• Головна
  • Блог
  • Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Рулонні штори створюють неповторний дизайн і атмосферу.
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають фіранки, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати фіранки трохи довше розміром, а також щоб були ширше ніж віконна рама. Вал фіранки також можна прибрати за допомогою ножівки до бажаного розміру.
 
Наступним етапом буде завмер ширини фіранки спільно з власниками. У кожних з сторін залиште зазор в 5 мм., Так краще встановляться кронштейни. Визначте розташування ланцюжка, яка управляє шторами. Потім закріплюються власники на віконній рамі або в отворі вікна. Управління буде перебувати з боку власника, а виступ повинен бути шестигранним. Потрібно переконатися в цьому, так як структура залежить від виробника.
 
Після вибору місця розташування власника, відзначаються місця для отвори. Перед тим як монтується тримач на рамку отвору, просверливаются проколи з тонким свердлом для дерева. Завдяки будівельним рівнями вирівнюється в горизонтальному положенні вал, а потім відзначаються отвір під другий власник.
 
Перевірочним косинцем виберіть середину рами вікна і відзначайте мітку на стелі. Кронштейни будуть розташовуватися на потрібне від мітки відстань вправо і вліво.
 
Накручуємо на вал штори, щоб розкручувалися з боку вікна. У горизонтальному положенні кріпимо стрічку на вал, інакше станеться спотворення розвороту. Верхню сторону штор загинаємо на 5 см., Для утворення складок, в яку встановлюється вал смугою вгору. Перекачуємо вал в напрямок до верхньому краях фіранки. Складіть фіранку в 3/4 її довжини і складіть нижню рейку в наявне в завіски отвори.
 
Встановлюємо штори на віконну раму. Спочатку ставимо перший край фіранки в тримач з цепочной системою, а потім другий кінець. Більшість моделей рулонних фіранок зроблені зі спрощеним способом установки на пластикові вікна. Не забудьте прочитати інструкцію по збірці, демонтаж рулонних фіранок на пластикові вікна до того, як почнете установку.
Задати питання
Опубликавано: 17.03.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Евгений Мелюх
03.10.2019 в 05:46
new comment
Мне очень нравится, что есть множество способов крепления, которые даже не требуют сверления отверстий.
Катерина К
18.09.2019 в 20:19
new comment
А почему не выбрать что-либо одно, вообще раньше и не видела, чтобы поверх пластика, устанавливали еще в дополнение и рулонные шторы, хотя в общем смотрится таки не плохо я сказала бы.
Борис
07.08.2019 в 14:21
new comment
Инструкция подробная, но для людей которые такого еще не делали конечно можно было бы добавить наглядную инструкцию или видео. Я когда первый раз производил установку долго замеры проводил, хотя казалось бы, что сложного?)
Отменить
Додати коментар
Як збільшити простір маленької кухні
Кухня будь-якого розміру може здатися просторішою, якщо ви знаєте кілька хитрощів. Використання білих шаф і стін — гарне рішення, але є багато інших способів організувати додатковий простір на вашій кухні
Детальніше
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?
В последнее время нас часто спрашивают, в чём разница между обычным и дизайнерским ремонтом квартиры и какой вариант лучше выбрать? В данной статье мы постараемся максимально полно дать ответ на данный вопрос, ну а выбор, какой ремонт заказывать и у кого делать вам.
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Навряд чи хтось не чув про мережу магазинів меблів і товарів для дому IKEA, продукція якої заполонила інтер'єри сімей середнього, а також високого достатку. Тож не дивно, що при облаштуванні кімнат багато відразу звертаються до каталогам фірми, вивчаючи новинки або цікаві пропозиції. Якщо ви зараз зайняті тим же, підбираючи собі кухню Ікеа, то наші рекомендації допоможуть визначитися з вибором. Чому ж кухні Ікеа завоювали таку популярність? Крім малоінформативних висловлювань про якість і стилі, розглянемо більш конкретні переваги.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень