Cтиль експресіонізм

Зміст
Стиль експресіонізм в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю експресіонізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків. Тут практично немає обмежень: ні в відтінках, ні в оздоблювальних матеріалах, та й в цілому, застосовувати такий стиль можна як в невеликих квартирах, так і в великих заміських будинках.

Стиль експресіонізм в інтер'єрі: основні особливості

Стиль експресіонізм в інтер'єрі - один з улюблених стилів молоді, що цінує натиск, динаміку, енергетичний натиск, виник на початку ХХ століття, проте справжнє його тріумфальний хід по світу відбувається на наших очах. Емоційний стан - ось що хоче висловити інтер'єр, виконаний в цьому стилі. Інтер'єр прагне увібрати в себе театр, музику, кінематограф, графіті, закликавши на допомогу гротеск і деформацію звичних форм.

Головні відмінні риси стилю експресіонізм в інтер'єрі:

  1. Чим простіше меблі - тим більші вона залишає можливості імпровізації. Особливо популярна плетені, прекрасно поєднується з яскравим текстилем. Дуже добре підходять крісла-мішки для відпочинку як господарів, так і гостей.
  2. Стиль експресіонізм любить трохи балаганну палітру кольорів: поєднання яскравого і тьмяного, соковитого і розмитого одночасно, ви маєте право ввести в гамму як завгодно відтінків - тільки б вони не були важкими і надто глибокими. Навпаки, краще за все будуть виглядати саме яскраві відтінки. Оптимально - червоний, блакитний, зелений, лимонний в якості домінуючих. Не бійтеся поєднувати між собою протилежні кольори колірного спектра. Класичне поєднання чорного і білого також ніхто не відміняв.
  3. За інших рівних, не варто переборщувати з декором. Головним декоративним елементів буде правильно вибудуване освітлення, а ось з рамочками, вазочки, картинами і всім іншим дуже важливо не переборщити. З естетичної точки зору, цілком може вийти непогано, але це буде вже не експресіонізм. Пам'ятайте, що інтер'єр цей - вже досить яскравий за рахунок використання максимально яскравих відтінків в обробці.
  4. Головне в стилі експресіонізм - це гра світла. Світильників в будинку повинно бути досить багато, сам по собі світло повинне грати роль як би окремого арт-об'єкту. Використовувати можна хромовані світильники, текстильні, як великі, так і зовсім маленькі люстри, бра, торшери.
  5. Сучасні матеріали не зобов'язані вражати дорожнечею. В цілому, такий стиль навіть можна назвати бюджетним, адже будь-якій дорогому матеріалу можна запросто знайти недорогий, але практичний аналог.
  6. Різнорівневу стелю, пофарбований в соковитий колір з асиметрично розташованими світильниками стане відмінним рішенням для стилю експресіонізм. Але, якщо саме такий варіант стелі реалізувати поки неможливо, ви можете його просто заштукатурити за допомогою яскравого відтінку. Або ж зробити підвісну стелю.
  7. В якості підлогового покриття краще всього вибирати ламінат, ковролін, або ж складальної паркет. Знову ж, не бійтеся яскравих відтінків.

Сонцезахисні системи для стилю експресіонізм: які краще вибрати?

Від важких портьєр і старомодних тюлів, в будь-якому випадку, краще відмовитися. А якщо ж говорити про функціональні і практичних сонцезахисних системах, то краще за все зробити вибір на користь однотонних ролетів, ролетів день-ніч і штор блекаут для спалень, які зможуть повністю блокувати надлишок сонячного світла і забезпечити вам здоровий ранковий сон навіть у самі ясні і жаркі літні дні. Найкраще вибирати яскраві відтінки сонцезахисних систем для стилю експресіонізм: таким чином, ви зробите в своєму інтер'єрі ще один цікавий, досить яскравий акцент. А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
На якій висоті вішати телевізор на стіну для зручного і безпечного перегляду
Телевізор - один з основних приладів у багатьох будинках. Перегляд новин, кінофільмів і улюблених передач дозволяє зібратися всій родині в одній кімнаті. Тому так важливо розташувати телевізор на такій висоті, при якій екран буде максимально чітко і якісно видно кожному знаходиться в кімнаті.
Детальніше
Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення
Чому телевізор-проектор в інтер'єрі - найкраще рішення
Чи є сенс купувати проектор, якщо великі телевізори сильно подешевшали? Якщо ви задумали організувати особистий домашній кінотеатр, швидше за все, перед вами стоїть питання вибору між великим телевізором і проектором.
Як самостійно виготовити рулонні штори?
Як самостійно виготовити рулонні штори?
Щоб ваше віконний проріз виглядав красиво не залежно від того, знаходиться він в квартирі або заміському будинку важливо вибрати гарні фіранки. Вибрати рулонну штору для свого будинку, ви зможете внести в приміщення неповторний колорит, затишок і надійно захистити меблі та приміщення в цілому від надлишків сонячного світла.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00