Стиль бароко в інтер'єрі

Стиль бароко в інтер'єрі

Якщо ви втомилися від модних сьогодні, нарочито мінімалістичний інтер'єрів і вам хочеться, щоб ваша квартира була істинно прекрасної і респектабельної, то можливо, варто звернутися до стилю бароко. Стиль бароко зародився давним давно і напевно ви знаєте безліч пам'ятників архітектури, які виконані саме в цьому стилі. Природно, сучасне бароко має деякі відмінності хоча б тому, що настільки помпезні стилі сьогодні неактуальні, та й виглядає класичне бароко доречно тільки в дійсно величезних палацах, в квартирах же, навіть в приватних будинках, така велика кількість декору буде з'їдати простір.

Стиль бароко в інтер'єрі, що він із себе представляє?

Бароко - це багатошарова пишність, покликана підкреслити атмосферу неробства і млості. Стиль, який прийшов з палаців монархів, не може бути іншим. Заміський будинок - найбільш підходяща для його відтворення площа. «Королівська» меблі повинна бути симетрична високих стель і вікон. В цілому, всі меблі повинна бути високою.

Мова зовсім не йде про захаращених простору марними красивими дрібничками. Всі ці дрібниці є невід'ємною частиною стилю бароко. У спальні досить обмежитися багатою ліжком, стилізованими під старовину комодом і банкетками і світильниками і «старовинним» дзеркалом - атмосферу відтворять фрески на стінах, стельовий розпис, декорований мармуром дверний проріз.

Колірна гамма стилю бароко досить багата. Тут і пастельні кольори світлий рожевий, блакитний, кремовий, і досить яскраві. Може використовуватися яскравий червоний, блакитний, синій, жовтий.

Цінителям бароко нема чого купувати виключно старовинні речі. У сучасному бароко може простежуватися і деяка технологічність.

Основні риси стилю бароко, яке воно?

  1. Декор меблевих панелей обов'язково повинен бути присутнім, це може бути розсип химерних флористичних орнаментів, рясна пластика - тумби письмового столу перетворюються в ошатні скриньки. Сама меблі повинна бути досить великою, вона повинна бути прикрашена різьбленням, оббита текстилем з цікавими візерунками.
  2. Альтернатива настінним фрескам - сюжетні ткані килими від стелі до підлоги.
  3. Бажаючи залишити стіни однотонними, пофарбованими в пастельні тони, не забудьте прикрасити їх ліпниною. Концентрацію ліпнини ви вже можете визначити самостійно, на свій смак.
  4. Стиль бароко в інтер'єрі надає величезного значення тканин - як портьєри, так і стінні драпірування зобов'язані буяти бахромою і позолоченими кистями. Сюди ж можна віднести скатертини і навіть покривала. При бажанні, ви можете прикрасити ліжко балдахіном і це також чудово впишеться в стиль.
  5. Якщо ви хочете рясно декорувати приміщення, то ставку краще робити на картини маслом, а також скульптури з різних матеріалів. Їх масштаб вибирайте самі, але враховуйте, що занадто великий декор в маленьких квартирах виглядає недоречно. Живопис і скульптура віддає перевагу оголеним тілам і сценам з сільського життя.

Сонцезахисні системи в стилі бароко, що краще вибрати?

Традиційне бароко, як правило, має на увазі використання масивних портьєр і штор. В цілому, це стовідсоткове попадання в стилістику напряму, але все ж штори непрості в догляді, а ще абсолютно не підходять алергікам. Тому, все ж, краще зробити ставку на функціональні, практичні і красиві сонцезахисні системи. У будь-якому випадку, оформлення вікон має бути текстильним, тому зробіть ставку на ролети, наприклад, просто звичайні, класичні рулонні штори, які ви цілком можете підібрати по відтінку, який оптимально підійде цілісного концепту інтер'єру. Таке рішення зробить ваше сучасне бароко НЕ великоваговим і помпезним, а більш легким, функціональним і зручним.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 02.10.2019
Просмотрено: 441 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору