Стиль хай-тек в інтер'єрі

Стиль хай-тек в інтер'єрі

Незважаючи на дійсно колосальна різноманітність різних стилів в інтер'єрі сьогодні, стиль хай-тек залишається надзвичайно актуальним, при цьому - одним з найбільш популярних. Що він собою являє?

Стиль хай-тек в інтер'єрі: що він собою являє?

Стиль хай-тек спирається на технологічність. Все в ньому функціонально і практично, максимально технологічно.

Стиль хай-тек в інтер'єрі не терпить недбалості - він не пристосований до еклектичності, вся композиція повинна бути продумана заздалегідь, тим більше, що практично повна відсутність декору і аксесуарів полегшує завдання вибору палітри, облицювань і мінімуму функціональних меблів. Саме тому дуже важливо додавати нові інтер'єрні деталі не ситуативно, а спочатку повністю затвердити і погодити проект, а вже після цього приступати до його реалізації. До того ж, тоді, вам не доведеться вибирати затишне місце для сучасної техніки - вона повинна панувати всюди.

У стилі хай-тек дуже важлива його технологічність. Це - саме той випадок, коли система "розумний будинок" не завадить і впишеться не тільки як технологія, яка значно підвищить рівень комфорту проживання в будинку, але і відмінно впишеться в стиль з точки зору естетики.

Стиль хай-тек, при всій його лапідарності, відноситься до дорогих стилям. Тому, це - той випадок, коли точно доведеться витратитися, але воно того варте. Культ високих технологій, максимально вільного простору, малоемоціональний загального вигляду має на увазі наявність красномовних дорогих сучасних предметів і аксесуарів.

Апартаменти в стилі хай-тек можуть бути як завгодно великими - проте облаштувати в цьому стилі нескладно і маленьку квартиру. Відмінно він буде виглядати і в приватному будинку, а також і в маленькій студії. Щоб приміщення відповідало йому більшою мірою, капітальні стіни можна замінити легкими скляними перегородками або металевими стійками-каркасами, які одночасно можуть використовуватися в якості стелажів для техніки і книг. Відмінно можуть виглядати скляні журнальні столики.

  1. Домінуюча складова стилю хай-тек - використання новітніх оздоблювальних матеріалів і готових скляних і металевих багатофункціональних конструкцій. Алюміній, скло, сталь - основні матеріали. Відтінки можуть бути відповідними.
  2. Колірна гамма може бути як темною, так і світлою. Але краще використовувати базові кольори: чорний, білий, сірий, бежевий.
  3. Пропорції повинні бути ідеально вивіреними. В ідеалі, розробкою таких проектів не варто займатися самостійно, краще вдатися до послуг професійного дизайнера інтер'єрів.
  4. Як декор найкраще використовувати постери і фотографії в мінімалістичний рамках.

Сонцезахисні системи для стилю хай-тек: що краще вибрати?

Тут найкраще підійдуть ті системи, що інтегруються в систему "розумний будинок": щоб ви могли, наприклад, відкривати і закривати жалюзі або ролети за допомогою пульта або смартфона. Відтінки краще вибирати класичні: білий, чорний, сірий, бежевий. У деяких випадках можна вдатися до акцентним відтінкам, тоді, коли ваш інтер'єр занадто монохромний. Тоді сонцезахисна система може бути червоною, синьою, жовтою. Для спальні відмінно підійдуть штори блекаут: вони забезпечують максимальний комфорт і продовжують ранковий сон. Класичні жалюзі для стилю хай-тек підійдуть відмінно, особливо ті, що зроблені зі сталі або алюмінію, відмінно підійде пластик, рідше - дерево.

Якісна сонцезахисна система: де можна купити?

Якщо ви плануєте замовлення і установку сонцезахисних систем для свого інтер'єру в стилі хай-тек, то сміливо звертайтеся до фахівців компанії Nikoss. Величезний асортимент, чесні ціни, оптимальні поради щодо підбору, якісна установка надовго, - все це ви можете знайти у нас!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 27.09.2019
Просмотрено: 391 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору