Сучасний японський стиль в інтер'єрі

Зміст
Мінімалізм на першому місці
Натуральні кольори і матеріали
Максимум комфорту

Традиції в Японії високо цінуються, тому навіть сучасні будинки облаштовують із зверненням до історичних витоків. Але з розвитком технологій японські квартири кілька змінилися. Жителі країни дуже шанобливо ставляться до історичних нормам облаштування житла. З цієї причини доцільно говорити, що сучасний інтер'єр - це тільки оновлене бачення традицій, а не кардинально нові ідеї дизайну.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Мінімалізм на першому місці

Ідея відсутність непотрібних речей властива японському стилю не тільки в інтер'єрі, але і в інших аспектах людського життя. У квартирі японців неможливо знайти шафа, заповнений речами «на всякий випадок». Те, що дійсно потрібно для комфортного життя, знаходиться на своїх місцях, решта залишається на полицях в магазині. Ідея мінімалізму значно відрізняється від аскетизму, який заперечує необхідність декору як такого в інтер'єрі. Просто японці зводять до мінімуму дрібнички, замінюючи корисними і функціональними речами.

Мінімалізм має і практичне значення в сучасному японському будинку. Серед великої кількості речей важко орієнтуватися, ускладнюється процес збирання домашнього простору. Також для жителів Японії важливо усамітнюватися з природою і з самим собою. У чистоті і порядку це робити значно простіше.

Натуральні кольори і матеріали

Можна було подумати, що в такій розвиненій країні популярні більш сучасні стилі інтер'єру, наприклад, хай-тек. Але немає. Міська суєта, автоматизація домашніх процесів йдуть в ногу зі зверненням до природи. В інтер'єрі використовують натуральні матеріали:

  • Дерево. Екологічний матеріал, з якого виготовляється меблі, підлоги і декоративні елементи. Також японські екранні штори іноді роблять з тонкого дерев'яного матеріалу. Вони чудово виглядають не тільки в японському, але і в класичному інтер'єрі.
  • Камінь. Матеріал підходить для обробки підлоги, створення декоративних елементів. Часто замість ванною або душової кабіни японці роблять обгороджений простір у ванній кімнаті. Камінь відмінно підійде для цих цілей: з часом не змінить структуру, не покриється грибком.
  • Скло. Скляні стелажі використовують для поділу простору на зони. Матеріал підійде для створення настінних полиць. Його просто чистити і мити.

Натуральні матеріали зручні тим, що збирають менше пил і бруду, ніж синтетика.

Дерево, камінь і скло практично не піддається подальшій обробці після створення меблів. Тому в сучасному японському будинку переважають природні кольори:

  • бежевий;
  • білий;
  • кавовий;
  • Світло коричневий;
  • сірий;
  • Молочний.

Максимум комфорту

Інтер'єр в Японії націлений на створення комфортного житла. Сюди ж віднесемо тему мінімалізму, натуральних матеріалів. Дійсно, в квартирі японця все речі потрібні для конкретних цілей. Це підвищує рівень комфорту. Також сучасні прилади для прибирання будинку допоможуть заощадити час. Роботи-пилососи, спеціальні засоби для чищення в тандемі з технологічними побутовими приладами полегшують рутинну прибирання.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Які жалюзі зараз в моді?
Вибір інтер'єру - це завжди надзвичайно відповідально. Саме цей вибір буде в подальшому потужно впливати на ваш настрій і в цілому, на комфорт в будинку. Тут грають роль всі нюанси: від колірного рішення до розташування меблів. У будь-якому випадку, все інтер'єри так чи інакше піддаються поточної моді.
Детальніше
Обробка стін спальні
Обробка стін спальні
Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну
Американський стиль в інтер'єрі
Американський стиль в інтер'єрі
Можна сміливо говорити про те, що серед усіх етнічних стилів, американський - самий суперечливий і самий, в якомусь сенсі, нейтральний. До американського стилю умовно можна віднести найрізноманітніші напрямки - від кантрі до лофт. Саме тому ми б хотіли поговорити в цій статті про американському стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень