Стиль кітч в інтер'єрі

Зміст
Стиль кітч, що він із себе представляє?
Стиль кітч в інтер'єрі основні риси
Сонцезахисні системи, які підходять для стилю кітч, які краще?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо вам набридли стандартні інтер'єрні рішення на кшталт тих, що можна легко знайти в будь-якому меблевому каталозі або портфоліо дизайнера інтер'єрів, то варто звернутися до того варіанту, який більш вдало висловить вашу індивідуальність. Все більше творчих молодих людей звертаються до незаслужено забутого стилю кітч. Кітч є не просто надмірність в декоруванні, за фактом, це ціле дизайнерське напрямок.

Стиль кітч, що він із себе представляє?

Стиль Кітч в інтер'єрі деякі вважають символом заперечення мистецтва, проте це не заважає дизайнерам створювати цікаві кітч-інтер'єри. Треба розуміти, що такий інтер'єр вийде дуже, дуже яскравим, далеко не всі можуть жити в такій обстановці, але для багатьох творчих людей, такий інтер'єр мало не єдиний з можливих. Цей термін прийшов в дизайнерську середу зі сфери культури, він позначає упор на екстравагантність, крикливість, апофеоз антіклассікі. В інтер'єрах стилю кітч можна помітити неймовірно сміливі колірні поєднання, незаяложені, ті, що не зустрічаються більше ні в яких інших.

Новомодні інтер'єри в стилі кітч однаково успішно можуть підкреслити спроможність і приховати бідність. Китчевиє інтер'єри можуть бути як практично однотонними, так і надзвичайно строкатими. Це свого роду протестне ставлення до усталених стереотипів планування і обстановки житла, що виражається за допомогою використання, з одного боку, стандартизованих елементів прикраси, з іншого - ексклюзивних аксесуарів і оздоблень. У кітч спокійно можуть уживатися як найбільш сучасні оздоблювальні матеріали, системи "розумного будинку", велика кількість техніки, так і вантажні, навіть антикварні декоративні елементи, можна сміливо говорити про те, що тут можна все.

Стиль кітч в інтер'єрі основні риси

  1. Впізнавані риси стилю кітч - дисгармонія палітри, велика кількість аксесуарів, які належать до різних стилів і культур. Ви можете поєднувати зелений з фіолетовим, жовтий з синім, червоний з яскравим фіолетовим. Наприклад, пофарбований яскраво-синьою фарбою і обклеєний сріблястими зірками стелю в поєднанні з підлогою з мозаїчної плитки - це зразок стилю кітч. До слова, саме плитку найкраще використовувати в обробці підлоги і відмінно підійде чорно біла велика плитка. Якщо цей варіант вам не підходить, спробуйте придивитися до ковроліну або штучному паркету нейтральних відтінків, щоб зробити основний акцент на забарвленні стін і аксесуарах.
  2. Гламурність інтер'єру найчастіше підкреслюється - за рахунок драпіровок і портьєр, що нагадують класичні, нехай і виконаних з підкладкової тканини, а також «класичних» канделябрів і дзеркальних рам, штучного фонтану з підсвічуванням. Можна штучно "зістарити" всі елементи декору, це також буде виглядати дуже стильно.
  3. Оздоблювальні матеріали - обов'язково «під»: оббивка м'яких меблів - під старовинні тканини, аркади і античні колони - з пінопласту.
  4. Стіни ви можете оформити під картинну галерею. Відмінно в цьому стилі виглядають картини в рамках, постери, цікаві фотографії. Стеля можна прикрасити яскравими, металізованим зірками.
  5. Не забудьте про достаток квітів у вазах. Можна використовувати незвичайні сорти.
  6. У стилі кітч можна експлуатувати і будь-які інші стилі. В цілому, еклектика тут максимально вітається.

Сонцезахисні системи, які підходять для стилю кітч, які краще?

Кітч є той досить рідкісний стиль інтер'єру, якому повністю підійдуть навіть класичні пластикові або алюмінієві горизонтальні жалюзі, вони не будуть виглядати при цьому недоречно. Вибирайте яскраві кольори, наприклад, червоний або синій. Якщо ви є адептом ролетів, то неодмінно вибирайте яскраві кольори і незвичайні текстури матерії. Нехай сонцезахисна система буде не просто функціональної, але ще і стильною, стане відмінним доповненням інтер'єру.

Опубликавано: 28.09.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Игорь
03.10.2019 в 16:19 # Ответить
new comment
Помню времена, когда это название было чуть-ли не ругательным и синонимом безвкусицы. Теперь же все изменилось, и данное направление выросло в отдельный, самостоятельный стиль с устоявшимися традициями я бы так сказал.
Ирина
02.10.2019 в 15:18 # Ответить
new comment
Ярко и привлекательно. Именно такой стиль я хочу в своем доме. Обилие красок и фактур поднимает настроение.
Отменить
Додати коментар
Вибір міжкімнатних дверей для приватного дерев'яного будинку
У дерев'яному будинку всі деталі інтер'єру слід продумати дуже ретельно. Досконалий дизайн і висока якість - міжкімнатні двері в приватному будинку обов'язково повинні відповідати цим критеріям. Особливо ретельно слід вибирати міжкімнатні двері при оформленні інтер'єру будинку з бруса.
Детальніше
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з
Особливості індустріального стилю в інтер'єрі квартири
Особливості індустріального стилю в інтер'єрі квартири
Індустріальний стиль в інтер'єрі став користуватися особливою популярністю всього 30-40 років тому. За своїми характеристиками нагадує мінімалізм, але створювався з урахуванням особливостей приміщень, коли заводи і фабрики передавали під житловий фонд, але далеко не всі проводили ретельний косметичний ремонт
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень