Стиль маньєризм в інтер'єрі

Зміст
Стиль маньеризм: що він собою являє?
Основні риси стилю маньєризм: що потрібно знати?
Сонцезахисні системи для стилю маньєризм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль маньеризм сьогодні незаслужено забутий і абсолютно даремно: за ступенем естетичності і вишуканості, він цілком може посперечатися з класицизмом, бароко і рококо. Стиль маньєризм - це хороший варіант для тих, хто не хоче отримати типовий інтер'єр а-ля каталог меблів, хоче більше індивідуальності, але і помпезні класичні та барокові інтер'єри також не надихають. Маньеризм, варто враховувати, явно не той інтер'єрний стиль, який підійде цінителям мінімалізму і стовідсоткової функціональності. Але все ж, він має власний, ні з чим не порівнянним витонченістю.

Стиль маньеризм: що він собою являє?

Був такий етап в європейському мистецтві в ХVI столітті, що відбилася на кімнатному оздобленні. По суті, це тенденція - до барвистості, витіюватості, мудровані і ілюзорності. У мистецтві маньєризму проповідував верховенство форми, а не змісту. Цим же прославився і в кімнатній стилістиці. Досить часто стиль маньєризм порівнюють зі стилями бароко або рококо. Безумовно, схожість присутня, але не стовідсоткове. Маньеризм - це хороший баланс між класикою і сучасністю.

Основні риси стилю маньєризм: що потрібно знати?

  1. Для нього характерні нехтування плануванням і композицією, наявність розпису і інкрустацій, гротескний, фантастичний орнамент, а ще цілий перелік «псевдо»: псевдобарельефи і псевдолепніна, помилкові вікна, двері і навіть портьєри, обманні арки і статуї. Милування одним, окремо взятим елементом для цього стилю важливіше, ніж цілісність картини.
  2. Колірна гамма в інтер'єрах стилю маньєризм досить різноманітна. Тут не повинно бути занадто багато контрастів, але все ж, інтер'єр швидше строкатий, може використовуватися синій колір, зелений, червоний, рожевий. Ні зайвої пастельні, ні зайвих контрастів тут бути не повинно.
  3. Деталі маньєризму в сучасному житло - це стіни, розмальовані або обклеєні специфічними шпалерами (з фігурками міфічних тварин, ангелятами і алегоріями), велика кількість картин, різних цікавих різьблених свічників. мажорні кольору і різноманітна меблі з химерною різьбою та інкрустацією. Меблі повинні бути додатково оброблена якісним текстилем. Бажано вибрати який-небудь єдиний патерн для текстилю: щоб він повторювався на обробці меблів і, наприклад, на кухонних скатертинах.
  4. В якості підлогового покриття найкраще підійде складальної паркет з темного дерева. Якщо мова йде про стилізації, то також може підійти темний ламінат. Від ковроліну, будь ласка, чи варто відмовитися (якщо мова йде не про спальню).
  5. З великою пишністю оформляються фасади, використовуються скульптури, орнаментальні елементи, золоті і срібні інкрустації.
  6. Як декоративні елементи відмінно підходять картини в масивних різьблених рамах. У картинах спотворюються форми, змішуються в різних пропорціях стилі, використовується яскрава кольорова гамма. У скульптурних композиціях, картинах крім незвичайних світлових ефектів застосовується подовження пропорцій тел зображених людей. Картини бажано замовляти індивідуально: просто олійний живопис пасторальної тематики тут не підійде.

Сонцезахисні системи для стилю маньєризм: які краще вибрати?

Маньеризм, як уже було сказано вище, має на увазі досить велика кількість текстилю в приміщенні. Безумовно, можна використовувати і штори, але все ж, більш сучасні сонцезахисні системи - жалюзі або ролети, стануть набагато більш функціональним і красивим варіантом. По-перше, вони підкреслять, що стиль маньєризм все-таки осучаснений, по-друге, дійсно відмінно захистять від надлишку сонячного світла. Хорошим вибором для стилю маньєризм стануть класичні текстильні ролети, які дозволять не відходити далеко від концепту, але при цьому, забезпечать належний захист від сонця.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Дизайн спальні в хрущовці
У 60-ті роки ХХ століття на світ з'явилися панельні будинки, іменовані в народі на честь їх «батька-засновника» хрущовками. У той час це був відмінний варіант для тимчасового (25-30 років) забезпечення населення зростаючих міст житловою площею. Але сьогодні багато хто з нас як і раніше змушені мати справу з цим дивом радянського домострою. І наше завдання - сформулювати корисні поради, якими ви зможете скористатися для поліпшення не тільки зовнішнього вигляду, але і функціонального наповнення вашої квартири. Продумуючи майбутній дизайн, візьміть за правило уникати поєднання кількох стилів, які найчастіше використовували наші бабусі при оформлення інтер'єру спальні в хрущовці.
Детальніше
Жалюзі і ролети в Хмельницькому
Жалюзі і ролети в Хмельницькому
Оформлення вікон є важливою частиною загального дизайну окремої кімнати і квартири в цілому. Останнім часом на зміну важким портьєрам прийшли легкі жалюзі. Насправді, жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в сучасному будинку і переваг у них дуже багато.
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту
Результат роботи дизайнера під ключ - це дизайн-проект, за яким можна сміливо робити ремонт. Якщо попросити дизайнера зробити не все, а тільки найнеобхідніші вам речі, тоді його послуги обійдуться дешевше.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00