Стиль конструктивізм в інтер'єрі

Зміст
Конструктивізм: основні особливості стилю в інтер'єрі
Сонцезахисні системи для стилю конструктивізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль конструктивізм буде ідеальним для тих, хто відчуває якусь ностальгію за радянською епосі. Насправді, сучасний конструктивізм натхненний саме цією епохою і в інтер'єрах такого стилю, як правило, поєднуються функціональність з аскетичностью. Натхненники цього стилю змусили бути красивими найпростіші речі, заявивши про непотрібність в інтер'єрі предметів, позбавлених функціонального навантаження. При цьому, стиль конструктивізм вельми гармонійний і в чомусь схожий з сучасними мінімалістичним стилями. Він відмінно підходить як для невеликих квартир, навіть однокімнатних студій, так і для заміських будинків. А ще, конструктивізм - це стиль досить цілісний.

Конструктивізм: основні особливості стилю в інтер'єрі

Не тільки красу, але і комфортне використання потрібних речей ставить конструктивізм на чільне місце. Тому декоративних елементів тут повинен бути мінімум, акцент повинен робитися на стовідсоткову функціональність і зручність.

  1. Строгі форми обумовлені передбачуваної компактністю розміщення предметів, центром же відсутньої композиції дрібниць виступає конструкція. Саме тому класичне зонування в квартирах може бути недоречним. Перегородки і зовсім можуть повністю бути відсутнім.
  2. Меблі, що трансформуються з обумовленою періодичністю, - чи не найпопулярніше досягнення цього стилю. Насправді, таке рішення використовуються і в інших стилях, заодно, вони здорово економлять простір невеликих квартир. Тільки доцільне початок, вигляд речей позбавлений декоративності, стілець або табуретка перестають бути чимось іншим, окрім як предмета, на який можна присісти. Розкладні дивани, крісла, столи, кушетки - все це стане ідеальним варіантом меблів для конструктивістського інтер'єру. Також добре підходять вбудовані шафи-купе.
  3. Візуального розширення простору сприяє пристрій ніш для великогабаритних предметів. Ці ніші можуть підсвічуватися за допомогою вбудованих світильників, що зробить приміщення візуально більш затишним і стильним.
  4. Портьєри і будь-який інший текстиль, практично не використовуються: зважаючи на свою маркості і низькою практичності. Перші легко замінні якісними сонцезахисними системами - жалюзі і ролетами. Якщо використовуються скатертини, то але вони обов'язково однотонні.
  5. Яскравість інтер'єру надає новаторське оформлення стін - геометрична забарвлення, принти, незвично сконструйовані полки. При цьому, кольору, що використовуються в такому інтер'єрі не повинні бути занадто яскравими, занадто сильні контрасти і строкатість не потрібні. Підійде поєднання чорного і білого, сірого і коричневого. Флуоресцентні кольору і пастельні краще підійдуть для інших стилів. Кращим декоративним елементом буде цікаво організована підсвічування. А ще, доречно виглядатимуть живі рослини в горщиках - тільки не дуже великі.
  6. Компактність - відмінна риса кожного предмета, силует максимально прямолінійний. Предметів, які виконують виключно декоративну функцію, повинен бути мінімум. Абсолютно всі вони повинні бути практичними.

Сонцезахисні системи для стилю конструктивізм: які краще вибрати?

В цілому, так як для конструктивізму характерна підкреслена простота і функціональність, то відмінно підійдуть, в тому числі, класичні пластикові та алюмінієві горизонтальні жалюзі. Відмінно виглядатимуть, а заодно і захищати від сонця класичні ролети з не дуже текстурних і яскравих тканин. Сонцезахисна система в конструктивістському інтер'єрі не повинна бути занадто яскравою і привертати до себе увагу, вона повинна вписуватися в колірне рішення і виконувати свої ключові функції, тому увага варто звертати не стільки на зовнішній вигляд, скільки на практичність конструкції.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Детальніше
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі
Стиль версаль в інтер'єрі - це справжній французький привіт, відгомін величного бароко. Цей стиль відрізняє помпезною і, натхненний він, природно, багатством і розкішшю Версальського палацу.
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайн маленької вітальні 2021
Дизайнерська робота з вітальнями невеликих розмірів, має ряд труднощів, адже середньостатистична сім'я проводить весь свій вільний час, саме в цих апартаментах
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00