Середземноморський стиль в інтер'єрі

Середземноморський стиль в інтер'єрі

Серед усіх етнічних і околоетніческіх стилів в інтер'єрі, середземноморський можна назвати найтеплішим і збалансованим. Це той самий випадок, коли не хочеться ні зайвого, підкресленого мінімалізму, ні кітчу, ні надлишку декоративних елементів. Саме середземноморський стиль дозволяє розкрити весь потенціал приміщення, зробити приміщення візуально більш широким, додати нотку затишку.

Середземноморський стиль в інтер'єрі, його основні риси

Середземноморський стиль в інтер'єрі - це тепла нега, ласка морської хвилі, фрукти, радість, атмосфера затишку. Не дивно, що саме такий стиль найбільш популярний в Італії, але його легко можна реалізувати і в українських інтер'єрах. Стиль зародився в Тоскані - італійській провінції в 40-х роках минулого століття, коли збіднілі сільські жителі кинулися в міста, а пересичені буржуа з промислових мегаполісів зайнялися облаштуванням приморських заміських володінь.

У середземноморському стилі інтер'єру, пастельні, ніжні, нейтральні фарби домінують над яскравими, але і яскраві присутні, створюючи ту саму, неповторну життєрадісність.

Прості об'ємні речі, розташовані на незахаращених площах, всім своїм виглядом закликають відкинути непотрібні метання і зосередити на плавної неспішності повсякденних простих радощів. А ще, відсутність надлишку декору, дозволяє здорово заощадити простір.

Основні особливості середземноморського стилю в інтер'єрі

  1. М'яка пастельна забарвлення стін розбавляється фрагментами з дерев'яних панелей сонячних відтінків. Як настінного покриття можуть використовуватися як однотонні шпалери, так і штукатурка. Як декор відмінно підійде керамічна мозаїка.
  2. Дивани і всю іншу меблі варто вибирати з фактурним дерев'яним або металевим каркасом. Краще, якщо меблі буде прикрашена різьбленням. Кухонні гарнітури вибирайте з великою кількістю шафок. Краще, якщо у всіх житлових приміщеннях також буде велика кількість цікавих поличок, туди ви можете складати книги, функціональні речі, прикрашати їх декором.
  3. Килим - пухнастий і однотонний, покладений на підлогу з керамічної плитки з радісним малюнком або на статеву дошку оранжевого або охристого відтінку.
  4. Оббивка м'яких меблів не рясніє строкатістю, лише спокійні заспокійливі тони. Важливо, щоб меблі були максимально м'якою, комфортною. Ніякого мінімалістичного аскетизму тут точно бути не повинно.
  5. Фіранки краще брати легкі, одношарові, крізь них краще проглядаються рослини в горщиках. А ще краще замінити фіранки на легкі, функціональні, компактні і сучасні сонцезахисні системи.
  6. Середземноморський стиль в інтер'єрі визнає домінування приземистости, пропорційності прямих і заокруглених силуетів. Тому меблі краще вибирати низьку, до слова, це робить стелі візуально більш високими.
  7. Ванну кімнату найкраще викласти мозаїкою
  8. Вікна в таких приміщеннях повинні бути досить великими, в таких квартирах і будинках повинно бути максимально багато світла.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в середземноморському стилі, які краще вибрати?

З огляду на те, що цей інтер'єр досить легкий і повітряний, варто звернути увагу на компактні варіанти і відмовитися від громіздких. Зверніть увагу на ролети день ніч, які, на відміну від класичних рулонних штор, складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох, прозорого і непрозорого. Таким чином, ви можете самостійно і дуже легко регулювати ступінь освітленості, а ще саме такі сонцезахисні системи виглядають в інтер'єрах середземноморського стилю найбільш доречно. Можуть непогано виглядати горизонтальні жалюзі з дерева світлих порід.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 358 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору