Стиль мемфіс в інтер'єрі

Зміст
Стиль мемфіс: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю мемфіс в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю мемфіс: які підійдуть?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно. Стиль мемфіс є цьому хорошим підтвердженням ─ через багато років після виникнення, він знову популярний. Це зовсім не дивно: він досить яскравий, при цьому - цілком збалансований, інтер'єри такого стилю виглядають неймовірно цікаво і оригінально. Розберемося ж, що він із себе представляє і які його ключові відмінності.

Стиль мемфіс: що він собою являє?


Цей стиль завжди привертав відсутністю звичних обмежень і чітких канонів. Творці Мемфіса проектували інтер'єри, використовуючи незвичайні форми, геометричні орнаменти та яскраві відкриті кольори. Відмітна риса стилю - велика кількість візерунків. Часто використовуються колажі, комікси, картини в стилі поп-арт і навіть кадри з культових фільмів. Стиль мемфіс відмінно підійде для творчих натур: насправді, він має вкрай мало будь-яких стильових обмежень, а тому, ви легко зможете реалізувати в своєму інтер'єрі всі свої творчі амбіції.

Зрозуміло, таке буйство фактур і фарб сподобається не кожному. Активні помітні матеріали, різнопланові, асиметричні предмети і форми складно уявити собі в одному просторі, тому такі інтер'єри не можна сприймати без частки гумору. Плюс - якщо ви хочете, щоб у вашому домі панував абсолютний спокій, комфорт і умиротворення, то безумовно, варто звернути увагу на інші стилі, або ж, зробити нейтральної хоча б кімнату, а щоб інтер'єр не набрид вам через пару місяців.

Основні відмінні риси стилю мемфіс в інтер'єрі: які вони?

  • Для обробки в стилі мемфіс характерні практичні і недорогі матеріали яскравих забарвлень, а також найрізноманітніші орнаменти. Насправді, саме наявність орнаментів і цікавих патернів - дуже важлива відмінна риса цього інтер'єрного стилю. Наприклад, геометричні або імітують природні мотиви (леопардові плями, зміїна шкура тощо). На стінах часто можна побачити поєднання різних кольорів і форм.
  • Для тих же, кому подобаються яскраві інтер'єри, але важко втілити в життя відразу все незвичайні елементи Мемфіса, відмінним рішенням стане декор: пледи, килими, вази або яскрава посуд. Це - той самий стиль, коли велика кількість декору не буде виглядати занадто незграбно. Як декор можуть виступати цікаві дзеркала, абстрактні картини і скульптури, цікаві живі рослини в горщиках, постери і багато іншого. Це також може бути хенд-мейд декор.
  • Контрастні кольорові елементи - маст-хев. Тут можна поєднувати непоєднуване і доходити до того рівня строкатості, який, в принципі, прийнятний особисто для вас.
  • Освітлення також може бути прикрасою інтер'єру. Світильники можуть бути дизайнерськими, краще - хромованими, незвичайної форми.
  • Незважаючи на велику кількість декору, такий дизайн також повинен залишатися функціональним. Вибирайте максимально функціональні меблі, яка може нести не одну функцію, а кілька. Це можуть бути, наприклад крісла-ніші, як варіант.
  • Геометрія дуже важлива для стилю мемфіс. Гострі кути, прямі лінії, мінімум округлостей, ніякої різьби, - все це буде виглядати дуже до речі.


Сонцезахисні системи для стилю мемфіс: які підійдуть?


Насправді, варіантів маса. Ви можете використовувати як жалюзі, так і ролети. Відтінок вибирайте виходячи з цілісного колірного рішення інтер'єру. Сонцезахисна система може бути акцентної в плані кольору, так і цілком базової, не перетягувати на себе увагу. Дуже добре підійдуть класичні ролети, а також штори-плісе.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Алина 23.10.2020 в 18:59
new comment
Неожиданно заинтересовал стиль мемфис. Картины стиле поп-арт, кадры из фильмов - это сейчас модно на Западе.
Милана 23.10.2020 в 18:58
new comment
Впервые слышу о таком стиле в дизайне. Думаю, действительно, такой стиль подойдет очень творческим людям.
Отменить
Додати коментар
Сучасний стиль в інтер'єрі домівки
Вітальня не повинна бути захаращена меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван. Найпопулярніші відтінки сучасного стилю - сірий, бежевий, білий, чорний. Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинна приносити максимум користі, при цьому кількість її має бути мінімальним.
Детальніше
Як вибрати жалюзі або ролети в Маріуполі?
Як вибрати жалюзі або ролети в Маріуполі?
Протягом останніх декількох років жалюзі користуються заслуженою популярністю. За своїми властивостями і функціональності жалюзі виграють у традиційних штор. Для любителів штор, втім існують максимально близькі до них, але в рази більше функціональні сонцезахисні системи.
Кольори інтер'єру вітальні. Тренди 2021 року
Кольори інтер'єру вітальні. Тренди 2021 року
Звичайно для того, щоб інтер'єр вітальні був найбільш привабливим для ока, треба комбінувати різні відтінки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00