Стиль авангард в інтер'єрі

Зміст
Сонцезахисні системи для стилю авангард: які вони?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Авангард досить серйозно виділяється на тлі інших сучасних еклектичних стилів. Авангард, безумовно, це стиль про поєднання непоєднуваного, при цьому, це робиться настільки легко, невимушено і гармонійно, що в цілому, все виглядає досить єдиним концептом. Авангард як ніякий інший стиль цінує цілісність і підпорядкованість єдиної ноті всіх предметів і навіть використаних в обробці матеріалів - за умови дотримання закону контрастів. Все, що додається в цей стиль, має бути з гармонійної точки зору стовідсотково погоджено.

Тут жоден декоративний елемент не додається просто так, все стилістично вивірене просто ідеально. Важливі перепади кольору і настрою в оформленні не тільки різних зон приміщення, але навіть стін. Стіни можуть бути як однотонними, так і прінтованнимі. Але без шпалер в квіточку краще все-таки обійтися. Тут особливо затребувані новомодні матеріали: декоративні штукатурки, шпалери-металік, фактурні лаки. При цьому, елементи ретро також цілком актуальні.

Основні риси стилю авангард:

  1. Підвісні стелі, особливо блискучі глянсові, врівноважують стіни будь-якої колірної насиченості. На таких стелях відмінно виглядають вбудовані світильники, також відмінно вписуються в стиль авангард.
  2. Якщо ви хочете реалізувати в своєму інтер'єрі стиль авангард, то сміливо використовуйте ламіновані панелі. В цілому, текстура використовуваних матеріалів повинна бути швидше глянсовою, ніж матовою і, тим більше, шорсткою.
  3. Меблі можуть бути будь-якої форми, єдина вимога до неї - незвичайність. Краще замовити меблі по вашому, індивідуальним проектом. Вона може бути як жорстких форм з чіткими лініями, так і округлих. Відмінно виглядають в таких інтер'єрах яскраві крісла-мішки.
  4. Дрібні предмети декору небажані - все милі серцю завитки слід прибрати з очей. Не треба ніякої різьби на стелях, рамах, меблів. Форми повинні бути або геометричними або округлими. Квіткові принти, горошок, виключені. Контури і принти повинні бути максимально виразними, геометричними.
  5. Ліжко бажано розмістити на подіумі незвичайної форми, який додатково може бути прикрашений підсвічуванням, корпусні меблі варто замінити влаштованими в стінах нішами і металевими мінімалістськими стеллажамі- «поручнями».
  6. Відтінки, що використовуються в такому інтер'єрі, можуть бути як яскравими, так і досить стриманими. Без яскравих акцентів - червоних, фіолетових, синіх, жовтих, - точно ніяк не обійтися. В якості основного відтінку краще вибрати чистий білий.
  7. Як декоративні елементи відмінно підійдуть хромовані світильники незвичайної форми, абстрактні картини, постери, живі незвичайні квіти в дизайнерських горщиках.
  8. Функціональні предмети - шафа-купе, плазмова панель, комп'ютер і комп'ютерний стіл, стіл і стільці повинні бути вдало «вмонтовані» в яскраві обрамлення.
  9. Вбудовані світильники чудово гармонують з великої химерної лампою. В цілому, світильників в стилі авангард має бути багато, сам по собі грамотно продуманий світло, може стати самостійним декоративним елементом.

Сонцезахисні системи для стилю авангард: які вони?

Штори і портьєри для стилю авангард точно не підійдуть, вони зроблять інтер'єр занадто "важким". А ось функціональні і легкі сонцезахисні системи, такі як жалюзі і ролети - цілком. Найкраще підійдуть класичні тканинні ролети в незвичайному кольорі: при це, важливо, щоб цей колір добре поєднувався з усім іншим інтер'єром. Непогано будуть виглядати і ролети день-ніч, а для спальні оптимально підійдуть штори-блекаут, які і виглядають стильно, і від сонця захищають оптимально.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Використання дерева в будівництві приватного будинку набуло широкого застосування і популярність за рахунок своєї природної екологічності і натуральності. Дерево в інтер'єрі здатне привнести в будинок затишок і моральний спокій. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть обробка дерев'яна, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись до дереву немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває об'єднання з природою, душевний спокій і благодать. Зараз немає різниці, де проживає людина і який у нього тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж в дорогому селищі, дерево - це символ єдності з природою, стильний матеріал, який здатний привнести вишуканості в інтер'єр.
Детальніше
Стиль кантрі в інтер'єрі
Стиль кантрі в інтер'єрі
Сьогодні стиль кантрі залишається надзвичайно популярним. У ньому добре все: універсальність, практичність, відсутність зайвого пафосу, а ще - можливість спроектувати інтер'єр в такому стилі самостійно, без запрошення дизайнерів. У чому ж полягають основні особливості стилю кантрі?
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Жалюзі на замовлення в Житомирі
Якісні жалюзі або ролети - це справжній маст-хев будинку, в офісі, в магазині, салоні краси, клініці, - де завгодно. Сонцезахисні системи дозволяють уберегти приміщення від надлишку сонячного світла, а деякі варіації ще й чудово працюють на шумоізоляцію і захист від злому.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00