Стиль брутализм в інтер'єрі

Стиль брутализм в інтер'єрі

Якщо ви - цінуєте мінімалізм, то можливо, реалізація стилю брутализм в вашому інтер'єрі буде відмінним рішенням.

Стиль брутализм в інтер'єрі: що він собою являє?

Брутальний стиль в інтер'єрі або стиль брутализм точно не підійде для цінителів і цінительок легких, повітряних інтер'єрів, а також пастельних відтінків і великої кількості декору. Стиль брутализм близький стилю лофт - великою кількістю як би необроблених матеріалів і загальним концептуальним напрямом, який значно відрізняється від стилів начебто бароко або рококо, або навіть Шеббі шик з великою кількістю візерунків, декоративних елементів і милих деталей.

Основні відмінні риси стилю брутализм: які вони?

Слоган цього стилю - логічність і напористість.

  1. Характерні деталі - декоративні стельові балки, цегляна кладка, бетонні та кам'яні, непокриті поверхні і труби. Фактура тут близька до стилів хай-тек або лофт. Цегляні стіни в бруталізму виглядають цілком доречно.
  2. На підлозі допустимо килимове покриття, проте колір його не повинен вибиватися з цементно-кам'яної гами. Сам підлога може бути ламінатним або паркетним.
  3. Колірна палітра - стримана. Яскраві акценти допустимі, але в цілому, колірна гамма крутиться навколо чорного і білого кольору, коричневих і сірих відтінків.
  4. Предмети меблів масивні, брутальні на вигляд. Предметів декору має бути по мінімуму. Це можуть бути, наприклад, живі рослини в бетонних діжках.
  5. Монументальність використовуваних матеріалів, серед яких камінь, метал, дерево і бетон. Всі матеріали повинні бути як би нарочито необробленими.
  6. Просторий інтер'єр і висока функціональність кожного елемента декору. Як декор можуть виступати, наприклад, цікаві дерев'яні або хромовані світильники.
  7. Прямолінійність і простота з нарочито грубими формами, позбавленими усіляких надмірностей і прикрас. Ніяких завитків, надлишку текстилю, візерунків, різьблення бути не повинно.

Кому підійде стиль брутализм в інтер'єрі?

Очевидно, що яскраво виражений маскулінний характер напрямки припаде до душі сильним, цілеспрямованим натурам. Якщо вам до душі велика кількість декору в інтер'єрі, то брутализм вам, швидше за все, не підійде. Головною концепцією бруталізму є скульптурної і строгість ліній. Меблі повинна бути дорогою і якісною. Хенд-мейд меблі, зроблені самостійно, також підійде досить добре. Виставлена ​​напоказ фактура необробленого бетону - це свого роду контраст з буржуазними напрямками, такими, як рококо, бароко, вікторіанський стиль, георгіанскійю

Сонцезахисні системи для стилю брутализм: які краще вибрати?

Якщо відштовхуватися від домінуючих матеріалів в стилі, то оптимально підійдуть алюмінієві жалюзі, або ж ті жалюзі, що зроблені з інших металів. Непогано підійдуть і горизонтальні дерев'яні жалюзі. А для спальні радимо вам вибрати штори блекаут, які повністю блокують надлишок сонячного світла. Занадто легкі текстильні ролети можуть не підійти по своєму стильовому напрямку, але якщо ви оберете темні відтінки, сірі, то вони також можуть виглядати досить цікаво.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 356 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору