
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00