Сучасний дизайн стелі в кухні

Зміст
Особливості вибору кухонного стелі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Коли мова заходить про ремонт на кухні, постає питання, як зробити красиво і сучасно. На відміну від інших приміщень, кухня відрізняється своєю специфікою. Потрібно правильно продумати всі дрібниці, щоб стеля виявився не тільки красивим, але і забезпечував безпеку, був практичним в плані догляду.

Навіть при використанні на кухні витяжки частина гару, випарів від приготування їжі та бризок все одно осядуть на поверхні стін і стелі. Розглянемо які варіанти можна використовувати, щоб стеля радував око і не створював проблем.

Особливості вибору кухонного стелі

Крім утворення нагару і бризок від готування продуктів, на кухні також може спостерігатися підвищена вологість. Тому вибір матеріалу для стелі повинен грунтуватися і на його вологостійкості. При проектуванні кухонного стелі важливо також врахувати вихідні дані: стан чорновий поверхні, загроза затоплення і т.д. При правильному підході вдасться вирішити відразу кілька завдань, а саме:

  • акцентувати увагу на стилі інтер'єру;
  • підвищити освітленість кухні;
  • замінити застаріле і не практичне покриття;
  • усунути недоліки стелі.

Існує кілька основних підходів до вибору форми стелі, а саме:

  • арочний;
  • гладкий;
  • багаторівневий;
  • фігурний;
  • клугробразний;
  • склепінчастий і т.д.

Вибір тієї чи іншої форми повинен базуватися на особливостях інтер'єру кухонного приміщення. Так, якщо ви хочете зробити гладкий стелю, то можна або вирівняти поверхню і покрити її влагоустойчивой фарбою, або використовувати натяжна, підвісна стеля. У той же час використання натяжної або підвісної стелі відніме від 5 до 10 сантиметрів висоти. Якщо висота кухні нижче 3-х метрів, використання натяжної стелі не рекомендується. Якщо вище, то такий варіант цілком допустимо, він допоможе приховати вади чорнового стелі при мінімальних витратах.

Також натяжна стеля легко адаптувати під уже існуючий стиль інтер'єру за рахунок вибору кольору, узору і т.д. Така стеля може бути глянсовим або матовим, а на його основі можливе створення багаторівневої композиції.

В цілому ж використання натяжної стелі, це хороше рішення для кухні. Матеріал при необхідності можна почистити, він не вбирає запахів. Для підвісної стелі оптимально використовувати пластикові, легко миються панелі. Ще одним практичним рішенням стане вологостійка і миється фарба. Однак, для того, щоб пофарбований стелю добре виглядав в сучасному інтер'єрі кухні, необхідно ретельно підготувати чорнову поверхню і усунути всі видимі вади.

Використовувати ж в якості покриття стелі шпалери або штукатурку не бажано. Ці матеріали погано відмиваються і вони швидко втрачають первинний вигляд. Це ж правило стосується і дерев'яних покриттів. Який би матеріал не був обраний в якості обробки стелі, важливо використовувати якісну витяжку.

Для кухонних приміщень невеликої площі краще вибрати світлі відтінки оформлення стелі. Коли площа кухні від 15 кв. м, то можна експериментувати підбираючи темні відтінки, аж до чорної стелі. Якщо ж основне завдання стелі підкреслити оформлення інтер'єру, меблів і кухонного гарнітура, то він не повинен привертати зайву увагу, В такому випадку стеля грає роль фону і повинен бути виконаний в нейтральних відтінках.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 27.10.2021
Коментарів: 3
Коментарі
Seva 29.10.2020 в 19:58
new comment
Сейчас в моде натяжные натяжные потолки, но вот только если на кухне не высокие потолки, будет ли такой потолок смотреться?
Вика 23.10.2020 в 10:56
new comment
Глянцевый натяжной потолок, будет лучшим вариантом для кухни, плюс его разнообразит если еще будет иметься подсветка.
Катя 29.10.2019 в 14:17
new comment
На кухне будет красиво смотреться глянцевый натяжной потолок, в который желательно должна быть встроена подсветка.
Отменить
Додати коментар
Поєднання кольорів в кухні
Вдалий дизайн кухні багато в чому залежить від колірної гами. Але, щоб її спланувати вірно, єдиної думки про колір, який ви б хотіли бачити в інтер'єрі, явно недостатньо. Потрібно точно визначитися з основним і додатковими відтінками, скласти гармонійні поєднання, розставити акценти, приховати недоліки і підкреслити достоїнства приміщення. Наше керівництво допоможе вам вибрати ідеальний колір кухні, стін, підлоги і декору і розкриє деякі колористичні секрети дизайнерів. А ще тут ви зможете почерпнути ідеї або знайти готові колірні рішення з добірки фото красивих кухонь
Детальніше
Англійський стиль в інтер'єрі
Англійський стиль в інтер'єрі
Обгрунтованість, педантичність і дотримання пристойності - приблизно такі асоціації викликає у нас англійська побут. При сьогоднішньому розмаїтті різних стилів в інтер'єрі, англійська стає все більш популярним через високу естетичність, практичність.
Грецький стиль в інтер'єрі
Грецький стиль в інтер'єрі
Грецький стиль в інтер'єрі - це прекрасне рішення для всіх, хто не хоче зупинятися на чомусь банальному, але при цьому, хоче отримати легкий, повітряний, досить простий інтер'єр з родзинкою. Не варто плутати грецький стиль з античним або римським.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00