Стиль хай-тек в інтер'єрі

Зміст
Стиль хай-тек в інтер'єрі: що він собою являє?
Сонцезахисні системи для стилю хай-тек: що краще вибрати?
Якісна сонцезахисна система: де можна купити?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Незважаючи на дійсно колосальна різноманітність різних стилів в інтер'єрі сьогодні, стиль хай-тек залишається надзвичайно актуальним, при цьому - одним з найбільш популярних. Що він собою являє?

Стиль хай-тек в інтер'єрі: що він собою являє?

Стиль хай-тек спирається на технологічність. Все в ньому функціонально і практично, максимально технологічно.

Стиль хай-тек в інтер'єрі не терпить недбалості - він не пристосований до еклектичності, вся композиція повинна бути продумана заздалегідь, тим більше, що практично повна відсутність декору і аксесуарів полегшує завдання вибору палітри, облицювань і мінімуму функціональних меблів. Саме тому дуже важливо додавати нові інтер'єрні деталі не ситуативно, а спочатку повністю затвердити і погодити проект, а вже після цього приступати до його реалізації. До того ж, тоді, вам не доведеться вибирати затишне місце для сучасної техніки - вона повинна панувати всюди.

У стилі хай-тек дуже важлива його технологічність. Це - саме той випадок, коли система "розумний будинок" не завадить і впишеться не тільки як технологія, яка значно підвищить рівень комфорту проживання в будинку, але і відмінно впишеться в стиль з точки зору естетики.

Стиль хай-тек, при всій його лапідарності, відноситься до дорогих стилям. Тому, це - той випадок, коли точно доведеться витратитися, але воно того варте. Культ високих технологій, максимально вільного простору, малоемоціональний загального вигляду має на увазі наявність красномовних дорогих сучасних предметів і аксесуарів.

Апартаменти в стилі хай-тек можуть бути як завгодно великими - проте облаштувати в цьому стилі нескладно і маленьку квартиру. Відмінно він буде виглядати і в приватному будинку, а також і в маленькій студії. Щоб приміщення відповідало йому більшою мірою, капітальні стіни можна замінити легкими скляними перегородками або металевими стійками-каркасами, які одночасно можуть використовуватися в якості стелажів для техніки і книг. Відмінно можуть виглядати скляні журнальні столики.

  1. Домінуюча складова стилю хай-тек - використання новітніх оздоблювальних матеріалів і готових скляних і металевих багатофункціональних конструкцій. Алюміній, скло, сталь - основні матеріали. Відтінки можуть бути відповідними.
  2. Колірна гамма може бути як темною, так і світлою. Але краще використовувати базові кольори: чорний, білий, сірий, бежевий.
  3. Пропорції повинні бути ідеально вивіреними. В ідеалі, розробкою таких проектів не варто займатися самостійно, краще вдатися до послуг професійного дизайнера інтер'єрів.
  4. Як декор найкраще використовувати постери і фотографії в мінімалістичний рамках.

Сонцезахисні системи для стилю хай-тек: що краще вибрати?

Тут найкраще підійдуть ті системи, що інтегруються в систему "розумний будинок": щоб ви могли, наприклад, відкривати і закривати жалюзі або ролети за допомогою пульта або смартфона. Відтінки краще вибирати класичні: білий, чорний, сірий, бежевий. У деяких випадках можна вдатися до акцентним відтінкам, тоді, коли ваш інтер'єр занадто монохромний. Тоді сонцезахисна система може бути червоною, синьою, жовтою. Для спальні відмінно підійдуть штори блекаут: вони забезпечують максимальний комфорт і продовжують ранковий сон. Класичні жалюзі для стилю хай-тек підійдуть відмінно, особливо ті, що зроблені зі сталі або алюмінію, відмінно підійде пластик, рідше - дерево.

Якісна сонцезахисна система: де можна купити?

Якщо ви плануєте замовлення і установку сонцезахисних систем для свого інтер'єру в стилі хай-тек, то сміливо звертайтеся до фахівців компанії Nikoss. Величезний асортимент, чесні ціни, оптимальні поради щодо підбору, якісна установка надовго, - все це ви можете знайти у нас!

Опубликавано: 27.09.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Taina
03.10.2019 в 03:36 # Ответить
new comment
Довольно разнообразный стиль, но 60% процентов семей используют именно такой стиль, уже несколько лет он является наиболее-востребованным. Так же за счет такого стиля квартира или помещение смотрится современной и без излишеств.
Отменить
Додати коментар
Металеві зварні решітки на вікна
Є кілька способів закріпити грати на вікні. Конструкцію вставляють з зовнішньої сторони будівлі, всередині приміщення або між стеклами. Такі металеві огорожі надійно захистять приміщення від проникнення зловмисників, адже їх досить складно демонтувати без наявності спеціальних інструментів.
Детальніше
Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид
Яскравий стиль інтер'єру від Каріма Рашид
Карім Рашид - один з найбільш яскравих дизайнерів сучасності, що пропонує абсолютно новий напрямок оформлення інтер'єрів. Його роботи повністю відповідають характеру і іміджу автора, неординарні і завжди єдині в своєму роді вони задають особливий настрій оточуючим. Буйство кольорів і форми, що змушують завмирати від подиву - ось фірмовий знак дизайну майстра.
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень