• Головна
  • Блог
  • Скляні стільниці і поверхні на кухні: за і проти

Скляні стільниці і поверхні на кухні: за і проти

Зміст
Особливості застосування скляних стільниць
Найбільш популярні види оформлення скляних стільниць виглядають наступним чином:

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

При оформленні дизайну інтер'єру кухні одним з важливих атрибутів виступає стільниця. Вона повинна бути не тільки красивою, але і зносостійкої, практичною і легко митися. Вибір матеріалу для стільниць не так вже й великий. Як правило, в якості стільниці використовується деревина різних порід, ДСП з покриттям, рідше пластик.
Щоб зробити зовнішній вигляд стільниці оригінальним і при цьому не жертвувати практичністю, можна використовувати в якості матеріалу скло. На перший погляд таке рішення здається дивним, адже скло крихкий і дуже мазкий матеріал. Але для стільниць використовують спеціальне, загартоване скло, яке відрізняється високими характеристиками міцності. Розглянемо всі нюанси таких скляних стільниць більш детально.

Особливості застосування скляних стільниць

Ідея зробити скляну стільницю дуже приваблива і цьому є безліч пояснень. Скло дуже гармонійно вписується практично в будь-який стиль інтер'єру. Завдяки своїм якостям, скло дуже пластично до обробки. Зробити стільницю можна практично будь-якої бажаної форми. Також скляні стільниці можуть фарбуватися в бажаний колір або відтінок. Можуть бути різні комбінації кольорів або візерунки, що дозволить максимально індивідуалізувати таку стільницю.
Само по собі скло також ідеальний варіант для облаштування невеликих кухонь. Скло добре пропускає світло, і робить простір візуально більше і легше для сприйняття. Тому для кухонь малої площі рекомендується використовувати саме прозоре скло в якості стільниць. Також дуже популярний прийом з підсвічуванням скляній стільниці по периметру. Для цього застосовується світлодіодна стрічка RGB, завдяки чому можна змінювати колір підсвічування в залежності від настрою.

Найбільш популярні види оформлення скляних стільниць виглядають наступним чином:

  • прозорі;
  • дзеркальні;
  • матові;
  • з різнокольорового скла (вітраж);
  • імітують камінь і іншу обробку;
  • з малюнком або візерунком і т.д.
Завдяки такій різноманітності можливого декору, а також варіативністю форм, розмірів і товщини, скляні стільниці можна вбудувати в практично будь-який інтер'єр, зробивши їх домінуючим елементом декору.
До безперечних переваг скляної стільниці також відноситься і її довговічність. За рахунок того, що в якості матеріалу застосовується спеціальним чином оброблене, загартоване скло, його поверхня стійка до фізичного впливу і не втрачає привабливий зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації. Технологія виготовлення таких стільниць, як правило, має на увазі використання багатошарового скла з товщиною шару від 5 до 50 мм. Скло не схильне до деформації, йому не страшна волога, в нього не в'їдається бруд.
Цей же фактор забезпечує і високу гігієнічність скла. Відсутність пір в склі запобігає утворенню грибка на поверхні і дозволяє з легкістю усувати будь-які забруднення за допомогою універсальних миючих засобів. Також скляні стільниці стійкі до високих температур, тому мити можна в гарячій воді, що гарантовано знищить відомі мікроби в тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу екологічні способи збирання без застосування хімікатів.
Скляна стільниця цілком безпечна. Навіть якщо ви випадково розіб'єте поверхню, скло не руйнується з утворенням гострих осколків. Для стільниць зі скла застосовується триплекс. Шари скла скріплюються між собою з використанням спеціальної полімерної плівки, яка в разі пошкодження стільниці, утримує осколки.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Де можна замовити жалюзі або ролети в Чернігові?
Якісна, правильно підібрана сонцезахисна система - це справжній маст-хев в кожному будинку. На відміну від звичайних штор, такі системи, будь то жалюзі або ролети, покращують вентиляцію, дійсно оптимально захищають від сонця.
Детальніше
Дизайн кухні 12 кв.м
Дизайн кухні 12 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 12 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Пенозаполненний або екструдований профіль ролет. В чому різниця?
Вибір оптимального типу профілю - першорядне завдання при покупці захисних ролет. Найбільш популярні ролети з двома типами профілів: пенозаполненним і екструдованим. Давайте розглянемо докладніше особливості кожного з них, і дізнаємося, чим вони відрізняються
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00