• Головна
  • Блог
  • Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Рулонні штори створюють неповторний дизайн і атмосферу.
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають рулонні штори, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати рулонні штори трохи довше розміром, а також щоб були ширше ніж віконна рама. Вал рулонної штори також можна прибрати за допомогою ножівки до бажаного розміру.
 
Наступним етапом буде завмер ширини рулонної штори спільно з власниками. У кожних з сторін залиште зазор в 5 мм., Так краще встановляться кронштейни. Визначте розташування ланцюжка, яка управляє шторами. Потім закріплюються власники на віконній рамі або в отворі вікна. Управління буде перебувати з боку власника, а виступ повинен бути шестигранним. Потрібно переконатися в цьому, так як структура залежить від виробника.
 
Після вибору місця розташування власника, відзначаються місця для отвори. Перед тим як монтується тримач на рамку отвору, просверливаются проколи з тонким свердлом для дерева. Завдяки будівельним рівнями вирівнюється в горизонтальному положенні вал, а потім відзначаються отвір під другий власник.
 
Перевірочним косинцем виберіть середину рами вікна і відзначайте мітку на стелі. Кронштейни будуть розташовуватися на потрібне від мітки відстань вправо і вліво.
 
Накручуємо на вал штори, щоб розкручувалися з боку вікна. У горизонтальному положенні кріпимо стрічку на вал, інакше станеться спотворення розвороту. Верхню сторону штор загинаємо на 5 см., Для утворення складок, в яку встановлюється вал смугою вгору. Перекачуємо вал в напрямок до верхнього краю рулонної штори. Складіть рулонну штору в 3/4 її довжини і складіть нижню рейку в наявне в завіски отвори.
 
Встановлюємо штори на віконну раму. Спочатку ставимо перший край рулоної штори в тримач з цепочной системою, а потім другий кінець. Більшість моделей рулонних штор зроблені зі спрощеним способом установки на пластикові вікна. Не забудьте прочитати інструкцію по збірці, демонтаж рулонних штор на пластикові вікна до того, як почнете установку.
Популярні питання наших клієнтів
Які помилки бувають при виборі кріплення рулонних штор?

Коли покупець робить сам виміри, і планує встановити рулонну штору на відкривається вікно, часто вислизає така деталь, як ручка. І після придбання доводиться штору підрізати, що створює додаткові незручності.

Штора не тримається на профілі за допомогою скотча, що робити?

Якщо штора спочатку передбачає таке кріплення, то перед установкою скотча необхідно місце кріплення знежирити, просушити і тільки потім клеїти стрічку.

Які особливості кріплення рулонної штори в отвір?

Слід зазначити, перш ніж закріпити штору, обов'язково застосовувати дюбель, інакше, навіть найлегша конструкція триматися не буде.

Якщо натяжні стелі, можна до них кріпити штори?

Можна, можливо. Якщо при установці натяжних стель, ви завбачливо змонтували в стелі над віконним отвором дерев'яну балку для такого кріплення рулонної штори. Якщо немає, то краще виконувати кріплення до стіни.

Як найбільш просто встановити рулонні штори?

Найпростіший монтаж за допомогою двостороннього скотча. Цей монтаж можна виконати самостійно не ризикуючи зашкодити ні раму, ні штору.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Макс 30.10.2020 в 18:07
new comment
Подробная инструкция, здорово. Еще бы фото или видео, тогда вообще все стало бы понятно сразу.
Яна 30.10.2020 в 18:04
new comment
Обычно в компании, который устанавливает окна, есть и выбор таких штор, и специалисты по установки. Это лучший вариант.
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:46
new comment
Мне очень нравится, что есть множество способов крепления, которые даже не требуют сверления отверстий.
Катерина К 18.09.2019 в 20:19
new comment
А почему не выбрать что-либо одно, вообще раньше и не видела, чтобы поверх пластика, устанавливали еще в дополнение и рулонные шторы, хотя в общем смотрится таки не плохо я сказала бы.
Алина 30.10.2020 в 18:05
new comment
Рулонные шторы вместо жалюзи и штор (или вместе со шторами, если нужны время времени а ля блекаут), сдерживают жару от окна.
Борис 07.08.2019 в 14:21
new comment
Инструкция подробная, но для людей которые такого еще не делали конечно можно было бы добавить наглядную инструкцию или видео. Я когда первый раз производил установку долго замеры проводил, хотя казалось бы, что сложного?)
Отменить
Додати коментар
Штори для вітальні як вибрати
Завершити оформлення вітальні в будинку слід правильними шторами. Ми підкажемо, які штори вибрати для вітальні. Як вибрати штори в вітальню. Центральним місцем для всього будинку можна вважати вітальню - саме сюди прагнуть всі домашні, щоб провести свій вільний час у колі сім'ї. Головні події сімейного життя також відбуваються в цій кімнаті: тут за сімейними розмовами приймають важливі рішення, проводять час з гостями, вітають рідних зі святами і збирають близьких, якщо є привід для торжества. За вітальні можна судити про смаки та вподобання всієї родини, тому, працюючи над інтер'єром цієї кімнати, необхідно враховувати всі дрібниці і деталі. Не можна нехтувати і дизайном штор для вітальні - вони є важливим елементом для створення затишної обстановки.
Детальніше
Вікна по фен-шуй
Вікна по фен-шуй
У вченні Фен шуй вікна і двері займають дуже важливе місце і заслуговують на пильну увагу. Найкраще і правильне вікно, згідно з ученням фен-шуй, - це розташоване на сході. Вважається, що вікна - це очі нашого будинку, вони відображають його життя і енергетику.
Стильні римські штори на кухню
Стильні римські штори на кухню
Популярність римських штор почалася з кухонних вікон. Приклади оформлення вікон на кухні римськими шторами. Види римських штор та їх переваги в порівнянні зі звичайними фіранками.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00