Створіть унікальний інтер'єр

Створіть унікальний інтер'єр

Ми завжди мріємо про порядок і затишок у своїй квартирі, і не тільки: так хочеться, щоб інтер'єр нашого будинку був неповторним, не схожим на квартири друзів і знайомих. Що ж зробити для досягнення самобутності? Давайте пройдемося по кімнатах і подивимося, як це здійснити.
 
Ось кухня. Якщо у вас меблі в стилі хай-тек, закриємо отвір вікна вельми популярною зараз рулонної шторою. Але щоб привнести тепла в модерн цього стилю, замовимо рулонну штору з тканини не однотонної в колір меблів, а розмальованої дивовижними кольорами або іншими рослинами. Інтер'єр відразу пом'якшиться, не порушивши своїх концепцій. А якщо кухня в стилі кантрі? З класичної дерев'яними меблями, стилізованої домашнім начинням. Римські штори в її інтер'єрі будуть просто незамінні.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Зазвичай вітальні обставлені в класичному стилі. В цьому випадку однотонні вертикальні жалюзі будуть гармонійно виглядати, особливо, якщо їх колір відповідає кольоровій гамі обстановки і обробці стін. Інтер'єр в східному стилі чудово доповнять бамбукові жалюзі або джутові рулонні штори, а оформивши стіну рулонної бамбуковій шторою, помістивши на ній чи то сімейні фото, то чи улюблену колекцію, ви досягнете досконалої оригінальності свого інтер'єру.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Який матеріал вибрати для будівництва дерев'яного будинку
Будівництво дерев'яних будинків досі не втрачає своєї актуальності, незважаючи на популярність багатьох інших будівельних матеріалів на будівельному ринку. Але, щоб отримати в результаті якісне дерев'яна будівля, необхідно докласти трохи зусиль, в тому числі вибрати якісний будівельний матеріал.
Детальніше
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Як очистити жалюзі від жирних плям?
Через свою пластинчастої структури жалюзі дуже швидко піддаються забруднень, при цьому дуже складно очищаються від них. Якщо вони знаходяться в вітальні, спальні або дитячій кімнаті, прибирання не складає великих труднощів. Але якщо це жалюзі, які закривають кухонне вікно, вони неминуче забруднюються жиром і гаром.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень