Стиль еко

Стиль еко

Мода на здоровий спосіб життя і zero waste не могла обійти стороною і сферу дизайну інтер'єрів. Велика кількість зелені, світле приміщення, використання, переважно, екологічних матеріалів, відмова від великої кількості пластику, - все це знайшло свій прояв у так званому еко-стилі. Насправді, він - надзвичайно універсальний. І про його основних рисах ми розповімо трохи докладніше в цьому матеріалі.

Стиль еко: що він собою являє?

Світле незахаращених простір - обов'язкова умова еко-інтер'єру. Важливо використовувати мінімум пластикових деталей. Колірна гамма - тепла, природних тонів. Дерево - один з опорних матеріалів, його можна використовувати в обшивці підлог, стін, стелі. Важливо розуміти, що еко-стиль - це не просто дизайнерський продукт, це - стиль життя, підхід до споживання.

Основні риси еко-стилю: які вони?

  1. Вікна - великі, вид з вікна є самостійним акцентом інтер'єру. Звичайно ж, добре, якщо вікна виходять на зелені галявини або на сад. Якщо з вікна відкривається неоновий блиск жвавій вулиці або похмурий індастріал - можна підкреслити контрастність, оклеив вікно по периметру великим флористичним орнаментом. Важливо, щоб в приміщенні було побільше світла.
  2. Інтенсивне денний природне освітлення поєднується з системою люмінесцентних ламп. Інтенсивність денного освітлення досягається, перш за все, за рахунок великих вікон.
  3. Еко-стиль вітає речі хенд-мейд, куплені в декоративно-прикладних салонах або зроблені власноруч, в т.ч. на основі старих фабричних виробів. Культ хенд мейд виробів в цьому стилі такий, що ви цілком можете використовувати максимум. Це також може бути абажур з новим торшером з льону або веселого ситцю, рамочки для пейзажних фотографій, різні цікаві м'які іграшки та інше.
  4. Кількість вазочок і горщиків з необробленої або малообработанной глини з букетиками з сухих квітів визначається вашим індивідуальним почуттям міри. Якщо вас радує велика кількість настінного кераміки, в'язаних кашпо - можете сміливо заповнювати ними поверхні. Якщо немає - можете використовувати кілька штук на кількох полицях.
  5. Соломо- та лозоплетіння - ще один тип аксесуарів: люстри, світильники, кошики та інше. До слова, меблі з соломи і лози - це також відмінне рішення для адептів еко-стилю. Це можуть бути столики, крісла-качалки.
  6. Еко-інтер'єр цілком може бути максимально нейтральним і цілісним, але деякі все ж люблять додати йому чорт будь-якого іншого, наприклад, етнічного стилю.
  7. Бажано, щоб вся побутова техніка була чимось закрита, захована від сторонніх очей. Або ж, її наявність необхідно врівноважити цікавими еко-деталями.
  8. Не забувайте, що жива природа повинна бути головним акцентом в такому інтер'єрі. І чим більше буде різних живих рослин - тим краще і красивіше.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в еко-стилі: які краще вибрати?

Ставку варто зробити, знову ж таки, на природні матеріали в теплих відтінках. Точно варто відмовитися від пластикових і алюмінієвих жалюзі. Відмінно підійдуть бамбукові, дерев'яні жалюзі, джутові ролети, в цілому, тканинні ролети будуть теж виглядати досить непогано. Не варто захоплюватися захисними ролетами. Непогано підійдуть ролети день-ніч, якщо ви грамотно підберете відтінок непрозорого матеріалу під свій інтер'єр.

Якісна сонцезахисна система: де можна купити?

Якщо ви плануєте замовлення і установку сонцезахисних систем для свого інтер'єру в стилі еко, то сміливо звертайтеся до фахівців компанії Nikoss. Величезний асортимент, чесні ціни, оптимальні поради щодо підбору, якісна установка надовго, - все це ви можете знайти у нас!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 27.09.2019
Просмотрено: 630 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору