• Головна
  • Блог
  • Створюємо атмосферу приватності і стильний інтер'єр на балконі за допомогою тканинних ролетів

Створюємо атмосферу приватності і стильний інтер'єр на балконі за допомогою тканинних ролетів

Створюємо атмосферу приватності і стильний інтер'єр на балконі за допомогою тканинних ролетів

Багатьох власників квартир або котеджів цікавить питання оформлення балконів. Який стиль найкраще підійде для створення даної частини інтер'єру? Які оздоблювальні матеріали та аксесуари використовувати при облаштуванні приміщення балкона? Як за допомогою сучасних рулонних штор зробити стильове оформлення балконного приміщення оригінальним, красивим і приватним? На ці та інші питання відповімо в цій статті.
 
Отже, питання перше - як зробити балкон стильним? Першочерговим моментом стане вибір загального стилю - чи буде це класика, сучасний хай-тек, цікавий і теплий східний стиль, модерн? Існує ще безліч інших стилів, вибирати з яких один єдиний доведеться господареві. Але яким б не був стиль інтер'єру, кращим доповненням до нього стануть сучасні тканинні ролети, здатні гармоніювати з будь-яким варіантом оформлення балконного приміщення. Варто сказати, що такі ролети стали використовуватися для оформлення балконів не дуже давно, проте вже встигли заслужити визнання у користувачів. Загальне визнання і популярність вони придбали завдяки здатності гармонійно поєднуватися з багатьма сучасними і старовинними стильовими напрямками в оформленні інтер'єру. Зовнішній вигляд тканинних ролет зможе ефектно прикрасити балкон і квартири, і приватного будинку, і заміського котеджу. Рулонні штори (інша назва даних виробів) - вишукане декоративна прикраса балкона.
 
Розглянемо наступний момент - як створити приватну атмосферу на балконі за допомогою сучасних рулонних штор? При бажанні захиститися від сторонніх поглядів під час перебування на балконі не завадить подбати саме про встановлення тканинних рулонних штор, які виробляють із спеціальної тканини, що захищає простір балкона від зайвої уваги. Після монтажу тканинних ролет господареві не доведеться хвилюватися про сторонніх поглядах людей. Створення приватної обстановки за допомогою даного роду штор можливо завдяки їх низькій светопропускной здатності. Полотно ролет закриває весь балконний отвір, тому внутрішня частина приміщення залишається повністю закритою.
 
Роблячи висновок, можна помітити, що тканинні ролети - незаперечно гідне засіб для створення приватної атмосфери на балконі і відмінний спосіб зробити це приміщення стильним і оригінальним. Компанії Nikoss пропонує купити тканинні ролети в Києві заводського якості власного виробництва.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Оля
01.09.2019 в 17:07
new comment
На нашей лоджии имеются еще совсем старые шторы, вот теперь присматриваемся к подобным ролетам. Тем более что отличная защита от солнца, снять и почистить их вообще не проблема!
Федор
06.08.2019 в 22:03
new comment
Как раз добрался до балкона в своем ремонте, и подбираю что именно повесить на застекленную раму. Вот вариант с тканевыми ролетами или шторами мне кажется подходит лучше всего. Столько простора для эксперимента!
Ульяна
03.08.2019 в 22:41
new comment
Сделали жалюзи на балконе, очень удобно и практично, по-моему. Жалюзи выбрали не белые, а цветные, чтобы веселее было. Жалюзи отлично защищают от солнца, эстетично смотрятся.
Отменить
Додати коментар
Дизайн кухні 12 кв.м
Незважаючи на наявність в будинку різних кімнат, саме за кухонним столом з легкістю можна уявити сімейний обід, дружнє чаювання, душевні розмови і навіть романтичну вечерю. Не дарма існує афоризм про те, що «кухня - душа будинку». Це чиста правда! І якщо раніше люди не дуже різноманітно підходили до вибору оформлення цього куточка, то зараз дизайн кухні 12 кв.м. може стати чудовим втіленням функціональності і мистецтва. Вибираємо стиль інтер'єру. У зв'язку зі стрімким розвитком світу, сучасна людина намагається йти в ногу з новими тенденціями напрямків інтер'єру. Одинадцять «квадратів» - це ідеальне співвідношення для лаконічного і стильного дизайну невеликої кухні.
Детальніше
Вікторіанський стиль в інтер'єрі
Вікторіанський стиль в інтер'єрі
Серед величезного розмаїття різного роду мінімалістичний стилів в інтер'єрі, красиві, але незаслужено забуті рококо, бароко і вікторіанський стиль, нарешті виходять на передній план знову
Марокканський стиль в інтер'єрі
Марокканський стиль в інтер'єрі
Етнічні стилі в інтер'єрі сьогодні стають все більш і більш популярними. І, на тлі тих же розпіарених скандинавського стилю або прованс, власники квартир, де планується ремонт, звертають увагу на східні стилі, наприклад на марокканський.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень