Стиль постмодернізм в інтер'єрі

Зміст
Стиль постмодернізм в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю постмодернізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо говорити про постмодернізм в цілому, то це - все ж, скоріше, не стиль, а сукупність стильових напрямків. Тут і гіперболізація, і театральність, і фьюжн, і найнесподіваніші рішення, і еклектика: причому в абсолютно всіх видах мистецтва. Природно, постмодерн не міг залишити поза увагою інтер'єри.

Стиль постмодернізм в інтер'єрі: основні особливості

Постмодернізм в інтер'єрі - свобода творчості, динаміка ліній, різноманітність форм, симетрія і асиметрія, контраст фактур і текстур, оригінальні конструкції. Кольори в пріоритеті енергійні, з відливом і флуоресценції. Втім, іноді постмодерністські інтер'єри можуть бути і цілком стриманими, технічно, стиль лофт можна теж віднести до постмодерну.

Постмодернізм сміливо поєднує симетрію і асиметрію, використовуючи на догоду раціоналізму, простору і вишуканості конструкції-трансформери, що перетворюються в меблі різного призначення. Усталені уявлення про речі потесняются за рахунок використання несподіваних ходів.

Постмодерн хороший тим, що в рамках цього стилю можна робити практично все, що завгодно. Єдиних правил щодо оздоблювальних матеріалів не існує, але стіни урізноманітнюють нішами, вставками зі скла, пластику або металу.

Основні риси стилю постмодернізм:

  1. Стелі повинні бути багаторівневі, різної висоти, одноколірні. Якщо хочете стелю одного рівня, то краще за все зробити навісний.
  2. Великі вікна - маст-хев в інтер'єрах стилю постмодернізм.
  3. Якщо підлогу покривають ковроліном, то бадьорого, насиченого кольору. Відмінно підійде також складальної паркет, якісний ламінат, від лінолеуму краще відмовитися.
  4. Меблювання вражає екстравагантністю. Тому, якщо ви хочете відтворити стиль постмодерн у своєму інтер'єрі, то акцент варто зробити саме на незвичайних меблів: незвичайних форм і матеріалів. Можна використовувати універсальні крісла-мішки.
  5. Предмети різної форми, зі строгими і обтічними лініями, з обробкою з шкіри і хрому, дерева і пластика, скла і нікелю є сусідами, які не сварячись. В цілому, можна використовувати практично будь-які матеріали. Як декоративні елементи відмінно підходять незвичайні світильники, постери,
  6. Крісла та дивани часом настільки футуристичні, що обстановка здається кадром з утопічного фільму.
  7. Стіни можна залишити повністю "голими", чистий цегла тільки підсилює стиль. Також можна пофарбувати стіни яскравими фарбами. Однотонні оштукатурені стіни теж підходять.
  8. Як правило, в інтер'єру стилю постмодерн досить багато дзеркал, та й в цілому, гладких поверхонь, хромованих елементів.
  9. Враження незвичайності підсилюють деталі декору: вази з вузлуватими голими гілками, сухоцвіти в горщиках, авангардні полотна, епатажні принти, цікаві плакати, ікебани. Освітлення виразне, яке можуть забезпечити неординарної форми люстри і торшери з галогенними і світлодіодними лампами. При цьому, не потрібно переборщувати з декоративними елементами, стиль постмодерн можна назвати досить утилітарним і більшість предметів в ньому, все-таки, досить функціональні.
  10. Пам'ятайте, що ви завжди можете змішувати риси постмодерністського стилю з етнікою. Наприклад, з японськими бонсай в якості декору, китайськими ієрогліфами, а також постерами як об'єктами американської поп-культури.

Сонцезахисні системи для стилю постмодернізм: які краще вибрати?

Як правило, тюлі та портьєри в таких інтер'єрах не використовуються, потрібні сонцезахисні системи практичніше і сучасні. Непогано виглядатимуть темні металеві жалюзі - особливо, горизонтальні. Для спальні відмінно підійдуть штори-блекаут. Ви можете сміливо вибирати жалюзі або ролети яскравих відтінків, які стануть ще одним цікавим акцентом в інтер'єрі. До слова, про ролетах: для стилю постмодернізм вони також підійдуть, особливо, якщо ви виберете незвичайну конструкцію на зразок ролетів день-ніч.

Задати питання
Опубликавано: 28.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні 12 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 12 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Детальніше
Що таке ролети день-ніч
Що таке ролети день-ніч
Ролети «день-ніч» - функціональні і практичні тканинні штори, що дозволяють регулювати потік денного світла в міру необхідності. Друга назва подібних ролетів - «зебра»
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Як фарбувати стіни водоемульсійною фарбою за допомогою валика
Рідкісний ремонт не супроводжується фарбуванням стін. Від того, наскільки якісно і акуратно проведена фарбування буде залежати і кінцевий результат. З цієї причини до фарбування стін рекомендується підійти максимально відповідально.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень