Сучасний декор вікна

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасні інтер'єри все більше тяжіють до простоти і лаконічності, а текстильне оформлення повинно повністю відповідати простору і створювати цілісне сприйняття. При виборі штор потрібно визначитися, для чого саме вони потрібні. На світло в приміщенні впливає не тільки те, скільки шарів тканини використано і яка щільність матеріалу, а й конструкція самої штори.

Можна підібрати штори з світлонепроникної тканини блек-аут - вони не дають повітрю в приміщенні нагріватися, затінюють його і дозволяють використовувати проектор. Напівпрозорі римські і рулонні штори створюють розсіяне світло, пропускаючи тільки частину сонячних променів. Штори з натуральних матеріалів пропускають світло навіть коли закриті, також м'яко його розсіюючи. Найкраще виглядають штори до підлоги. Чим щільніше гардини, тим довше вони повинні бути і тим цікавіше виглядає вікно. Однак важлива не тільки довжина полотна, але і висота кімнати. Приміщення візуально здається вище, якщо штори виходять за кордон віконного отвору і починаються під самою стелею.

Штори не варто підбирати тон в тон з іншими текстильними елементами - м'якими меблями, покривалами. Вони можуть бути на один-два тони темніше або світліше від кольору стін. Можна створити контрастне поєднання: наприклад, портьєри насиченого синього кольору, а стіни - оливкового. Універсальний варіант - штори нейтрального бежевого або сірого кольору. Такий текстиль завжди має гарний і лаконічний вигляд. Теплі тони візуально збільшують вікно. Холодні відтінки створюють відчуття прохолоди і підійдуть для кімнат, що виходять на сонячну сторону. Також можна використовувати двоколірні штори - вони вдало поєднуються з гамою будь-якої кімнати. Для спальні підійдуть штори більш спокійних і нейтральних відтінків - вони створять тиху затишну обстановку.

Можна продублювати один з відтінків покривала ліжка. Очевидно, що для кухні необхідно підібрати не тільки красиві, але і функціональні штори. Вони повинні бути зшиті з міцного матеріалу, який легко стирається. Легкі штори, зроблені з напівпрозорої тканини, завжди мають нейтральний вигляд. Їх зазвичай комбінують з більш важкими шторами з різних тканин, які частково пропускають сонячне світло. Тюль дає проміжний ефект - згладжує перехід від штори до вікна, створює легку пелену, завдяки чому оформлення має набагато м'якший вид. Поєднання тюлі зі шторою часто використовується в основних приміщеннях - в студіях, віталень, кабінетах і дитячих кімнатах. Штори можуть бути окрасою не тільки вікон. Є цікаві інтер'єри, де штори використовують, як перегородки для кімнат.

Протягом останніх двох років це популярний дизайнерський тренд. Шторою можна відгородити кухонний простір від вітальні. Це дуже зручно, коли приїжджають гості і для них немає окремої кімнати - ви можете кухню закрити шторою. Це недороге рішення, штору завжди можна швидко прибрати. Єдиний мінус - звукоізоляція.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Кафе в японському стилі
Все частіше люди вирішують відкривати ресторани або кафе в японському стилі з відповідною кухнею і блюдами. Деякі помилково плутають і роблять якийсь синтез китайського і японського стилю. Щоб організувати саме класичне японське заклад, потрібно знати про тонкощі. Ними ми і поділимося.
Детальніше
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Шпалери в інтер'єрі вітальні
Сучасний дизайн шпалер для вітальні відрізняється різноманітністю, для будь-якого стилю інтер'єру можна знайти цікаві варіанти, що підкреслюють смак і індивідуальність господаря квартири. При виборі шпалер для вітальні необхідно в першу чергу враховувати, яке приміщення планується оформляти. Умови освітленості, розмір і форма кімнати відіграють визначальну роль, адже колір, насиченість тону а також малюнок настінного покриття можуть значно змінити сприйняття інтер'єру.
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Переваги та особливості дизайну інтер'єру дерев'яного будинку
Використання дерева в будівництві приватного будинку набуло широкого застосування і популярність за рахунок своєї природної екологічності і натуральності. Дерево в інтер'єрі здатне привнести в будинок затишок і моральний спокій. Якщо весь будинок складається з дерева і навіть обробка дерев'яна, то це практичне рішення для любителів вишуканості. Торкаючись до дереву немає різниці, яка це порода і яким способом вона оброблена, на психологічному рівні людина відразу ж відчуває об'єднання з природою, душевний спокій і благодать. Зараз немає різниці, де проживає людина і який у нього тип будинку, нехай це буде навіть маленький дачний будиночок за містом, або шикарний котедж в дорогому селищі, дерево - це символ єдності з природою, стильний матеріал, який здатний привнести вишуканості в інтер'єр.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00