Стиль кантрі в інтер'єрі

Сьогодні стиль кантрі залишається надзвичайно популярним. У ньому добре все: універсальність, практичність, відсутність зайвого пафосу, а ще - можливість спроектувати інтер'єр в такому стилі самостійно, без запрошення дизайнерів. У чому ж полягають основні особливості стилю кантрі?

Стиль кантрі в інтер'єрі: основні особливості

Стиль кантрі - це відсилання до інтер'єрів сільських рад, сільських будинків. Поєднання сільських мотивів з нестрогими канонами наповнення житла аксесуарами дає можливість вмістити в рамках однієї кімнати дорогі серцю предмети, що вибиваються з концепції суворої стилізації в рамках будь-якого іншого стилю, того ж хай-тек. Однозначна вимога лише одне - тільки натуральні матеріали і рукотворні вироби без нальоту «фабричних». Кантрі - це недешевий стиль, насправді, особливо, якщо ви захочете замовити меблі ручної роботи. Велика кількість декоративних елементів в стилі хенд-мейд - це ще одна важлива деталь інтер'єру в стилі кантрі.

Головні відмінні риси стилю кантрі в інтер'єрі

  1. Меблі - об'ємна, громіздка, відреставрована або штучно зістарена - комоди, платтяні гардероби, серванти для виставленої «напоказ» посуду. Меблі цілком може бути прикрашена різьбленням і іншими декоративними елементами.
  2. Багато текстилю, витриманого в одній палітрі, - скатертинами накриваються обідній стіл, етажерки, їх доповнюють мереживні серветки і т.д. Важливо вибрати один матеріал і один патерн, щоб різні декоративні елементи не вибивалися із загального концепту.
  3. Стиль Кантрі в інтер'єрі заохочує в'язані вручну покривала, пледи і чохли для подушок. Подушок, покривал і пледів має бути багато. Ще відмінно підійдуть так звані клаптеві ковдри.
  4. Художню ассиметрию підкреслює безліч горизонтальних поличок з розставленими на них статуетками, свічниками, кошиками з цукерками, квітами, фотографіями в рамочках, вазочки з засушеними букетиками, з сухоцвітом. Всі ці деталі додадуть приміщенню максимум затишку. Важливо, щоб всі ці аксесуари подобалися особисто вам і були дороги особисто вам.
  5. Як правило, стіни в таких будинках обшиваються деревом. Але все ж, дерев'яна обшивка - не єдиний варіант оформлення стін в інтер'єрах кантрі. Пам'ятаючи, що стіни не обов'язково доводити до досконалості, можна використовувати фактурні штукатурки, що імітують нерівності і шорсткості, густі фарби з вкрапленням твердих частинок. Якщо при цьому, ви все ж залишаєтеся відданим адептом класичних шпалер, то варто вибирати ті, що як би імітують природні текстури стін або дерева, рідше - каменю.
  6. При виборі колірної гами орієнтуйтеся, перш за все, на теплі відтінки. Це можуть бути теракотові, охристі, коричневі кольори, беж, червоний та інші.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в стилі кантрі: які краще вибирати?

Якщо ви вже визначилися зі стилем в інтер'єрі та це буде саме кантрі, то і про сонцезахисних системах - жалюзі або ролетах, варто подумати заздалегідь. Ідеально для таких інтер'єрів підходять горизонтальні дерев'яні жалюзі: вони дуже естетичні, виглядають вони респектабельно, стовідсотково вписуються в гармонію подібних дизайнів, а ще, дуже прості у догляді. Найкраще вибирати ламелі з темних порід дерева. Класичні ролети або римські штори теж стануть прекрасним варіантом. Вони легко справляються, відмінно виглядають, добре захищають від надлишку сонячних кращою в приміщенні. А ще ви можете вибрати абсолютно будь-який відтінок: щоб красиво вписати його в інтер'єр.

Качественные жалюзи или ролеты вы можете приобрести у Nikoss - по самым приятным ценам, с грамотной установкой и обязательными предварительными замерами. При необходимости, мы сконструируем для вас солнцезащитную систему по индивидуальному проекту.

5/ 5 (1)
Японський стиль в інтер'єрі | Стиль мінімалізм в інтер'єрі

ОтменитьДобавить отзыв