• Головна
  • Блог
  • Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Рулонні штори створюють неповторний дизайн і атмосферу.
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають фіранки, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати фіранки трохи довше розміром, а також щоб були ширше ніж віконна рама. Вал фіранки також можна прибрати за допомогою ножівки до бажаного розміру.
 
Наступним етапом буде завмер ширини фіранки спільно з власниками. У кожних з сторін залиште зазор в 5 мм., Так краще встановляться кронштейни. Визначте розташування ланцюжка, яка управляє шторами. Потім закріплюються власники на віконній рамі або в отворі вікна. Управління буде перебувати з боку власника, а виступ повинен бути шестигранним. Потрібно переконатися в цьому, так як структура залежить від виробника.
 
Після вибору місця розташування власника, відзначаються місця для отвори. Перед тим як монтується тримач на рамку отвору, просверливаются проколи з тонким свердлом для дерева. Завдяки будівельним рівнями вирівнюється в горизонтальному положенні вал, а потім відзначаються отвір під другий власник.
 
Перевірочним косинцем виберіть середину рами вікна і відзначайте мітку на стелі. Кронштейни будуть розташовуватися на потрібне від мітки відстань вправо і вліво.
 
Накручуємо на вал штори, щоб розкручувалися з боку вікна. У горизонтальному положенні кріпимо стрічку на вал, інакше станеться спотворення розвороту. Верхню сторону штор загинаємо на 5 см., Для утворення складок, в яку встановлюється вал смугою вгору. Перекачуємо вал в напрямок до верхньому краях фіранки. Складіть фіранку в 3/4 її довжини і складіть нижню рейку в наявне в завіски отвори.
 
Встановлюємо штори на віконну раму. Спочатку ставимо перший край фіранки в тримач з цепочной системою, а потім другий кінець. Більшість моделей рулонних фіранок зроблені зі спрощеним способом установки на пластикові вікна. Не забудьте прочитати інструкцію по збірці, демонтаж рулонних фіранок на пластикові вікна до того, як почнете установку.
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Евгений Мелюх
03.10.2019 в 05:46 # Ответить
new comment
Мне очень нравится, что есть множество способов крепления, которые даже не требуют сверления отверстий.
Катерина К
18.09.2019 в 20:19 # Ответить
new comment
А почему не выбрать что-либо одно, вообще раньше и не видела, чтобы поверх пластика, устанавливали еще в дополнение и рулонные шторы, хотя в общем смотрится таки не плохо я сказала бы.
Борис
07.08.2019 в 14:21 # Ответить
new comment
Инструкция подробная, но для людей которые такого еще не делали конечно можно было бы добавить наглядную инструкцию или видео. Я когда первый раз производил установку долго замеры проводил, хотя казалось бы, что сложного?)
Отменить
Додати коментар
Стиль хай-тек в інтер'єрі
Незважаючи на дійсно колосальна різноманітність різних стилів в інтер'єрі сьогодні, стиль хай-тек залишається надзвичайно актуальним, при цьому - одним з найбільш популярних. Що він собою являє?
Детальніше
Чи варто встановлювати алюмінієві жалюзі?
Чи варто встановлювати алюмінієві жалюзі?
Переваги алюмінієвих жалюзі: які вони? Цей матеріал має цілу масу переваг: стійкість до різних механічних пошкоджень, має невелику вагу, а також може похвалитися великим терміном служби.
Як використовувати еркер в квартирі
Як використовувати еркер в квартирі
Еркер - це частина кімнати, що виступає за межі фасаду. Таке нестандартне рішення дає можливість проектувальникам збільшити площу стандартних міських квартир. Еркер забезпечує хороше освітлення приміщення, робить його просторіше.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень