• Головна
  • Блог
  • Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного

Стиль Френка Ллойда Райта - ідеальність заміського будинку для кожного

Зміст
Характерні риси
Як реалізувати основні моменти в своїй квартирі

Френк Ллойд Райт - відомий американський архітектор кінця 20 століття, який зробив величезний вплив на розвиток стилів інтер'єру «прерії». В процесі облаштування будь-якого приміщення, в першу чергу звертав увагу на органічність всього простору, зручність проживання і сучасність використовуваних технологій. Ллойд вміло поєднував усі ці поняття в своїх проектах. Реалізувати їх зможете і ви в своєму будинку приклавши зовсім небагато зусиль.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Характерні риси

До основних рис інтер'єру в стилі Ллойда варто віднести:

  • поділ простору на кілька сегментів;
  • використання по максимуму природних матеріалів;
  • чіткість ліній геометрії для меблів, аксесуарів і текстилю;
  • об'єднання етнічних мотивів східних храмів з мотивами Дикого Заходу.

Окрема увага приділяється єдності простору і меблювання, вони утворюють єдине ціле. Кожен елемент відіграє свою роль, тому необхідно всі нюанси продумати заздалегідь. Меблі і предмети інтер'єру підбираються таким чином, щоб підкреслити присадкуватість, як це спостерігається в преріях. Вертикальні лінії мало (наприклад шафи і підвісні системи) практично не використовуються, що дозволяє домогтися простору в кімнаті.

Вікна використовуються переважно панорамні, щоб в кімнату потрапляло якомога більше світла. Саме тому жалюзі або тканинні штори практично не використовуються. Допускаються напівпрозорі фіранки, головне щоб простір не обтяжують.

Як реалізувати основні моменти в своїй квартирі

Найголовніше, в процесі ремонту використовувати переважно натуральні матеріали. Скло, дерево, по мінімуму металу. Якщо немає можливості і обмежений бюджет, можна застосовувати штучний камінь і панелі з спресованих тирси. Головне, щоб поверхня і фактури імітували натуральне дерево.

Камінь разом з деревом - відмінний варіант для візуального поділу на функціональні зони. Так, дерево використовується для житлового приміщення, в тому числі спальні, а перехід на камінь позначає початок столового та кухонного зони.

Важливу роль відіграють і кольору. Головне, дотримуватися мінімалізму, щоб готова гамма була стриманою, спокійною і нейтральною. З цим завданням ідеально впораються:

  • відтінки коричневого;
  • пісочний;
  • зелений;
  • сірий.

Ви можете використовувати білий колір або кілька яскравих плям в якості декору, головне щоб вони не вибивалися із загальної експозиції і не перетягували на себе всю увагу.

При виборі меблів в першу чергу робиться наголос на практичність. Будь-який предмет має бути для початку зручним, функціональним. Чудовим прикладом стануть квадратні приземкуваті ліжка, невеликі дерев'яні тумби, табурети.

В такому випадку ви можете не переживати про актуальність вибору. Такий інтер'єр завжди буде актуальним, тому ви можете не переживати щодо вкладень своїх коштів і привабливості готового приміщення на протязі довгих років.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Типи захисних ролет
Види і особливості захисних ролет. Альтернативою старим добрим ставням в наші дні можна назвати ролети. Існують різні типи управління захисних ролет: такі як класичні приводи ручного управління, так і електроприводи
Детальніше
Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі
Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі
Останнім часом стали досить популярні етнічні стилі інтер'єру. Це навіть не стилі, а стилізація інтер'єру з переважанням рис, характерних для будь-якої країни, місцевості або регіону. Одним з таких стилів є тропічний стиль.
Австрійські штори в інтер'єрі
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень