Cтиль експресіонізм

Зміст
Стиль експресіонізм в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю експресіонізм: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків. Тут практично немає обмежень: ні в відтінках, ні в оздоблювальних матеріалах, та й в цілому, застосовувати такий стиль можна як в невеликих квартирах, так і в великих заміських будинках.

Стиль експресіонізм в інтер'єрі: основні особливості

Стиль експресіонізм в інтер'єрі - один з улюблених стилів молоді, що цінує натиск, динаміку, енергетичний натиск, виник на початку ХХ століття, проте справжнє його тріумфальний хід по світу відбувається на наших очах. Емоційний стан - ось що хоче висловити інтер'єр, виконаний в цьому стилі. Інтер'єр прагне увібрати в себе театр, музику, кінематограф, графіті, закликавши на допомогу гротеск і деформацію звичних форм.

Головні відмінні риси стилю експресіонізм в інтер'єрі:

  1. Чим простіше меблі - тим більші вона залишає можливості імпровізації. Особливо популярна плетені, прекрасно поєднується з яскравим текстилем. Дуже добре підходять крісла-мішки для відпочинку як господарів, так і гостей.
  2. Стиль експресіонізм любить трохи балаганну палітру кольорів: поєднання яскравого і тьмяного, соковитого і розмитого одночасно, ви маєте право ввести в гамму як завгодно відтінків - тільки б вони не були важкими і надто глибокими. Навпаки, краще за все будуть виглядати саме яскраві відтінки. Оптимально - червоний, блакитний, зелений, лимонний в якості домінуючих. Не бійтеся поєднувати між собою протилежні кольори колірного спектра. Класичне поєднання чорного і білого також ніхто не відміняв.
  3. За інших рівних, не варто переборщувати з декором. Головним декоративним елементів буде правильно вибудуване освітлення, а ось з рамочками, вазочки, картинами і всім іншим дуже важливо не переборщити. З естетичної точки зору, цілком може вийти непогано, але це буде вже не експресіонізм. Пам'ятайте, що інтер'єр цей - вже досить яскравий за рахунок використання максимально яскравих відтінків в обробці.
  4. Головне в стилі експресіонізм - це гра світла. Світильників в будинку повинно бути досить багато, сам по собі світло повинне грати роль як би окремого арт-об'єкту. Використовувати можна хромовані світильники, текстильні, як великі, так і зовсім маленькі люстри, бра, торшери.
  5. Сучасні матеріали не зобов'язані вражати дорожнечею. В цілому, такий стиль навіть можна назвати бюджетним, адже будь-якій дорогому матеріалу можна запросто знайти недорогий, але практичний аналог.
  6. Різнорівневу стелю, пофарбований в соковитий колір з асиметрично розташованими світильниками стане відмінним рішенням для стилю експресіонізм. Але, якщо саме такий варіант стелі реалізувати поки неможливо, ви можете його просто заштукатурити за допомогою яскравого відтінку. Або ж зробити підвісну стелю.
  7. В якості підлогового покриття краще всього вибирати ламінат, ковролін, або ж складальної паркет. Знову ж, не бійтеся яскравих відтінків.

Сонцезахисні системи для стилю експресіонізм: які краще вибрати?

Від важких портьєр і старомодних тюлів, в будь-якому випадку, краще відмовитися. А якщо ж говорити про функціональні і практичних сонцезахисних системах, то краще за все зробити вибір на користь однотонних ролетів, ролетів день-ніч і штор блекаут для спалень, які зможуть повністю блокувати надлишок сонячного світла і забезпечити вам здоровий ранковий сон навіть у самі ясні і жаркі літні дні. Найкраще вибирати яскраві відтінки сонцезахисних систем для стилю експресіонізм: таким чином, ви зробите в своєму інтер'єрі ще один цікавий, досить яскравий акцент. А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

Опубликавано: 28.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
ТОП-3 популярних стилів інтер'єру спальні
Світ дизайну інтер'єрів воістину безмежний, в ньому мирно співіснує безліч стильових напрямків: сучасних, історичних і етнічних, які тісно взаємодіють між собою, нерідко доповнюючи один одного. Кожен стиль по-своєму унікальний і є невичерпним джерелом натхнення як для професійних дизайнерів, так і для тих, хто тільки почав знайомитися з мистецтвом оформлення житлових просторів.
Детальніше
Декорування склопакетів
Декорування склопакетів
Згодом вікна крім захисної і огороджувальної функції, стали важливим елементом в створенні інтер'єру. Декоровані склопакети доповнюють стиль інтер'єру, додають привабливості дизайну окна.Декор пластикових вікон робить вікна повноцінними елементами стилю приміщення без втрат в експлуатаційних якостях.
Стиль ренесанс в сучасному інтер'єрі
Стиль ренесанс в сучасному інтер'єрі
Стиль Ренесанс в інтер'єрі - це стиль багатства і благословленій століттями розкоші: арки, прикрашені позолоченою ліпниною і пілястрами, колони, ніжно-кремові стіни і вишукана пластика відтворюють втрачений світ.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень