Стиль постмодернізм в інтер'єрі

Зміст
Стиль постмодернізм в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю постмодернізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо говорити про постмодернізм в цілому, то це - все ж, скоріше, не стиль, а сукупність стильових напрямків. Тут і гіперболізація, і театральність, і фьюжн, і найнесподіваніші рішення, і еклектика: причому в абсолютно всіх видах мистецтва. Природно, постмодерн не міг залишити поза увагою інтер'єри.

Стиль постмодернізм в інтер'єрі: основні особливості

Постмодернізм в інтер'єрі - свобода творчості, динаміка ліній, різноманітність форм, симетрія і асиметрія, контраст фактур і текстур, оригінальні конструкції. Кольори в пріоритеті енергійні, з відливом і флуоресценції. Втім, іноді постмодерністські інтер'єри можуть бути і цілком стриманими, технічно, стиль лофт можна теж віднести до постмодерну.

Постмодернізм сміливо поєднує симетрію і асиметрію, використовуючи на догоду раціоналізму, простору і вишуканості конструкції-трансформери, що перетворюються в меблі різного призначення. Усталені уявлення про речі потесняются за рахунок використання несподіваних ходів.

Постмодерн хороший тим, що в рамках цього стилю можна робити практично все, що завгодно. Єдиних правил щодо оздоблювальних матеріалів не існує, але стіни урізноманітнюють нішами, вставками зі скла, пластику або металу.

Основні риси стилю постмодернізм:

  1. Стелі повинні бути багаторівневі, різної висоти, одноколірні. Якщо хочете стелю одного рівня, то краще за все зробити навісний.
  2. Великі вікна - маст-хев в інтер'єрах стилю постмодернізм.
  3. Якщо підлогу покривають ковроліном, то бадьорого, насиченого кольору. Відмінно підійде також складальної паркет, якісний ламінат, від лінолеуму краще відмовитися.
  4. Меблювання вражає екстравагантністю. Тому, якщо ви хочете відтворити стиль постмодерн у своєму інтер'єрі, то акцент варто зробити саме на незвичайних меблів: незвичайних форм і матеріалів. Можна використовувати універсальні крісла-мішки.
  5. Предмети різної форми, зі строгими і обтічними лініями, з обробкою з шкіри і хрому, дерева і пластика, скла і нікелю є сусідами, які не сварячись. В цілому, можна використовувати практично будь-які матеріали. Як декоративні елементи відмінно підходять незвичайні світильники, постери,
  6. Крісла та дивани часом настільки футуристичні, що обстановка здається кадром з утопічного фільму.
  7. Стіни можна залишити повністю "голими", чистий цегла тільки підсилює стиль. Також можна пофарбувати стіни яскравими фарбами. Однотонні оштукатурені стіни теж підходять.
  8. Як правило, в інтер'єру стилю постмодерн досить багато дзеркал, та й в цілому, гладких поверхонь, хромованих елементів.
  9. Враження незвичайності підсилюють деталі декору: вази з вузлуватими голими гілками, сухоцвіти в горщиках, авангардні полотна, епатажні принти, цікаві плакати, ікебани. Освітлення виразне, яке можуть забезпечити неординарної форми люстри і торшери з галогенними і світлодіодними лампами. При цьому, не потрібно переборщувати з декоративними елементами, стиль постмодерн можна назвати досить утилітарним і більшість предметів в ньому, все-таки, досить функціональні.
  10. Пам'ятайте, що ви завжди можете змішувати риси постмодерністського стилю з етнікою. Наприклад, з японськими бонсай в якості декору, китайськими ієрогліфами, а також постерами як об'єктами американської поп-культури.

Сонцезахисні системи для стилю постмодернізм: які краще вибрати?

Як правило, тюлі та портьєри в таких інтер'єрах не використовуються, потрібні сонцезахисні системи практичніше і сучасні. Непогано виглядатимуть темні металеві жалюзі - особливо, горизонтальні. Для спальні відмінно підійдуть штори-блекаут. Ви можете сміливо вибирати жалюзі або ролети яскравих відтінків, які стануть ще одним цікавим акцентом в інтер'єрі. До слова, про ролетах: для стилю постмодернізм вони також підійдуть, особливо, якщо ви виберете незвичайну конструкцію на зразок ролетів день-ніч.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Егор 03.12.2020 в 13:49
new comment
Почему-то постмодернизм совсем не представляется в доме, но отлично, на мой взгляд, подойдет к квартире.
Лара 02.12.2020 в 18:20
new comment
Очень оригинальный и нескучный стиль. С акцентами. Прочитала про него и заинтересовалась.
Отменить
Додати коментар
Як оформити спальню в стилі мінімалізм
Оздоблення спальної кімнати. Меблі в спальні стилю мінімалізм. Поради дизайнерів. Мінімалізм не допускає будь-яких розкиданих речей або предметів в кімнаті, тому слід попередньо передбачити місця для зберігання особистих речей, постільних речей і т.д., щоб вони не псували стриману красу спальні. Існує кілька різновидів цього напрямку, в яких допускаються елементи японського або урбаністичного стилів, а також деякі складові стилю хай-тек. Кольорове оформлення спальні. Освітлення для спальні в стилі мінімалізм. Основний елемент в спальні. Декор мінімалізму в спальній кімнаті
Детальніше
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Стиль контемпорарі в інтер'єрі
Серед усіх можливих стилів в інтер'єрі, сьогодні все більш і більш популярним стає стиль контемпорарі. Контемпорарі, буквально, перекладається з англійської мови як "сучасний" і він, по факту, дійсно є гідне відображення нинішньої епохи.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00