Стиль онто-арт

Зміст
Стиль онто-арт в інтер'єрі: що він собою являє?
Стиль онто-арт в інтер'єрі: які сонцезахисні системи для нього підходять?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Онто-арт - це стиль в інтер'єрі, який є настільки особливим і самобутнім, що про нього вкрай мало хто чув. Безумовно, про нього знають поціновувачі мистецтва і дизайнери інтер'єрів, але для обивателів ці два слова, як правило, говорять украй мало. І сьогодні ми б хотіли поговорити більш детально саме про нього.

Стиль онто-арт в інтер'єрі: що він собою являє?

Онто-арт можна умовно віднести до одного з постмодерністських напрямів. Стиль порівняно новий: зародився він у другій половині ХХ століття. Онто-арт в оформленні інтер'єру дозволяє створити свіжий, одухотворений інтер'єр, не позбавлений при цьому зручності. Стиль онто-арт - це дуже хороший баланс між естетикою і комфортом. Цей стиль характеризують: практична і комфортна обстановка, природна колірна палітра, якісні, екологічні оздоблювальні матеріали, хороше освітлення і звичайно ж, повсюдне присутність онто-арт зображень. У цьому стилі немає занадто суворих заборон: наприклад, на використання яскравих кольорів, як це часто буває, або на видимість побутової техніки, яку, в деяких етнічних стилях необхідно ховати. Стиль добре поєднує в собі мінімалізм і любов до декору.

Онто-арт - це, безумовно, про стовідсоткову гармонію форми і змісту.

Основні відмінні риси стилю онто-арт:

  1. Всі предмети інтер'єру в стилі ОнтоАрт - цілісні з точки зору своєї функціональності і гармонійного зовнішнього вигляду. Тут ви не зустрінете речей, які своєю надмірною нейтральністю абсолютно не привертають увагу. Насправді, навіть банальний холодильник - прозаїчний і функціональний, повинен бути прикрасою інтер'єру. Наприклад, він може бути виконаний в яскравому жовтому кольорі і може бути акцентним предметом на кухні.
  2. Кожна деталь такого інтер'єру - це окремий предмет мистецтва, незважаючи на свою зовнішню простоту і невигадливість. Це стосується всього: незвичайної дизайнерських меблів, штукатурки, нанесеної на стіни як би недбало: але при цьому, це природно, є реалізованої задумкою дизайнера.
  3. Природні матеріали - маст-хев стилю онто-арт. Інтер'єрам в стилі онто-арт властиво використання природних матеріалів, таких, як дерево і камінь. Але і інші матеріали - не табу. Може використовувати пластик, хром, бетон, текстиль.
  4. Для того, щоб зробити обстановку більш функціональною і практичною, в якості оздоблювальних матеріалів можна вибрати штучний камінь і матеріали, поверхня яких повністю повторює структуру і забарвлення натуральної деревини, наприклад, керамограніт або керамічну плитку. Такі матеріали в обробці, заодно ще й дуже довговічні.
  5. Важливо, щоб приміщення в стилі онто-арт було максимально світлим. Дизайнерські світильники вам на допомогу: вони будуть служити як джерелами світла, так і прикрасою.
  6. Предмети мистецтва в якості елементів декору. Нарізно з функціональністю меблів, в інтер'єрі, витриманому в стилі ОнтоАрт, також повинні бути присутніми і предмети мистецтва. Зокрема, особливе місце в подібних стилістичних рішеннях відводиться настінним картинам. Вони можуть бути виконані акрилом, гуашшю, олією. Бажано, щоб вони були досить великими. Вибирайте роботи, виконані яскравими, соковитими фарбами, із зображенням динамічних деталей. Всі предмети мистецтва в такому стилі інтер'єру повинні стовідсотково вам подобатися і бути віддзеркаленням вашого внутрішнього світу. Вони можуть бути виготовлені на замовлення: так ваш інтер'єр буде ще більш індивідуальним і неповторним. Абстрактні скульптури також не будуть зайвими.

Стиль онто-арт в інтер'єрі: які сонцезахисні системи для нього підходять?

Бажано, щоб вікна в стилі онто-арт були великими, опціонально - нестандартної форми. Важкі фіранки, портьєри і тюль для цього стилю точно не підійдуть, тому функціональні і практичні сонцезахисні системи - маст-хев. Від горизонтальних і вертикальних жалюзі, мабуть, варто відмовитися, а ось ролети різних типів підійдуть дуже добре. Від класичних текстильних ролетів до ролетів день-ніч, штор-плісе, - вибирайте те, що вам подобається. Для спальні оптимально підійдуть штори блекаут: вони і від сонця захистять на відмінно, і в інтер'єр, з естетичної точки зору, прекрасно впишуться.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Ева 29.10.2020 в 19:53
new comment
Очень интересный стиль, использую его элементы для декора собственного дома. Понравилась идея делать простые бытовые предметы яркими и необычными, чтоб они тоже украшали помещение.
Отменить
Додати коментар
Як вивести плями з тканинних жалюзі?
Тканинні жалюзі - це один з найбільш поширених варіантів сонцезахисних систем, вони дуже функціональні, екологічні, дуже естетичні, прості в управлінні, підходять для абсолютно будь-яких варіантів інтер'єрів.
Детальніше
Кухня в дерев'яному будинку
Кухня в дерев'яному будинку
Планувати дизайн кухні у власному дерев'яному будинку - одне задоволення, адже ви не обмежені площею, і вам ніщо не заважає об'єднати кілька кімнат в одну. Крім того, кухня в дерев'яному будинку - це відмінний плацдарм для вираження ваших творчих фантазій. Перше, з чого потрібно почати, так це визначитися зі стилем майбутньої кухні. Дизайн інтер'єру в сучасних будинках з бруса - великі можливості для творчої самореалізації. Особливе місце - кухня, де важлива не тільки меблювання і декор, але і особлива атмосфера, де хотілося б до пізнього вечора засиджуватися з гостями в довірчій бесіді.
Ролети для бутиків: захист або реклама?
Ролети для бутиків: захист або реклама?
Ролети для бутиків допомагають вирішити відразу два завдання: захистити магазин від грабіжників, а також, перебуваючи в закритому положенні, безперервно (і безкоштовно!) Рекламувати ваш товар. Якщо з захисними властивостями рольставен все очевидно і зрозуміло, то до чого тут реклама? Все простіше, ніж здається на перший погляд.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00