Стиль еклектика в інтер'єрі

Зміст
Стиль еклектика в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю еклектика: які краще вибирати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих, то еклектика - це щось про єдність протилежностей. Якщо ж говорити про стилі в мистецтві і, зокрема, в інтер'єрах, то еклектика має на увазі собою поєднання непоєднуваного. Наприклад, поєднання непоєднуваних стилів: мінімалістичний і помпезних, ретро і сучасних, дорогих і дуже бюджетних. Еклектика хороша тим, що в ній немає будь-яких складних правил і канонів, яких обов'язково потрібно дотримуватися. А ще, цей стиль прекрасно підходить для творчих особистостей, які цінують можливість виходити за рамки.

Стиль еклектика в інтер'єрі: основні особливості

Предмети минулого, теперішнього і частково майбутнього намагається скласти в одну композицію еклектичний стиль. А рівновагу при цьому досягається, завдяки певним хитрощів. Головна з них полягає в тому, що все різностильові речі повинні підходити один одному за кольором, поєднуватися або схожістю фактури, або форми. Штори, пледи і подушки об'єднуються за цим же принципом.

 1. Стеля і стіни фарбують або обклеюють матеріалами індиферентного кольору для подальшого створення яскравих, контрастних плям, панно або фрагментів з розписом. Нерідко використовують кахельні кахлі, густо помережані орнаментом. Якщо ви - не прихильник принтів і патернів, то ви можете зробити стіни однотонними, але при цьому, безумовно, яскравими. Можете використовувати як фарбу, так і штукатурку або шпалери.
 2. Для статі прийнятний будь-який варіант, а також килими і доріжки з різних стильових епох. Буде навіть краще, якщо стіни, підлога і стеля будуть "з різних опер".
 3. Ніяких єдиних правил, що стосуються оздоблювальних матеріалів, немає.
 4. Меблі теж повинна бути «різновікова»: наприклад, різьблений буфет, що залишився в спадок, і велюровий модний диван, відреставрований комод і барний пластиковий табурет. Головне, нагадаємо, щоб ці предмети вдало збігалися по відтінках.
 5. Незайвою буде барна стійка в кухні.
 6. Картини в рамах в якості декоративних елементів, можуть сміливо сусідити з модними фешн-фотографіями.
 7. Не забувайте про живі квіти: але, обов'язково, незвичайні. Підійдуть кали або гвоздики незвичайних квітів.
 8. За інших рівних, меблі повинні бути максимально комфортною і загальний акцент повинен бути зроблений на максимальний комфорт для господарів.
 9. Вікна прийнято завішувати і тюлем, і важкими портьєрами з бахромою, з подхватами. Або ж, навпаки, звертатися до сучасних і функціональним сонцезахисним системам, які, заодно, можуть стати ще одним декоративним елементом в такому інтер'єрі, особливо, якщо вибирати яскраві відтінки, або ж максимально незвичайні конструкції.
 10. Світильники в еклектичному будинку теж різноманітні, як і предмети декору. Світильників повинно бути багато, як і світла в будинку в цілому.
 11. Навіщо викидати старий сервіз? Навіщо позбавлятися від сувенірів, кимось колись давно привезених? Всьому знайдеться застосування і місце. Еклектичні стилі хороші тим, що велика кількість декору в них ніколи не буде вважатися несмаком.

Сонцезахисні системи для стилю еклектика: які краще вибирати?

Насправді, підійдуть, практично, будь-які, крім класичних горизонтальних жалюзі. Різні ролети цікавих відтінків і з оригінальною текстурою тканини, ролети день-ніч, що забезпечують найточніше регулювання рівня освітленості в приміщенні, штори блекаут, які дозволяють повністю заблокувати надходить в приміщення сонячне світло - вибирайте те, що вам подобається! А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Чи бувають броньовані ролети?
Одне з найбільш надійних рішень, які існують на даний момент - це броньовані ролети. Захисні ролети цілком можна назвати певним компромісом між декількома, досить таки суперечливими вимогами до технічних захисних пристроїв.
Детальніше
Сучасні тенденції в дизайні інтер'єру
Сучасні тенденції в дизайні інтер'єру
Розробка стилю інтер'єру - це важливий і досить складний процес. Якісно підібраний, грамотно вивірений інтер'єр буде радувати вас довгі роки, тому, поставитися до процесу варто з максимальною відповідальністю.
Кольорові ручки для вікон пвх
Кольорові ручки для вікон пвх
Навіщо виробники пластикових вікон випускають кольорові ручки? Кольорові ручки для вікон. Встановлюючи пластикові вікна, кожен бажає, щоб вони гармонійно виглядали в інтер'єрі приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00