Сучасний дизайн в інтер'єрі квартири: що це і як використовувати

Під сучасним стилем НЕ мається на увазі якийсь один конкретний стиль. В цьому випадку суть полягає в загальних рисах, які характерні в оформленні житлових приміщень: використання скла, пластику, натуральних матеріалів, обробці і т. Д. До сучасного стилю відносяться і цілком самостійні течії, а також їх поєднання. Наприклад, такі, як лофт, сучасна класика, мінімалізм, етнічний і скандинавський стилі. Всі ці стильові напрями в дизайні цілком відповідають сучасним вимогам: вони функціональні, забезпечують багато природного світла і не захаращують простір.

Сучасний дизайн в інтер'єрі квартири: що це і як використовувати

Ключові особливості сучасного стилю в оформленні


Найбільш популярним рішенням стає поєднання різних стилів. Моно варіанти зустрічаються не так вже й часто. Так, мінімалізм відмінно поєднується з етно-стилем, а лофт з неоклассикой.

Характерною особливістю будь-якого сучасного стилю є прямі лінії. Незалежно від обраного інтер'єру, важливо, щоб він містив в собі прямі, а не вигнуті лінії. Проблема кривих ліній не в тому, що вони виглядають застарілими, а в тому, що дуже рідкісний дизайнер або архітектор здатний з ними правильно працювати. Тому, рекомендується вибирати саме прямі лінії, так точно не прогадаєте.

Популярно і використання грубих матеріалів. Це стосується обробки, меблів, елементів декору та текстилю. Допускається поєднання таких необроблених матеріалів з відполірованими і гладкими, так вдасться створити контраст. Використання деревини, бетону, лляної тканини, все це не суперечить сучасному стилю.

Взагалі, контраст, це ще один явний ознака сучасного стилю. Можна в виключно мінімалістичному інтер'єрі розмістити велику картину в класичній рамі. Це зовсім не зіпсує вигляд. Головне, щоб таким елементів не було багато, вони повинні бути доречні і дивувати, привносячи в приміщення деяку несподіванка. Контраст може створюватися шляхом застосування різних матеріалів в обробці: необроблений бетон або цегла з деревом або пофарбованої стіною.

Приміщення не повинно бути обмеженим, сучасного стилю притаманний повітря. Менше непотрібних деталей. Однотонна стіна без жодних прикрас та елементів декору, цілком сучасне рішення. І справа тут зовсім не у відсутності ідей, обробка стін просто часто виступає фоном для меблів або текстилю в інтер'єрі.

Що вважається зайві в сучасному дизайні


Сучасний дизайн житла не передбачає використання яскравих і кричущих колірних рішень. Пастельні, приглушені кольори і яскраві акценти, ось ідеальний рецепт. Винятком може стати хіба що яскраво виражений етнічний мотив, але роботу з таким стилем краще доручити досвідченому дизайнеру, інакше дуже просто створити перевантажений інтер'єр в якому буде не комфортно перебувати.

Сучасне приміщення позбавлене орнаменту або фігурних карнизів. Все зводиться до спрощення форм і скорочення непотрібних деталей. Звичайно, строго заборони немає і в тому ж лофт стилі цілком доречно буде виглядати вінтажний дерев'яний стіл або комод, але загальна тенденція зводиться до спрощення.

Рідко в такому стилі зустрічаються шпалери. Якщо шпалери і використовуються, то вони позбавлені великого малюнка. Допускається використання великого малюнка у виняткових ситуаціях, наприклад, щоб виділити одну з функціональних зон, зробити акцент.

Все ж при обробці рекомендується віддавати перевагу природним матеріалам: дерево, камінь, декоративна штукатурка і т. Д.

Якщо підсумувати вищесказане, то можна зробити висновок, що сучасному стилю притаманні такі риси, як:

  • прямі лінії;
  • легкість;
  • наявність грубих матеріалів;
  • пастельні і приглушені відтінки;
  • наявність яскравих акцентів;
  • простота форм в меблях і обробці;
  • дрібний малюнок шпалер;

відсутність надмірностей у вигляді фігурних карнизів, ліпнини та т. д.
Сучасний стиль не консервативний, тому можна врахувати основні риси і проектувати варіант на свій смак. Головне, щоб в такому інтер'єрі було комфортно і приємно знаходитися.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.04.2020
Просмотрено: 234 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору