Стиль баухауз в інтер'єрі

Зміст
Стиль баухауз: що він собою являє?
Основні відмінні риси стилю баухауз
Сонцезахисні системи для стилю баухауз: які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Баухауз - це ще один приклад стовідсотково функціонального стилю в інтер'єрі. Це - той самий випадок, коли абсолютно кожна деталь інтер'єру абсолютно практична і виконує якусь функцію, якщо і є декоративні елементи, то як правило, вони також знаходяться в цьому інтер'єрі не просто так.

Стиль баухауз: що він собою являє?

Сформувавшись на початку ХХ століття, цей напрямок дизайну стало правилом для тих, хто вважав інтер'єрну розкіш буржуазним пережитком, вульгарністю і мішурою. Баухаузу властиві практичність і універсальність, прості, прямокутні форми, сучасні матеріали і машинні технології, мінімум декоративних елементів. Баухауз - це стиль, де акцент робиться на якість, а не на кількість.

Основні відмінні риси стилю баухауз

  1. Інтер'єр передбачає зонування і різну інтенсивність освітлення для різних куточків житла. В цілому, світло в цьому стилі - це окремий декоративний елемент і світильників в такому інтер'єрі повинно бути багато. Віддавайте перевагу гладким структурам - наприклад, хрому.
  2. Ресурси стилю - метал, пластик, скло, в меншій мірі деревина і шкіра. Поєднувати можна як матові, так і глянсові текстури.
  3. Стіни штукатурять або обклеюють шпалерами з непримітним геометричним візерунком. Переважно, безумовно, однотонні стіни.
  4. В якості покриття на підлогу підійдуть лінолеум, плитка, ламінат. У рідкісних випадках може вдало виглядати і ковролін.
  5. Стеля обов'язково багаторівневий (власне, стеля різної висоти - ноу-хау розробників цього стилю). Підвісні стелі будуть виглядати досить вдало.
  6. Меблі - ергономічна, довговічна і доступна будь-якому кишені. Це, зокрема, вбудовані шафи, крісла без ручок, стільці з гнутих трубок, столи-трансформери. Меблі можуть мати як цілком класичний зовнішній вигляд, так і бути незвичайною, дизайнерської.
  7. Колірний діапазон - нейтральний з яскравими акцентами (наприклад, бежевий і зелений або сірий і червоний). В якості основних кольорів відмінно виглядають білий, чорний, коричневий, сірий. Як акцентних - червоний, синій, фіолетовий, яскравий зелений, жовтий. Бажано вибрати три основних кольори: щоб стриманий стиль баухауз не став надто строкатим. І кислотні відтінки точно використовувати не варто.
  8. Роль прикрас беруть на себе зразки сучасної побутової техніки: але все ж не в такій кількості, скільки її є в рамках стилю хай-тек. Пам'ятаємо, що навіть прикраси повинні нести певну функціональне навантаження. Як декоративні елементи також ідеально підійдуть живі квіти в дизайнерських горщиках.

Сонцезахисні системи для стилю баухауз: які краще вибрати?

У стилі баухауз досить доречно виглядатимуть класичні алюмінієві горизонтальні жалюзі. Досить гармонійним буде і дерев'яний варіант. У спальні краще всього використовувати штори-блекаут для максимального захисту від надлишку сонячного світла. Не менш чудово будуть виглядати ролети день-ніч, що складаються з двох видів матеріалу: прозорого і непрозорого. Це забезпечує як ефектний зовнішній вигляд, так і оптимальний захист від сонця з можливістю точно регулювати рівень освітленості в приміщенні. А в асортименті компанії Nikoss, ви зможете знайти будь-який варіант, з подальшими вимірами і грамотної установкою.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Рулонні штори: догляд і особливості конструкції
Серед різних різновидів жалюзі, рулонні штори на сьогодні виділяються, мабуть, найшвидшим зростанням попиту. І пов'язано це, в першу чергу, з який вирізняє їх в позитивну сторону зовнішнім виглядом.
Детальніше
Жалюзі бамбукові горизонтальні
Жалюзі бамбукові горизонтальні
Горизонтальні бамбукові жалюзі виготовляють з окремих пластинок, ними прикрашають приміщення будь-якого стилю. Вішають на верандах і патіо, щоб створити особливу прохолодну зону.Такіе жалюзі легко мить.Люді оцінили їх по достоїнству ще в давнину.
Африканський стиль в інтер'єрі
Африканський стиль в інтер'єрі
Різного роду етнічні інтер'єри сьогодні стають все більш і більш популярними. Але тут дуже важливо враховувати одну річ. Непорушне правило пристрою інтер'єрів в етнічному стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00