Стиль бідермейер в інтер'єрі

Зміст
Стиль бідермейер в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю бідермейер в інтер'єрі: в чому вони полягають?
Сонцезахисні системи для стилю бідермейер в інтер'єрі: на що варто звертати увагу при виборі?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Не можна назвати стиль бідермейер досить популярним сьогодні: ми впевнені, що більшість обивателів навіть не чули донедавна такого слова. Насправді, навіть шкода, що сьогодні стиль бідермейер не отримав належного поширення. Стиль бідермейер прекрасно поєднує в собі естетику і функціональність, він цілком легко реалізуємо, відмінно підходить як для невеликих квартир-студій, так і для приватних будинків.

Стиль бідермейер в інтер'єрі: що він собою являє?

У стилю німецьке коріння. Зберігаючи мотиви розкішних історичних стилів, бидермейер їх спростив, перетворивши палацові якості в домашні і навіть почасти міщанські.

Основні відмінні риси стилю бідермейер в інтер'єрі: в чому вони полягають?

  1. Житлу в стилі бідермейер властиві цілісність, пропорційність, геометрична простота і природний колір. Його реквізити - біла піч, невеликі серванти з посудом, настінні або підлогові годинник, вишивки, досить велика кількість текстилю, музичні шкатулки, фігурки пастушок, інші сентиментальні дрібниці. Тут не потрібно дотримуватися симетрії або принципів "золотого перетину", як у випадку з інтер'єрами класичного стилю. Все набагато простіше, природніше і комфортніше.
  2. Стіни оформляють шпалерами теплих тонів з дрібним малюнком або обшивають дерев'яними панелями; підлогу покривають паркетом або ламінатом.
  3. Надлишку хромованих деталей, футуристичної меблів, точно бути не повинно. Більш того, побутову техніку краще приховати в спеціальних нішах і зробити так, щоб вона не була домінуючою деталлю інтер'єру.
  4. Краще, якщо меблі будуть переважно дерев'яною. Домінують великі круглі столи, кутові шафки, бюро і трюмо.
  5. Бидермейер - це, перш за все, історія про стовідсотковий комфорт і затишок. Тому колірна гамма, як правило, досить нейтральна. Можуть домінувати як теплі, так і холодні відтінки. Найбільш часто зустрічаються кольори - білий, кремовий, айворі, коричневий, сірий. Можуть мати місце невеликі яскраві дизайнерські акценти.
  6. Як декоративні елементи відмінно виглядають картини в рамках, нейтральні постери, фото в рамках на стіні. Дуже важливо в цьому силі не переборщити з декором.
  7. Стиль бідермейер чудово виглядає в інтер'єрі будуара, спальні, вітальні. У дитячих кімнатах він також може виглядати досить мило. Як правило, створюється він у досить світлих, пастельних тонах, з рідкісними колірними акцентами.
  8. Меблі, підібрана для стилю бідермейер, перш за все, повинна виконувати практичні цілі і тільки після цього служити в якості прикраси кімнати. Різьба, зайва химерність меблів буде абсолютно ні до чого. Широко застосовувалася в меблів техніка фанерування. Бидермейер часто іменували епохою світлих порід дерева - для столів, стільців, диванів вибирали ясен березу, сосну, вишню, клен і грушу. Важливий елемент цього стилю - невеликий скляний сервант.
  9. Домінують, як правило, натуральні матеріали, особливо - дерево.
  10. Світлий паркет або ламінат - ідеальне рішення для підлогового покриття в цьому стилі.

Сонцезахисні системи для стилю бідермейер в інтер'єрі: на що варто звертати увагу при виборі?

У будь-якому випадку, варто відмовитися від алюмінієвих і пластикових горизонтальних жалюзі. Самі по собі вони досить непогані, але в рамках цього стилю, вони моментально позбавлять житло затишку. Дуже добре підійдуть класичні текстильні ролети пастельних відтінків, які і від сонця захистять оптимально, і в стиль впишуться так, як потрібно. Досить непогано можуть виглядати також досить популярні зараз ролети день-ніч, що складаються з двох різних типів полотна - повністю прозорого і повністю непрозорого. Таким чином, ви можете оптимально регулювати рівень освітленості в приміщенні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Японські штори
Японські елементи інтер'єру значно відрізняються від європейських традицій. Це цікаве поєднання функціональності і мінімалізму. Якщо під час ремонту прийшла ідея оформити житлове або робоче простір в стилі, характерному для Країни висхідного Сонця, то ми детально розповімо, як підібрати японські штори, про особливості цього практичного деталі.
Детальніше
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що робити, якщо рулонний штора намотується нерівно?
Що може спровокувати поломку ролет? Основна причина будь-яких несправностей - занадто різке закривання / відкривання рольштор. Тому не слід прикладати багато зусиль, керуючи ролетою: це їй тільки зашкодить.
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі в Миколаєві по самим приємним цінами
Жалюзі або ролети - це справжній маст-хев в кожному будинку, а особливо - в південних містах на кшталт Миколаєва, де пекуче сонце не дає спокою, як мінімум, з травня по вересень.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00