Стиль еклектика в інтер'єрі

Стиль еклектика в інтер'єрі

Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих, то еклектика - це щось про єдність протилежностей. Якщо ж говорити про стилі в мистецтві і, зокрема, в інтер'єрах, то еклектика має на увазі собою поєднання непоєднуваного. Наприклад, поєднання непоєднуваних стилів: мінімалістичний і помпезних, ретро і сучасних, дорогих і дуже бюджетних. Еклектика хороша тим, що в ній немає будь-яких складних правил і канонів, яких обов'язково потрібно дотримуватися. А ще, цей стиль прекрасно підходить для творчих особистостей, які цінують можливість виходити за рамки.

Стиль еклектика в інтер'єрі: основні особливості

Предмети минулого, теперішнього і частково майбутнього намагається скласти в одну композицію еклектичний стиль. А рівновагу при цьому досягається, завдяки певним хитрощів. Головна з них полягає в тому, що все різностильові речі повинні підходити один одному за кольором, поєднуватися або схожістю фактури, або форми. Штори, пледи і подушки об'єднуються за цим же принципом.

 1. Стеля і стіни фарбують або обклеюють матеріалами індиферентного кольору для подальшого створення яскравих, контрастних плям, панно або фрагментів з розписом. Нерідко використовують кахельні кахлі, густо помережані орнаментом. Якщо ви - не прихильник принтів і патернів, то ви можете зробити стіни однотонними, але при цьому, безумовно, яскравими. Можете використовувати як фарбу, так і штукатурку або шпалери.
 2. Для статі прийнятний будь-який варіант, а також килими і доріжки з різних стильових епох. Буде навіть краще, якщо стіни, підлога і стеля будуть "з різних опер".
 3. Ніяких єдиних правил, що стосуються оздоблювальних матеріалів, немає.
 4. Меблі теж повинна бути «різновікова»: наприклад, різьблений буфет, що залишився в спадок, і велюровий модний диван, відреставрований комод і барний пластиковий табурет. Головне, нагадаємо, щоб ці предмети вдало збігалися по відтінках.
 5. Незайвою буде барна стійка в кухні.
 6. Картини в рамах в якості декоративних елементів, можуть сміливо сусідити з модними фешн-фотографіями.
 7. Не забувайте про живі квіти: але, обов'язково, незвичайні. Підійдуть кали або гвоздики незвичайних квітів.
 8. За інших рівних, меблі повинні бути максимально комфортною і загальний акцент повинен бути зроблений на максимальний комфорт для господарів.
 9. Вікна прийнято завішувати і тюлем, і важкими портьєрами з бахромою, з подхватами. Або ж, навпаки, звертатися до сучасних і функціональним сонцезахисним системам, які, заодно, можуть стати ще одним декоративним елементом в такому інтер'єрі, особливо, якщо вибирати яскраві відтінки, або ж максимально незвичайні конструкції.
 10. Світильники в еклектичному будинку теж різноманітні, як і предмети декору. Світильників повинно бути багато, як і світла в будинку в цілому.
 11. Навіщо викидати старий сервіз? Навіщо позбавлятися від сувенірів, кимось колись давно привезених? Всьому знайдеться застосування і місце. Еклектичні стилі хороші тим, що велика кількість декору в них ніколи не буде вважатися несмаком.

Сонцезахисні системи для стилю еклектика: які краще вибирати?

Насправді, підійдуть, практично, будь-які, крім класичних горизонтальних жалюзі. Різні ролети цікавих відтінків і з оригінальною текстурою тканини, ролети день-ніч, що забезпечують найточніше регулювання рівня освітленості в приміщенні, штори блекаут, які дозволяють повністю заблокувати надходить в приміщення сонячне світло - вибирайте те, що вам подобається! А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.10.2019
Просмотрено: 257 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору