Стиль еклектика в інтер'єрі

Зміст
Стиль еклектика в інтер'єрі: основні особливості
Сонцезахисні системи для стилю еклектика: які краще вибирати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Поняття еклектика саме по собі - досить широке і стосується воно, в принципі, не тільки інтер'єрних стилів. Як правило, поняття еклектики ставлять в один ряд з синтезом і симбіозом, і якщо ці поняття, зазвичай, позначають злиття деяких сутностей хоч скільки-небудь схожих, то еклектика - це щось про єдність протилежностей. Якщо ж говорити про стилі в мистецтві і, зокрема, в інтер'єрах, то еклектика має на увазі собою поєднання непоєднуваного. Наприклад, поєднання непоєднуваних стилів: мінімалістичний і помпезних, ретро і сучасних, дорогих і дуже бюджетних. Еклектика хороша тим, що в ній немає будь-яких складних правил і канонів, яких обов'язково потрібно дотримуватися. А ще, цей стиль прекрасно підходить для творчих особистостей, які цінують можливість виходити за рамки.

Стиль еклектика в інтер'єрі: основні особливості

Предмети минулого, теперішнього і частково майбутнього намагається скласти в одну композицію еклектичний стиль. А рівновагу при цьому досягається, завдяки певним хитрощів. Головна з них полягає в тому, що все різностильові речі повинні підходити один одному за кольором, поєднуватися або схожістю фактури, або форми. Штори, пледи і подушки об'єднуються за цим же принципом.

 1. Стеля і стіни фарбують або обклеюють матеріалами індиферентного кольору для подальшого створення яскравих, контрастних плям, панно або фрагментів з розписом. Нерідко використовують кахельні кахлі, густо помережані орнаментом. Якщо ви - не прихильник принтів і патернів, то ви можете зробити стіни однотонними, але при цьому, безумовно, яскравими. Можете використовувати як фарбу, так і штукатурку або шпалери.
 2. Для статі прийнятний будь-який варіант, а також килими і доріжки з різних стильових епох. Буде навіть краще, якщо стіни, підлога і стеля будуть "з різних опер".
 3. Ніяких єдиних правил, що стосуються оздоблювальних матеріалів, немає.
 4. Меблі теж повинна бути «різновікова»: наприклад, різьблений буфет, що залишився в спадок, і велюровий модний диван, відреставрований комод і барний пластиковий табурет. Головне, нагадаємо, щоб ці предмети вдало збігалися по відтінках.
 5. Незайвою буде барна стійка в кухні.
 6. Картини в рамах в якості декоративних елементів, можуть сміливо сусідити з модними фешн-фотографіями.
 7. Не забувайте про живі квіти: але, обов'язково, незвичайні. Підійдуть кали або гвоздики незвичайних квітів.
 8. За інших рівних, меблі повинні бути максимально комфортною і загальний акцент повинен бути зроблений на максимальний комфорт для господарів.
 9. Вікна прийнято завішувати і тюлем, і важкими портьєрами з бахромою, з подхватами. Або ж, навпаки, звертатися до сучасних і функціональним сонцезахисним системам, які, заодно, можуть стати ще одним декоративним елементом в такому інтер'єрі, особливо, якщо вибирати яскраві відтінки, або ж максимально незвичайні конструкції.
 10. Світильники в еклектичному будинку теж різноманітні, як і предмети декору. Світильників повинно бути багато, як і світла в будинку в цілому.
 11. Навіщо викидати старий сервіз? Навіщо позбавлятися від сувенірів, кимось колись давно привезених? Всьому знайдеться застосування і місце. Еклектичні стилі хороші тим, що велика кількість декору в них ніколи не буде вважатися несмаком.

Сонцезахисні системи для стилю еклектика: які краще вибирати?

Насправді, підійдуть, практично, будь-які, крім класичних горизонтальних жалюзі. Різні ролети цікавих відтінків і з оригінальною текстурою тканини, ролети день-ніч, що забезпечують найточніше регулювання рівня освітленості в приміщенні, штори блекаут, які дозволяють повністю заблокувати надходить в приміщення сонячне світло - вибирайте те, що вам подобається! А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

Опубликавано: 28.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Двокімнатні квартири є універсальним житлом, що сприяє їх популярності серед покупців. Залежно від планування будинку загальна площа такого житла може досягати 80 кв. м, що дає можливість реалізувати безліч ідей. Дизайн двокімнатних квартир вимагає дотримання декількох правил. Крім функціональної доцільності окремих зон, необхідно звернути увагу і на інші фактори.
Детальніше
Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного
Як реалізувати дизайн квартири в стилі лофт - прості поради для кожного
Незважаючи на поширену думку, що такі інтер'єри були заселені переважно богемою, їх першими мешканцями стали заможні клієнти, які могли дозволити собі великі площі в центрі мегаполісів. Головна перевага лофтового приміщень - велика площа і яскраво виражені архітектурні та конструкційні елементи, найчастіше старі фактури і будівельні матеріали
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Якісні жалюзі і ролети в Дніпродзержинську з Nikoss
Питання захисту приміщення від надлишку сонячного світла особливо гостро постає в літній час. Але і в інші сезони це теж необхідно: осіннє і зимове сонечко може також бути досить яскравим.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень