Стиль мінімалізм в інтер'єрі

Стиль мінімалізм в інтер'єрі

Вибір стилю в інтер'єрі дуже важливо вибирати не тільки виходячи з власних естетичних уподобань, але і спираючись на власний характер. Якщо ви не страждаєте вещізмом, якщо ви цінуєте простір, світло, якщо ви не прив'язується до певних речей, то безумовно, варто звертати увагу на мінімалістичні стилі. Зокрема, на сам стиль мінімалізм.

Стиль мінімалізм: що він собою являє?

Стиль мінімалізм - це не просто наповнення приміщення меблями та аксесуарами певного зразка відповідно до визначеного концептом, це - моделювання простору за допомогою кольору, освітлення, найпростішого набору необхідних речей і нечисленних компактних помітних аксесуарів, функціональність яких також зберігається. Назва стилю виникло не просто так: все перераховане вище потрібно примудритися зробити з мінімумом меблів, джерел світла, все робиться так, щоб зберегти максимум простору.

Основні риси стилю мінімалізм: які вони?

  1. В ідеалі домінуючий колір стін мінімалістських приміщень - білий. Однак останні тенденції в світі дизайну інтер'єрів дозволяють фарбувати стіни в пастельні тони, іноді - в густі кольори теплої палітри, проте не всі приміщення, а одну або дві стіни. Так що, якщо білий колір у вас викликає неприємні асоціації з лікарняними стінами, то ви можете придивитися до бежевому, айворі, пісочного, пудровий, світлого блакитного. Важливо весь інтер'єр витримати в одній колірній гамі з кількома яскравими акцентами.
  2. При необхідності можна буде прибрати частину перегородок заради збільшення площі вітальні; передпокій і кухня можуть бути суміщені і відокремлені від вітальні лише скляною перегородкою або парою простих квадратних колон. Взагалі, найкраще стиль мінімалізм виглядає в квартирах-студіях, причому як великих, так і зовсім невеликій площі. Тобто, якщо ви хочете візуально розширити простір, то найкраще використовувати саме цей стиль.
  3. Стиль мінімалізм в інтер'єрі воліє контрастну палітру, однак обмежується п'ятьма кольорами, включаючи оббивку меблів. Прийнятні доповнення до білого або ж його похідним - дует домінуючих чорного і червоного, сірого і зеленого, жовтого і помаранчевого плюс їх відтінків варіації.
  4. Меблі - виключно гострокутна, суворо окреслена, «кубічна», без округленими і декору. При цьому, вона цілком може бути дуже комфортною. З матеріалів може використовувати дерево, шкіра, метал, різні текстури оббивок вітаються.
  5. Дерев'яні і м'які «куби» сусідять з помітним скляним або глянцевим столиком. Добре в мінімалістичні стилі вписуються так звані крісла-мішки.
  6. Всі аксесуари в рамках такого стилю повинні бути виключно функціональними. Все, що "для краси" може обмежуватися декількома рамками з фотографіями, можливо - постерами на стінах, які добре вписуються в весь естетичний концепт.
  7. Краще, якщо вся побутова техніка буде перебувати в спеціальних нішах і буде прикрита.
  8. Велика кількість дзеркал - ще один важливий аспект стилю мінімалізм.

Сонцезахисні системи для стилю мінімалізм: що краще вибрати?

Вибір в рамках стилю досить великий. Наприклад, це можуть бути класичні ролети або римські штори, які ви можете вибрати в будь-якій кольоровій варіації. Для спальні чудово підійдуть штори блекаут. Класичні жалюзі можуть виглядати непогано, але краще все-таки зробити вибір на користь ролет: вони і виглядають більш мінімалістично. До слова, ролети можуть бути тим самим колірним акцентом на тлі монохромного інтер'єру. Прекрасно впишуться ролети день-ніч, зроблені з двох видів полотна - прозорого і непрозорого.

Якщо ви плануєте покупку і установку сонцезахисних систем, сміливо звертайтеся до фахівців компанії Nikoss. У нас - великий вибір, чесні ціни і грамотна установка будь-яких сонцезахисних систем.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 27.09.2019
Просмотрено: 500 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору