Стиль конструктивізм в інтер'єрі

Зміст
Конструктивізм: основні особливості стилю в інтер'єрі
Сонцезахисні системи для стилю конструктивізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль конструктивізм буде ідеальним для тих, хто відчуває якусь ностальгію за радянською епосі. Насправді, сучасний конструктивізм натхненний саме цією епохою і в інтер'єрах такого стилю, як правило, поєднуються функціональність з аскетичностью. Натхненники цього стилю змусили бути красивими найпростіші речі, заявивши про непотрібність в інтер'єрі предметів, позбавлених функціонального навантаження. При цьому, стиль конструктивізм вельми гармонійний і в чомусь схожий з сучасними мінімалістичним стилями. Він відмінно підходить як для невеликих квартир, навіть однокімнатних студій, так і для заміських будинків. А ще, конструктивізм - це стиль досить цілісний.

Конструктивізм: основні особливості стилю в інтер'єрі

Не тільки красу, але і комфортне використання потрібних речей ставить конструктивізм на чільне місце. Тому декоративних елементів тут повинен бути мінімум, акцент повинен робитися на стовідсоткову функціональність і зручність.

  1. Строгі форми обумовлені передбачуваної компактністю розміщення предметів, центром же відсутньої композиції дрібниць виступає конструкція. Саме тому класичне зонування в квартирах може бути недоречним. Перегородки і зовсім можуть повністю бути відсутнім.
  2. Меблі, що трансформуються з обумовленою періодичністю, - чи не найпопулярніше досягнення цього стилю. Насправді, таке рішення використовуються і в інших стилях, заодно, вони здорово економлять простір невеликих квартир. Тільки доцільне початок, вигляд речей позбавлений декоративності, стілець або табуретка перестають бути чимось іншим, окрім як предмета, на який можна присісти. Розкладні дивани, крісла, столи, кушетки - все це стане ідеальним варіантом меблів для конструктивістського інтер'єру. Також добре підходять вбудовані шафи-купе.
  3. Візуального розширення простору сприяє пристрій ніш для великогабаритних предметів. Ці ніші можуть підсвічуватися за допомогою вбудованих світильників, що зробить приміщення візуально більш затишним і стильним.
  4. Портьєри і будь-який інший текстиль, практично не використовуються: зважаючи на свою маркості і низькою практичності. Перші легко замінні якісними сонцезахисними системами - жалюзі і ролетами. Якщо використовуються скатертини, то але вони обов'язково однотонні.
  5. Яскравість інтер'єру надає новаторське оформлення стін - геометрична забарвлення, принти, незвично сконструйовані полки. При цьому, кольору, що використовуються в такому інтер'єрі не повинні бути занадто яскравими, занадто сильні контрасти і строкатість не потрібні. Підійде поєднання чорного і білого, сірого і коричневого. Флуоресцентні кольору і пастельні краще підійдуть для інших стилів. Кращим декоративним елементом буде цікаво організована підсвічування. А ще, доречно виглядатимуть живі рослини в горщиках - тільки не дуже великі.
  6. Компактність - відмінна риса кожного предмета, силует максимально прямолінійний. Предметів, які виконують виключно декоративну функцію, повинен бути мінімум. Абсолютно всі вони повинні бути практичними.

Сонцезахисні системи для стилю конструктивізм: які краще вибрати?

В цілому, так як для конструктивізму характерна підкреслена простота і функціональність, то відмінно підійдуть, в тому числі, класичні пластикові та алюмінієві горизонтальні жалюзі. Відмінно виглядатимуть, а заодно і захищати від сонця класичні ролети з не дуже текстурних і яскравих тканин. Сонцезахисна система в конструктивістському інтер'єрі не повинна бути занадто яскравою і привертати до себе увагу, вона повинна вписуватися в колірне рішення і виконувати свої ключові функції, тому увага варто звертати не стільки на зовнішній вигляд, скільки на практичність конструкції.

Задати питання
Опубликавано: 28.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Ролети день-ніч: основні переваги та недоліки
Різних сонцезахисних систем на ринку зараз існує більше, ніж достатньо і, ми впевнені, що можна знайти безліч альтернатив громіздким, вже зовсім немодним портьєрам.
Детальніше
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Як застосувати колір венге в інтер'єрі кухні
Незважаючи на те, що зараз улюблений колір в інтер'єрі кухні у більшості дизайнерів білий, справжня класика ніколи не старіє. Якраз класичним можна назвати колір венге. Це дерево, яке росте в Східній Африці і як матеріал відрізняється зносостійкістю.
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно
Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень