Стиль мемфіс в інтер'єрі

Зміст
Стиль мемфіс: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю мемфіс в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю мемфіс: які підійдуть?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно. Стиль мемфіс є цьому хорошим підтвердженням ─ через багато років після виникнення, він знову популярний. Це зовсім не дивно: він досить яскравий, при цьому - цілком збалансований, інтер'єри такого стилю виглядають неймовірно цікаво і оригінально. Розберемося ж, що він із себе представляє і які його ключові відмінності.

Стиль мемфіс: що він собою являє?


Цей стиль завжди привертав відсутністю звичних обмежень і чітких канонів. Творці Мемфіса проектували інтер'єри, використовуючи незвичайні форми, геометричні орнаменти та яскраві відкриті кольори. Відмітна риса стилю - велика кількість візерунків. Часто використовуються колажі, комікси, картини в стилі поп-арт і навіть кадри з культових фільмів. Стиль мемфіс відмінно підійде для творчих натур: насправді, він має вкрай мало будь-яких стильових обмежень, а тому, ви легко зможете реалізувати в своєму інтер'єрі всі свої творчі амбіції.

Зрозуміло, таке буйство фактур і фарб сподобається не кожному. Активні помітні матеріали, різнопланові, асиметричні предмети і форми складно уявити собі в одному просторі, тому такі інтер'єри не можна сприймати без частки гумору. Плюс - якщо ви хочете, щоб у вашому домі панував абсолютний спокій, комфорт і умиротворення, то безумовно, варто звернути увагу на інші стилі, або ж, зробити нейтральної хоча б кімнату, а щоб інтер'єр не набрид вам через пару місяців.

Основні відмінні риси стилю мемфіс в інтер'єрі: які вони?

  • Для обробки в стилі мемфіс характерні практичні і недорогі матеріали яскравих забарвлень, а також найрізноманітніші орнаменти. Насправді, саме наявність орнаментів і цікавих патернів - дуже важлива відмінна риса цього інтер'єрного стилю. Наприклад, геометричні або імітують природні мотиви (леопардові плями, зміїна шкура тощо). На стінах часто можна побачити поєднання різних кольорів і форм.
  • Для тих же, кому подобаються яскраві інтер'єри, але важко втілити в життя відразу все незвичайні елементи Мемфіса, відмінним рішенням стане декор: пледи, килими, вази або яскрава посуд. Це - той самий стиль, коли велика кількість декору не буде виглядати занадто незграбно. Як декор можуть виступати цікаві дзеркала, абстрактні картини і скульптури, цікаві живі рослини в горщиках, постери і багато іншого. Це також може бути хенд-мейд декор.
  • Контрастні кольорові елементи - маст-хев. Тут можна поєднувати непоєднуване і доходити до того рівня строкатості, який, в принципі, прийнятний особисто для вас.
  • Освітлення також може бути прикрасою інтер'єру. Світильники можуть бути дизайнерськими, краще - хромованими, незвичайної форми.
  • Незважаючи на велику кількість декору, такий дизайн також повинен залишатися функціональним. Вибирайте максимально функціональні меблі, яка може нести не одну функцію, а кілька. Це можуть бути, наприклад крісла-ніші, як варіант.
  • Геометрія дуже важлива для стилю мемфіс. Гострі кути, прямі лінії, мінімум округлостей, ніякої різьби, - все це буде виглядати дуже до речі.


Сонцезахисні системи для стилю мемфіс: які підійдуть?


Насправді, варіантів маса. Ви можете використовувати як жалюзі, так і ролети. Відтінок вибирайте виходячи з цілісного колірного рішення інтер'єру. Сонцезахисна система може бути акцентної в плані кольору, так і цілком базової, не перетягувати на себе увагу. Дуже добре підійдуть класичні ролети, а також штори-плісе.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Алина 23.10.2020 в 18:59
new comment
Неожиданно заинтересовал стиль мемфис. Картины стиле поп-арт, кадры из фильмов - это сейчас модно на Западе.
Милана 23.10.2020 в 18:58
new comment
Впервые слышу о таком стиле в дизайне. Думаю, действительно, такой стиль подойдет очень творческим людям.
Отменить
Додати коментар
Стиль ренесанс в сучасному інтер'єрі
Стиль Ренесанс в інтер'єрі - це стиль багатства і благословленій століттями розкоші: арки, прикрашені позолоченою ліпниною і пілястрами, колони, ніжно-кремові стіни і вишукана пластика відтворюють втрачений світ.
Детальніше
Як правильно зберігати вино в домашніх умовах: 7 варіантів
Як правильно зберігати вино в домашніх умовах: 7 варіантів
Ідеальне місце для зберігання вина - винний підвал або винний шафа, де підтримується оптимальна вологість, температура і освітленість. Але якщо ви не є власником замку або хоча б великого маєтку або у вас немає можливості обладнати будинки винотеку, доведеться знайти для вина інше місце.
Як зробити з однушки двушку
Як зробити з однушки двушку
Дизайн квартири малих розмірів - тема і сьогодні досить актуальна. Малогабаритки для нас - явище звичне, що змушує шукати можливість ефективного і ефектного облаштування скидного метражу. Один із способів красиво вийти з положення - з однушки зробити двушку.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00