Середземноморський стиль в інтер'єрі

Зміст
Середземноморський стиль в інтер'єрі, його основні риси
Основні особливості середземноморського стилю в інтер'єрі
Сонцезахисні системи для інтер'єрів в середземноморському стилі, які краще вибрати?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Серед усіх етнічних і околоетніческіх стилів в інтер'єрі, середземноморський можна назвати найтеплішим і збалансованим. Це той самий випадок, коли не хочеться ні зайвого, підкресленого мінімалізму, ні кітчу, ні надлишку декоративних елементів. Саме середземноморський стиль дозволяє розкрити весь потенціал приміщення, зробити приміщення візуально більш широким, додати нотку затишку.

Середземноморський стиль в інтер'єрі, його основні риси

Середземноморський стиль в інтер'єрі - це тепла нега, ласка морської хвилі, фрукти, радість, атмосфера затишку. Не дивно, що саме такий стиль найбільш популярний в Італії, але його легко можна реалізувати і в українських інтер'єрах. Стиль зародився в Тоскані - італійській провінції в 40-х роках минулого століття, коли збіднілі сільські жителі кинулися в міста, а пересичені буржуа з промислових мегаполісів зайнялися облаштуванням приморських заміських володінь.

У середземноморському стилі інтер'єру, пастельні, ніжні, нейтральні фарби домінують над яскравими, але і яскраві присутні, створюючи ту саму, неповторну життєрадісність.

Прості об'ємні речі, розташовані на незахаращених площах, всім своїм виглядом закликають відкинути непотрібні метання і зосередити на плавної неспішності повсякденних простих радощів. А ще, відсутність надлишку декору, дозволяє здорово заощадити простір.

Основні особливості середземноморського стилю в інтер'єрі

  1. М'яка пастельна забарвлення стін розбавляється фрагментами з дерев'яних панелей сонячних відтінків. Як настінного покриття можуть використовуватися як однотонні шпалери, так і штукатурка. Як декор відмінно підійде керамічна мозаїка.
  2. Дивани і всю іншу меблі варто вибирати з фактурним дерев'яним або металевим каркасом. Краще, якщо меблі буде прикрашена різьбленням. Кухонні гарнітури вибирайте з великою кількістю шафок. Краще, якщо у всіх житлових приміщеннях також буде велика кількість цікавих поличок, туди ви можете складати книги, функціональні речі, прикрашати їх декором.
  3. Килим - пухнастий і однотонний, покладений на підлогу з керамічної плитки з радісним малюнком або на статеву дошку оранжевого або охристого відтінку.
  4. Оббивка м'яких меблів не рясніє строкатістю, лише спокійні заспокійливі тони. Важливо, щоб меблі були максимально м'якою, комфортною. Ніякого мінімалістичного аскетизму тут точно бути не повинно.
  5. Фіранки краще брати легкі, одношарові, крізь них краще проглядаються рослини в горщиках. А ще краще замінити фіранки на легкі, функціональні, компактні і сучасні сонцезахисні системи.
  6. Середземноморський стиль в інтер'єрі визнає домінування приземистости, пропорційності прямих і заокруглених силуетів. Тому меблі краще вибирати низьку, до слова, це робить стелі візуально більш високими.
  7. Ванну кімнату найкраще викласти мозаїкою
  8. Вікна в таких приміщеннях повинні бути досить великими, в таких квартирах і будинках повинно бути максимально багато світла.

Сонцезахисні системи для інтер'єрів в середземноморському стилі, які краще вибрати?

З огляду на те, що цей інтер'єр досить легкий і повітряний, варто звернути увагу на компактні варіанти і відмовитися від громіздких. Зверніть увагу на ролети день ніч, які, на відміну від класичних рулонних штор, складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох, прозорого і непрозорого. Таким чином, ви можете самостійно і дуже легко регулювати ступінь освітленості, а ще саме такі сонцезахисні системи виглядають в інтер'єрах середземноморського стилю найбільш доречно. Можуть непогано виглядати горизонтальні жалюзі з дерева світлих порід.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 5
Коментарі
Маргарита 16.10.2019 в 21:29
new comment
Я очень люблю средиземноморский стиль в интерьере. Смотрится всегда свежо и актуально.
Slavenia 15.10.2019 в 17:05
new comment
Средиземноморский стиль подразумевает под собой использовать в интерьере голубые тона, а значит отделка должна быть соответствующей. Вот такой бы стиль я выбрала бы исключительно для гостиной, но не более.
Костя 03.10.2019 в 16:24
new comment
Вот этому стилю как нельзя лучше подходят рулонные шторы, роллеты, да даже легкие классические горизонтальные жалюзи. Деревянные ставни тоже как одна из деталей данного стиля красочно его подчеркнут.
Таня 02.10.2019 в 13:40
new comment
Мой любимый стиль! Выглядит свежо, можно играть на контрастах. Не перегружает, а наоборот, успокаивает. У меня вызывает приятные ассоциации с морем и солнцем.
Людмила 02.10.2019 в 12:25
new comment
Легкость и свежесть. Мне больше нравится итальянский вариант стиля. Он более интересный и допускает несколько ярких оттенков. Для сторонников простоты больше подойдет греческое направление.
Отменить
Додати коментар
Стиль кантрі в інтер'єрі
Сьогодні стиль кантрі залишається надзвичайно популярним. У ньому добре все: універсальність, практичність, відсутність зайвого пафосу, а ще - можливість спроектувати інтер'єр в такому стилі самостійно, без запрошення дизайнерів. У чому ж полягають основні особливості стилю кантрі?
Детальніше
Як зняти горизонтальні жалюзі
Як зняти горизонтальні жалюзі
Один з популярних методів оформлення віконного отвору - горизонтальні жалюзі. Такі вироби користуються попитом, особливо у власників пластикових вікон, і це зовсім не випадково, так як жалюзі є зручними і практичними в експлуатації. Їх не потрібно регулярно поправляти, та й прати їх не потрібно так часто, як звичайні гардини і штори. Але, все-таки, періодично мити жалюзі необхідно, але для цього потрібно знати, як зняти горизонтальні жалюзі правильно. Це не дуже складно, але якщо ви освоїте технологію самостійно, зможете заощадити кошти на оплату послуг клінінгової компанії.
Оздоблення стін панелями МДФ
Оздоблення стін панелями МДФ
МДФ - це дрібнодисперсний фракція. Матеріал складається з деревних частинок, які під пресом «складаються» в плиту. Ці панелі потім можна використовувати в ремонті. Розглянемо особливості матеріалу і його застосування.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00