Створіть унікальний інтер'єр

Створіть унікальний інтер'єр

Ми завжди мріємо про порядок і затишок у своїй квартирі, і не тільки: так хочеться, щоб інтер'єр нашого будинку був неповторним, не схожим на квартири друзів і знайомих. Що ж зробити для досягнення самобутності? Давайте пройдемося по кімнатах і подивимося, як це здійснити.
 
Ось кухня. Якщо у вас меблі в стилі хай-тек, закриємо отвір вікна вельми популярною зараз рулонної шторою. Але щоб привнести тепла в модерн цього стилю, замовимо рулонну штору з тканини не однотонної в колір меблів, а розмальованої дивовижними кольорами або іншими рослинами. Інтер'єр відразу пом'якшиться, не порушивши своїх концепцій. А якщо кухня в стилі кантрі? З класичної дерев'яними меблями, стилізованої домашнім начинням. Римські штори в її інтер'єрі будуть просто незамінні.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Зазвичай вітальні обставлені в класичному стилі. В цьому випадку однотонні вертикальні жалюзі будуть гармонійно виглядати, особливо, якщо їх колір відповідає кольоровій гамі обстановки і обробці стін. Інтер'єр в східному стилі чудово доповнять бамбукові жалюзі або джутові рулонні штори, а оформивши стіну рулонної бамбуковій шторою, помістивши на ній чи то сімейні фото, то чи улюблену колекцію, ви досягнете досконалої оригінальності свого інтер'єру.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження
Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю.
Детальніше
Стиль манга в інтер'єрі
Стиль манга в інтер'єрі
Правильний вибір дизайну інтер'єру - це надзвичайно важливо. Адже саме інтер'єр - це відображення естетичного смаку господарів квартири, відображення їх хобі, захоплень, навіть, в якомусь сенсі - світогляду. Безумовно, про функціональну, практичну частину також забувати не потрібно.
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс в інтер'єрі
Стиль мемфіс з'явився і увійшов в моду в світі дизайну інтер'єрів в вісімдесятих роках минулого століття. Він ніби протистояв по своїй суті модерну п'ятдесятих і шістдесятих, а також мінімалізму сімдесятих. У світі дизайну і моди все циклічно.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень