Стиль ампір в інтер'єрі

Зміст
Стиль ампір в інтер'єрі: його основні риси і ключові відмінні риси
Сонцезахисні системи для інтер'єрів в стилі ампір: які підійдуть?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Стиль ампір в інтер'єрі - це своєрідна відсилання до наполеонівської епохи. Все в цьому стилі розкішно: і підкреслюється це кожним предметом меблів, кожним предметом декору. Стиль ампір точно не підійде тим, хто цінує мінімалізм і функціональність кожного елемента декору. А ще, він досить дивно може виглядати в інтер'єрі квартир-студій: але ось для великого заміського будинку підійде дуже добре.

Стиль ампір в інтер'єрі: його основні риси і ключові відмінні риси

 1. В першу чергу, важливо розуміти, що саме по собі приміщення повинно бути достатньо великим, стелі - високими.
 2. Дуже важливо грамотно підібрати меблі. Елітна фактура деревини - обов'язкове відміну меблів в стилі ампір, її не приховує різьблена орнаменталістика у вигляді «імперської» символіки.
 3. Стиль ампір в інтер'єрі накладає обмеження на силуети - прямі або злегка зігнуті ніжки стільців і банкеток, спинки у вигляді лір, колони в якості косяків шаф і буфетів. Занадто суворі, геометричні лінії і гострі кути - виключені. Кругла форма дозволена лише обіднього столу.
 4. Вузькі засклені серванти можуть наповнюватися лише помпезними сервізами і масивними статуетками на військову і історичну тематику. В інтер'єрі також можуть бути присутніми низькі скляні журнальні столики. Важливо, щоб в інтер'єрі стилю ампір було досить багато дзеркал. Це - красиво само по собі, а ще, цей прийом відмінно візуально розширює і збільшує приміщення.
 5. Продумана симетрія сама по собі стає акцентом інтер'єру ампір. Загальний вигляд приміщення не повинен викликати бажання переміщати речі з місця на місце. Це ріднить стиль ампір зі стилем класицизм: симетрія і принцип "золотого перетину" - наше все в інтер'єрах такого типу.
 6. В якості підлогового покриття найкраще вибрати якісний складальної паркет. Килими ручної роботи, масивні дзеркала і підлогові вази обов'язково доповнюються живописними творами в пишних, позолочених рамах.
 7. Приміщення стилю ампір, в більшості випадків, достатньо світлі. Тому джерел освітлення повинно бути досить багато. Серед маст-хевов - великі люстри, які служать не тільки джерелом світла, але і декоративним елементом.
 8. Колони - це ще одна риса, яка однозначно ріднить стиль ампір з класицизмом. Прикрашені колонами стіни викладаються мармуром, обшиваються шпалерами на основі парчі або шовку, в тон оббивці оформляється м'які меблі і об'ємні абажури. В цілому, стиль ампір відрізняється великою кількістю текстилю - як в обробці, так і в декорі. Особливо він важливий в обробці меблів. Тканини можуть бути різними, оксамит - в особливому фаворі.
 9. При відтворенні стилю Ампір в інтер'єрі, стелі прикрашаються ліпниною, фресками, більш скромний варіант оформлення - медальйон. Якщо ж ви не хочете відтворювати стопроцетний стиль ампір, а хочете отримати щось на зразок усучасненій стилізації, то натяжні, глянсові стелі цілком підійдуть.
 10. Двері фільонок витягуються по довжині і забираються в портали.
 11. Якщо ж говорити про кольорову гаму, то тут все також досить логічно. Розкішно - при цьому, дуже стримано і аристократично. У палітрі домінують чисті синій, блакитний, червоний, білий, вохристий тони, рясно присмачені бронзою і позолотою. Строкатість недопустима, а ось контрасти - цілком можливі і вельми доречні.
 12. Кухня в стилі ампір натякає на затишну інтимність плавними вигинами стільців, спальня - об'ємної ліжком під пишним балдахіном, що підноситься над іншими предметами меблів.
 13. Ванну в стилі ампір варто викласти дорогою, якісною плиткою. Велика ванна - маст-хев. При цьому, вона не повинна бути вбудованою.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в стилі ампір: які підійдуть?

Відразу скажемо, від чого точно варто утриматися: від пластикових і алюмінієвих жалюзі. А ось текстильні мінімалістичні ролети добре підійдуть: вони і від сонця захистять відмінно, і в інтер'єр впишуться як потрібно. Непогано підійдуть також штори-плісе або ролети день-ніч. Будь-які типи сонцезахисних систем для будь-яких інтер'єрів, ви можете без проблем знайти у Nikoss. Ми допоможемо вам підібрати оптимальну сонцезахисну систему, зробимо всі необхідні виміри, грамотно встановимо - і все це за розумні гроші!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сірі шпалери для спальні
Серые обои прекрасно подходят для спальни, поскольку способствуют расслаблению и создают атмосферу спокойствия. Они могут быть самостоятельным украшением комнаты или служить фоном для ...
Детальніше
Австрійські штори в інтер'єрі
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Кольорові петлі для вікон
Кольорові петлі для вікон
Навіщо виробники пластикових вікон випускають кольорові петлі? Кольорові ручки і петлі для вікон. Встановлюючи пластикові вікна, кожен бажає, щоб вони гармонійно виглядали в інтер'єрі приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00