Стиль бунгало в інтер'єрі

Зміст
Бунгало, що це таке?
Основні риси стилю бунгало, які вони?
Сонцезахисні системи для інтер'єрів в стилі бунгало, які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо ви хочете дійсно оригінально оформити своє житло, то сміливо звертайтеся до стилю бунгало. Ми можемо сміливо стверджувати, що зараз він використовується досить рідко, а дуже даремно, адже він відмінно поєднує в собі естетику і затишок. А ще, за допомогою реалізації такого стилю, можна створити ефект перебування за містом, навіть якщо ви живете в багатоповерхівці.

Бунгало, що це таке?

Одноповерхова житло з пологої солом'яною стріхою, що являє собою велику вітальню, до якого примикають невеликі особисті та господарські приміщення - саме такі асоціації повинен викликати інтер'єр. За фактом, бунгало є саме таким типом житла, а асоціації можна відтворити в практично будь-яких умовах.

Основні риси стилю бунгало, які вони?

 1. Низькі стелі покликані підкреслити горизонтальність приміщення. Якщо стелі у вашому будинку високі, то ви можете штучно їх знизити з допомогою дерев'яних балок.
 2. Дерево і текстиль повинні бути домінуючими матеріалами в інтер'єрі.
 3. Сходи бути не повинно, отже, будинок може бути виключно одноповерховий. Або ж це може бути квартира. До слова, в квартирах студіях, такий стиль виглядає дуже цікаво і цілком доречно.
 4. Порожнечі не вітаються - кожна зона функціональна. При цьому, приміщення має бути досить світлим, досить просторим. Місце краще економити.
 5. Меблювання зводимо до мінімуму, віддаючи перевагу вбудованих меблів. Якщо ж говорити про матеріали, то краще, якщо меблі будуть дерев'яної. При цьому, дерево повинно бути як би нарочито необробленим.
 6. Світильники і люстри повинні бути вінтажними, з легким нальотом старовини. Хромовані сучасні варіанти будуть виглядати не дуже доречно.
 7. Як аксесуари використовуються настінні, які не потребують окремого місця для розміщення - гобелени, драпірування ручної роботи. Допустимі компактні яскраві рослини в невеликих діжках. Доречно виглядають невеликі фігурки у вигляді тварин з кераміки.
 8. Вибір обробки задається архітектурним рішенням приміщень. Бунгало саме по собі - асоціація з дерев'яним житловим будівництвом, отже, підлога - з підкресленого простого натурального дерева, текстура якого може бути підкреслена лакуванням і контрастною яскравою циновкою з бамбука або килимом у вигляді шкури.
 9. Стеля - рівний або мансардного типу - також з дерева: дошка або імітують дерево балки.
 10. Доречно буде виглядати камін. А ось від надлишку гладких матеріалів, хромованих світильників, дзеркал, варто відмовитися.
 11. Стиль бунгало в інтер'єрі диктує закривати вікна до підлоги дерев'яними жалюзі або щільними світлими портьєрами.
 12. Стіни можна покривати рельєфною штукатуркою, фарбувати. Краще, якщо стіни будуть все ж однотонними, при бажанні можна декорувати їх візерунками в етнічному стилі.

Сам вигляд такого інтер'єру повинен бути максимально простим і збалансованим, тут не повинно бути вигадливих аксесуарів, позолоти, ліпнини, тут все вказує на стовідсотковий комфорт для господарів.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в стилі бунгало, які краще вибрати?

Природно, в такому стилі варто використовувати максимум натуральних матеріалів. Тому, нарочито гладкі сталеві жалюзі тут не підійдуть, як і пластикові, а також алюмінієві. Ідеальним варіантом будуть дерев'яні горизонтальні жалюзі, а також бамбукові ролети. Якщо ви хочете розбавити дерев'яний інтер'єр текстилем, то класичні рулонні штори будуть відмінним рішенням. Це можуть бути ролети з практично будь-яких тканин, або ж функціональні ролети день ніч, які складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох, прозорого і непрозорого. За рахунок цього ступінь освітленості в приміщенні регулюється дуже точно.

 

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Лиля 23.10.2020 в 20:34
new comment
Довольно оригинальный стиль, он подойдет для частного дома, в идеале на южном побережье.
Sasha F 03.10.2019 в 03:03
new comment
Отличный стиль, если дом деревянный. Главное для стиля Бунгало, выбрать соответствующую мебель, которая бы хорошо сочеталась с деревом. Такой стиль не сильно распространен, но выглядит достаточно со вкусом.
Маша 02.10.2019 в 23:13
new comment
Да, этот стиль сочетает в себе эстетику и уют, но мне все же кажется, что он актуален для очень теплой погоды. И стиль бунгало зимой как-то по мне совсем не создает уюта. Но это лично мое мнение.
Борис 02.10.2019 в 20:49
new comment
Хочу лоджию оформить в таком стиле дабы она у меня большая. Вот подбираю стиль и материал для оформления и все не могу определится с основной тенденцией и мебелью. Почитал статью, и примерно уже какие-то черточки прорисовываются.
Отменить
Додати коментар
Що таке фотожалюзі
Любителям незвичайного дизайну сподобаються жалюзі з фотодруком. Це - завіси, на поверхню ламелей яких наноситься малюнок. Вибір зображень необмежений
Детальніше
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно.
Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн
Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн
Буває так, що людині подобається відразу кілька стилів в оформленні інтер'єру. Або, як варіант, пара живе в одній квартирі воліє різні напрямки. Як же тоді знайти вихід?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00