Сучасний японський стиль в інтер'єрі

Традиції в Японії високо цінуються, тому навіть сучасні будинки облаштовують із зверненням до історичних витоків. Але з розвитком технологій японські квартири кілька змінилися. Жителі країни дуже шанобливо ставляться до історичних нормам облаштування житла. З цієї причини доцільно говорити, що сучасний інтер'єр - це тільки оновлене бачення традицій, а не кардинально нові ідеї дизайну.

Сучасний японський стиль в інтер'єрі

Мінімалізм на першому місці

Ідея відсутність непотрібних речей властива японському стилю не тільки в інтер'єрі, але і в інших аспектах людського життя. У квартирі японців неможливо знайти шафа, заповнений речами «на всякий випадок». Те, що дійсно потрібно для комфортного життя, знаходиться на своїх місцях, решта залишається на полицях в магазині. Ідея мінімалізму значно відрізняється від аскетизму, який заперечує необхідність декору як такого в інтер'єрі. Просто японці зводять до мінімуму дрібнички, замінюючи корисними і функціональними речами.

Мінімалізм має і практичне значення в сучасному японському будинку. Серед великої кількості речей важко орієнтуватися, ускладнюється процес збирання домашнього простору. Також для жителів Японії важливо усамітнюватися з природою і з самим собою. У чистоті і порядку це робити значно простіше.

Натуральні кольори і матеріали

Можна було подумати, що в такій розвиненій країні популярні більш сучасні стилі інтер'єру, наприклад, хай-тек. Але немає. Міська суєта, автоматизація домашніх процесів йдуть в ногу зі зверненням до природи. В інтер'єрі використовують натуральні матеріали:

  • Дерево. Екологічний матеріал, з якого виготовляється меблі, підлоги і декоративні елементи. Також японські екранні штори іноді роблять з тонкого дерев'яного матеріалу. Вони чудово виглядають не тільки в японському, але і в класичному інтер'єрі.
  • Камінь. Матеріал підходить для обробки підлоги, створення декоративних елементів. Часто замість ванною або душової кабіни японці роблять обгороджений простір у ванній кімнаті. Камінь відмінно підійде для цих цілей: з часом не змінить структуру, не покриється грибком.
  • Скло. Скляні стелажі використовують для поділу простору на зони. Матеріал підійде для створення настінних полиць. Його просто чистити і мити.

Натуральні матеріали зручні тим, що збирають менше пил і бруду, ніж синтетика.

Дерево, камінь і скло практично не піддається подальшій обробці після створення меблів. Тому в сучасному японському будинку переважають природні кольори:

  • бежевий;
  • білий;
  • кавовий;
  • Світло коричневий;
  • сірий;
  • Молочний.

Максимум комфорту

Інтер'єр в Японії націлений на створення комфортного житла. Сюди ж віднесемо тему мінімалізму, натуральних матеріалів. Дійсно, в квартирі японця все речі потрібні для конкретних цілей. Це підвищує рівень комфорту. Також сучасні прилади для прибирання будинку допоможуть заощадити час. Роботи-пилососи, спеціальні засоби для чищення в тандемі з технологічними побутовими приладами полегшують рутинну прибирання.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 244 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору