Стиль бідермейер в інтер'єрі

Стиль бідермейер в інтер'єрі

Не можна назвати стиль бідермейер досить популярним сьогодні: ми впевнені, що більшість обивателів навіть не чули донедавна такого слова. Насправді, навіть шкода, що сьогодні стиль бідермейер не отримав належного поширення. Стиль бідермейер прекрасно поєднує в собі естетику і функціональність, він цілком легко реалізуємо, відмінно підходить як для невеликих квартир-студій, так і для приватних будинків.

Стиль бідермейер в інтер'єрі: що він собою являє?

У стилю німецьке коріння. Зберігаючи мотиви розкішних історичних стилів, бидермейер їх спростив, перетворивши палацові якості в домашні і навіть почасти міщанські.

Основні відмінні риси стилю бідермейер в інтер'єрі: в чому вони полягають?

  1. Житлу в стилі бідермейер властиві цілісність, пропорційність, геометрична простота і природний колір. Його реквізити - біла піч, невеликі серванти з посудом, настінні або підлогові годинник, вишивки, досить велика кількість текстилю, музичні шкатулки, фігурки пастушок, інші сентиментальні дрібниці. Тут не потрібно дотримуватися симетрії або принципів "золотого перетину", як у випадку з інтер'єрами класичного стилю. Все набагато простіше, природніше і комфортніше.
  2. Стіни оформляють шпалерами теплих тонів з дрібним малюнком або обшивають дерев'яними панелями; підлогу покривають паркетом або ламінатом.
  3. Надлишку хромованих деталей, футуристичної меблів, точно бути не повинно. Більш того, побутову техніку краще приховати в спеціальних нішах і зробити так, щоб вона не була домінуючою деталлю інтер'єру.
  4. Краще, якщо меблі будуть переважно дерев'яною. Домінують великі круглі столи, кутові шафки, бюро і трюмо.
  5. Бидермейер - це, перш за все, історія про стовідсотковий комфорт і затишок. Тому колірна гамма, як правило, досить нейтральна. Можуть домінувати як теплі, так і холодні відтінки. Найбільш часто зустрічаються кольори - білий, кремовий, айворі, коричневий, сірий. Можуть мати місце невеликі яскраві дизайнерські акценти.
  6. Як декоративні елементи відмінно виглядають картини в рамках, нейтральні постери, фото в рамках на стіні. Дуже важливо в цьому силі не переборщити з декором.
  7. Стиль бідермейер чудово виглядає в інтер'єрі будуара, спальні, вітальні. У дитячих кімнатах він також може виглядати досить мило. Як правило, створюється він у досить світлих, пастельних тонах, з рідкісними колірними акцентами.
  8. Меблі, підібрана для стилю бідермейер, перш за все, повинна виконувати практичні цілі і тільки після цього служити в якості прикраси кімнати. Різьба, зайва химерність меблів буде абсолютно ні до чого. Широко застосовувалася в меблів техніка фанерування. Бидермейер часто іменували епохою світлих порід дерева - для столів, стільців, диванів вибирали ясен березу, сосну, вишню, клен і грушу. Важливий елемент цього стилю - невеликий скляний сервант.
  9. Домінують, як правило, натуральні матеріали, особливо - дерево.
  10. Світлий паркет або ламінат - ідеальне рішення для підлогового покриття в цьому стилі.

Сонцезахисні системи для стилю бідермейер в інтер'єрі: на що варто звертати увагу при виборі?

У будь-якому випадку, варто відмовитися від алюмінієвих і пластикових горизонтальних жалюзі. Самі по собі вони досить непогані, але в рамках цього стилю, вони моментально позбавлять житло затишку. Дуже добре підійдуть класичні текстильні ролети пастельних відтінків, які і від сонця захистять оптимально, і в стиль впишуться так, як потрібно. Досить непогано можуть виглядати також досить популярні зараз ролети день-ніч, що складаються з двох різних типів полотна - повністю прозорого і повністю непрозорого. Таким чином, ви можете оптимально регулювати рівень освітленості в приміщенні.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.12.2019
Просмотрено: 303 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору