Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі

Прованс - це про затишок, ніжність і сентиментальність. Стиль прованс виглядає ніжно і трохи наївно, це додає йому більшого шарму і вишуканості. Чимось нагадує сільський стиль або квартиру літніх людей в гірській французькому селі.

Стиль прованс: настрій Французької Рив'єри в інтер'єрі

Передісторія ...

Прованс знаходиться недалеко від Парижа, столиці Франції. Між схилами Альп і хвилями Середземного моря зародився прованський стиль. Він до цих пір актуальне як в самій Франції, так і далеко за її межами. Багато дизайнерів рекомендують брати деякі ідеї саме з культури Провансу. Французький кантрі - це простота і елегантність. Тут годі й шукати пишних штор, дорогих букових столів. Сільський колорит найкращим чином позначився на формуванні унікального стилю, про який ми зараз поговоримо. Лазурний берег і його стиль навіває цікаві нотки, які чутися в прованському стилі. Сьогодні вантажні магазини пропонують безліч цікавих деталей для декору в прованському стилі. Це набагато краще, ніж сучасна безлика копія. Річ може бути не новою, зате вона наповнена атмосферою домашнього затишку.

Затишна атмосфера: секрети

Особливості французького кантрі дають можливість відрізнити цей стиль від деяких схожих за такими характеристиками:

  • Свіжі кольору. Світлі меблі, м'які сидіння, красива скатертину, велика м'яке ліжко і велика кількість природного кольору - все це характеризує прованс як ніжний і досить колоритний стиль.
  • Особлива колірна гамма. З кантрі асоціюється молочний, жовтий, сонячний колір. Але для Провансу це скоріше пурпурний, ніжно-рожевий, сірувато-блакитний. Уявіть лавандове поле - картина нагадує кольорову гаму в прованському стилі.
  • Достатку живих квітів. Уже згадали про лаванду. Тепер крім кольору, уявіть цей чудовий і свіжий аромат, яким наповнений традиційний будинок в прованському стилі.
  • Використання природних матеріалів. Це відноситься як і до колірній палітрі, так і до матеріалів, які використовуються при облаштуванні кімнат. Широко використовується бавовна, льон, полотно, дерево, рідше - камінь.
  • Часто на стелях можна побачити виступаючі балки. Дерев'яні балки раніше виконували практичну функцію, але зараз це більше декоративний елемент.
  • Старовинні меблі. Звичайно, вантажні магазини пропонують багато меблів, яка виконана під старовину. Справжній прованський стиль - це меблі з натурального дерева. Вона виразна завдяки старим тріщин, шорсткості.

Особливості висвітлення

Велика кількість світла, що виходить з вікон, - незамінна деталь в цьому прованському стилі. Якщо вікна виходять на північну сторону, то виходити доведеться з існуючих умов, доповнюючи кімнати штучними джерелами світла. Але і вони повинні відповідати прованському стилю. Це можуть бути ніжні світильники, канделябри, матові плафони для м'якого світла. Декор для люстри або світильника доречний: можна доповнити рослинним орнаментом або суцвіттями.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 307 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору