Cтиль гжель

Cтиль гжель

Стиль гжель стане хорошим варіантом для облаштування інтер'єру для справжніх фанатів слов'янської культури. Такі інтер'єри виглядають цікаво, незаїждженими, досить свіжо і оригінально.

Стиль гжель в інтер'єрі: що він собою являє?

Це - одне з популярних, самобутніх напрямків етностіля. Його центральна фішка - акцент на білому і на синьому кольорах, гладкість, «Порцеляновий» текстур, предмети і деталі російського побуту. Стереотипний самовар в такому інтер'єрі як предмет декору буде виглядати надзвичайно ефектно. До слова, не дивлячись на те, що гжельский розпис традиційно відносять до російського стилю, дуже схожі патерни - сині з білим, на фарфоровому плитці, можна знайти в португальській культурі.

Основні відмінні риси стилю гжель в інтер'єрі

  1. Зовсім не обов'язково, щоб весь будинок був поцяткований типовими для гжелі синьо-білими візерунками: більш того, безумовно, це буде не дуже комфортно для постійного проживання. Саме на традиційну гжельский синьо-білу розпис повинен робитися акцент в такому інтер'єрі. Застосувати цю техніку розпису можна і потрібно дозовано: більше - на кухні, адже починається гжель на посуді, в вітальні обмежиться чохлами на кріслах, шторами біло-кобальтової забарвлення, розташувати в кутку підлогову гжельский вазу. Не менш ефектно гжельська плитка буде виглядати і у ванній кімнаті.
  2. Відмінний варіант - камін у вигляді російської печі, покритий білими з блакиттю кахлями, а в спальні - лляне, біло-синю білизну.
  3. Кольори стін - білі, блакитні, попелясті, прохолодні. В цілому, інтер'єр повинен бути виконаний в холодних тонах. В якості основного кольору в інтер'єрі варто вибрати білий: після цього дуже легко додавати потрібні акценти.
  4. Якщо ви не хочете надлишку холодних тонів в інтер'єрі, то стіни можна зробити дерев'яні, «під хатинку». Підлоги також краще зробити дерев'яні або ж, вони можуть бути викладені блискучою керамічною плиткою. Але в цьому випадку, вам точно доведеться витратитися на утеплення підлоги.
  5. У такому інтер'єрі повинно бути багато текстилю. Серветки, скатертини, штори, портьєри, килими, оббивка меблів - все, що завгодно. Він також може бути прикрашений таким традиційним паттерном, але все ж, не переборщіть: щоб інтер'єр не залишав відчуття занадто "строкатого", недоладного.
  6. Антураж доповнять люстри і світильники з кованими ланцюгами і кільцями, керамічні фігурки, мереживні подушечки. Світла в інтер'єрі стилю гжель має бути багато, але ось світильники краще вибирати вантажні, добре виглядатимуть великі люстри. А ось від вбудованих світильників і хромованих, футуристичних моделей, краще відмовитися.


Сила цього дизайну, перш за все, в кольорі: дует білого і синього втішає, заспокоює, а народний орнамент - культурний код, що закликали до серця. Спробуйте реалізувати саме цей стиль в інтер'єрі, вам сподобається!

Сонцезахисні системи для стилю гжель: що краще вибрати?

Так як стиль гжель ми все-таки відносимо до етнічних, то від пластикових і алюмінієвих жалюзі варто утриматися. А ось дерев'яні жалюзі стануть відмінним рішенням, так само як і текстильні ролети в нейтральній кольоровій гамі, або ж повністю відповідні стилю - білі або сині. Ви також можете замовити ролети за індивідуальним проектом з придуманим вами або дизайнером патерном на тканини. Так ви забезпечите стовідсоткове попадання такої сонцезахисної системи в ваш інтер'єрний стиль

 

5/ 5 (1)
Опубликавано: 29.10.2019
Просмотрено: 226 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору