Сучасний дизайн стелі в кухні

Зміст
Особливості вибору кухонного стелі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Коли мова заходить про ремонт на кухні, постає питання, як зробити красиво і сучасно. На відміну від інших приміщень, кухня відрізняється своєю специфікою. Потрібно правильно продумати всі дрібниці, щоб стеля виявився не тільки красивим, але і забезпечував безпеку, був практичним в плані догляду.

Навіть при використанні на кухні витяжки частина гару, випарів від приготування їжі та бризок все одно осядуть на поверхні стін і стелі. Розглянемо які варіанти можна використовувати, щоб стеля радував око і не створював проблем.

Особливості вибору кухонного стелі

Крім утворення нагару і бризок від готування продуктів, на кухні також може спостерігатися підвищена вологість. Тому вибір матеріалу для стелі повинен грунтуватися і на його вологостійкості. При проектуванні кухонного стелі важливо також врахувати вихідні дані: стан чорновий поверхні, загроза затоплення і т.д. При правильному підході вдасться вирішити відразу кілька завдань, а саме:

  • акцентувати увагу на стилі інтер'єру;
  • підвищити освітленість кухні;
  • замінити застаріле і не практичне покриття;
  • усунути недоліки стелі.

Існує кілька основних підходів до вибору форми стелі, а саме:

  • арочний;
  • гладкий;
  • багаторівневий;
  • фігурний;
  • клугробразний;
  • склепінчастий і т.д.

Вибір тієї чи іншої форми повинен базуватися на особливостях інтер'єру кухонного приміщення. Так, якщо ви хочете зробити гладкий стелю, то можна або вирівняти поверхню і покрити її влагоустойчивой фарбою, або використовувати натяжна, підвісна стеля. У той же час використання натяжної або підвісної стелі відніме від 5 до 10 сантиметрів висоти. Якщо висота кухні нижче 3-х метрів, використання натяжної стелі не рекомендується. Якщо вище, то такий варіант цілком допустимо, він допоможе приховати вади чорнового стелі при мінімальних витратах.

Також натяжна стеля легко адаптувати під уже існуючий стиль інтер'єру за рахунок вибору кольору, узору і т.д. Така стеля може бути глянсовим або матовим, а на його основі можливе створення багаторівневої композиції.

В цілому ж використання натяжної стелі, це хороше рішення для кухні. Матеріал при необхідності можна почистити, він не вбирає запахів. Для підвісної стелі оптимально використовувати пластикові, легко миються панелі. Ще одним практичним рішенням стане вологостійка і миється фарба. Однак, для того, щоб пофарбований стелю добре виглядав в сучасному інтер'єрі кухні, необхідно ретельно підготувати чорнову поверхню і усунути всі видимі вади.

Використовувати ж в якості покриття стелі шпалери або штукатурку не бажано. Ці матеріали погано відмиваються і вони швидко втрачають первинний вигляд. Це ж правило стосується і дерев'яних покриттів. Який би матеріал не був обраний в якості обробки стелі, важливо використовувати якісну витяжку.

Для кухонних приміщень невеликої площі краще вибрати світлі відтінки оформлення стелі. Коли площа кухні від 15 кв. м, то можна експериментувати підбираючи темні відтінки, аж до чорної стелі. Якщо ж основне завдання стелі підкреслити оформлення інтер'єру, меблів і кухонного гарнітура, то він не повинен привертати зайву увагу, В такому випадку стеля грає роль фону і повинен бути виконаний в нейтральних відтінках.

Опубликавано: 29.10.2019
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Простота в інтер'єрі: позбавляємося від зайвих речей
Наше житло - відображення нас самих. Не завжди корисно збирати втратили актуальність предмети і речі. Тому все популярнішим стає напрям мінімалістичного стилю в оформленні інтер'єрів: тільки те, що потрібно і нічого зайвого
Детальніше
Скандинавська квартира
Скандинавська квартира
У наших широтах, де взимку сиро і похмуро, скандинавські інтер'єри квартир особливо актуальні. Так скандинавський стиль просто не може не подобатися! Затишні, комфортні і світлі інтер'єри з яскравими акцентами підкорюють своєю простотою і практичністю дизайнерських рішень. Скандинавський стиль інтер'єру сформувався в північноєвропейських країнах в кінці XIX початку XX століття. Його самобутність обумовлена ​​природними і етнічними особливостями. Простий і демократичний стиль випромінює гармонійний союз краси природних матеріалів і сучасних технологій. Скандинавський стиль стане відмінним рішенням для декорування заміського будинку з терасою, мансарди, лоджії, альтанки. Використання деревини світлих порід, хромованого металу, скла і пластика визначає гаму інтер'єру. Скандинавський стиль відрізняється стабільністю, рідко порушували впливом модних трендів.
Захисні ролети (ролети)
Захисні ролети (ролети)
У сучасному світі захисні ролети використовуються зовні приміщень і становлять альтернативу грат, громіздким металевим дверям, важким гаражним воротам. Днем, коли доступ в приміщення повинен бути відкритий, наприклад в магазин, офіс, захисна ролета в згорнутому вигляді знаходиться над
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень