Стиль манга в інтер'єрі

Зміст
Стиль манга в інтер'єрі: що він собою являє?
В яких випадках ідеально підходить інтер'єрний стиль манга?
Основні риси стилю манга в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для стилю манга в інтер'єрі: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Правильний вибір дизайну інтер'єру - це надзвичайно важливо. Адже саме інтер'єр - це відображення естетичного смаку господарів квартири, відображення їх хобі, захоплень, навіть, в якомусь сенсі - світогляду. Безумовно, про функціональну, практичну частину також забувати не потрібно. Якщо ви - великий любитель японської культури, але не хочете облаштовувати своє житло в автентичному японському етнічному стилі, то стиль манга, цілком можливо, стане для вас цікавим рішенням. Що він собою являє?

Стиль манга в інтер'єрі: що він собою являє?

Головною особливістю манга стилю є прихильність до тематики аніме. Як правило за основу, береться ідея коміксу або мультфільму, відповідно до якої оформляється дизайн приміщення, підбираються матеріали, предмети меблів, декор та колірна гамма. В ідеалі, варто вибирати який-небудь головний сюжет і вибудовувати на його основі весь декор.

В цілому такий інтер'єр виглядає простим і мінімалістичним, занадто багато декоративних елементів тут не використовується, але головне в манга стилі - створити особливий дух аніме. А для цього потрібно творчий підхід, сміливість в ідеях і дизайнерських рішеннях. Такий інтер'єр повинен бути дуже цілісним і концептуальним.

В яких випадках ідеально підходить інтер'єрний стиль манга?

Завдяки фантазійному і креативному оформлення, манга стиль стане відмінним рішенням для кімнати підлітка захоплюється коміксами і аніме. Для дитячої кімнати це також буде прекрасний варіант. Також в цьому стилі можна облаштувати креативний офіс, агентство або ресторан. А ще, дуже важливо, щоб господарі квартири або співробітники офісу, були великими фанатами жанру: в іншому випадку, такий інтер'єр надзвичайно швидко набридне.

Основні риси стилю манга в інтер'єрі: які вони?

  1. До використовуваним в кімнаті аксесуарів можна віднести яскраві постери величезних розмірів. Манга в інтер'єрі привертає і своєю мобільністю: постери легко замінити на інші при зміні настрою або пріоритетів. Таким чином, чи є ті чи інші постери вам трохи набриднуть, то ви запросто їх замініть.
  2. Такі інтер'єри повинні бути максимально світлими і мінімалістичним. Йдеться про домінування НЕ пастельних відтінків, а наприклад, білого, світлого сірого. Допустимі чорні, яскраві сині, червоні, жовті, зелені, фіолетові акценти - в невеликих кількостях, досить дозовано.
  3. В якості підлогового покриття ідеально підійде світлий ковролін або ламінат.
  4. У кімнаті підлітка краще всього виглядають шпалери в тон меблів, а привести у відповідність з манга-стилем інтер'єр легко за допомогою постерів. Меблі повинна бути дерев'яною, пластиковою, можливо - хромованою, досить футуристичний, але не настільки, щоб бути основним акцентом в інтер'єрі.
  5. При великому бажанні і фінансових можливостях можна запросити майстра, який завдасть тематичний малюнок на декоративну штукатурку або використовує стиль графіті. Цей варіант декору, безумовно, менш мобільний, ніж ті ж постери.

Сонцезахисні системи для стилю манга в інтер'єрі: які краще вибрати?

Інтер'єр в стилі манга повинен бути досить світлим, тому, має сенс вибирати ті сонцезахисні системи, які будуть не тільки давати можливість максимально ефективно захищати приміщення від надлишку сонячного світла, а й ті, що дають можливість по максимуму освітити приміщення природним шляхом. Відмінно підійдуть для цього ролети день-ніч, які останнім часом стали надзвичайно популярними: як через свого естетичного зовнішнього вигляду, так і за рахунок своєї функціональності. Ролети день-ніч, на відміну від класичних, складаються не з одного цільного полотна, а з двох - повністю прозорого і повністю непрозорого. Таким чином, ви можете оптимально регулювати рівень освітленості в приміщенні. А ще, саме ролети день-ніч будуть ідеально виглядати в інтер'єрах стилю манга з естетичної і концептуальної точки зору.

Задати питання
Опубликавано: 21.12.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Рулонні штори на кухні
Протягом багатьох років штори є одним з основних елементів оформлення приміщень. Крім основної своєї мети, а саме - регулювання ступеня проникнення і інтенсивності сонячного світла штори виконують не менш важливу задачу, яка полягає в створенні в кожному
Детальніше
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Навіщо вікна заклеюють фольгою
Заклеювання вікон фольгою є одним зі старих способів захисту приміщення від нагрівання сонцем. У зв'язку зі зміною клімату, все частіше в літню пору року градусники фіксують аномальні показники температури. Плюси і мінуси цього методу. Сучасні методи захисту від спеки
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?
Відкрита і закрита система рулонних штор: в чому відмінності і як зробити правильний вибір. Тому перед тим, як встановити рулонні жалюзі на пластикові вікна вам потрібно визначитися з типом тканинних штор і видом їх установки.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень