• Головна
  • Блог
  • Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Рулонні штори створюють неповторний дизайн і атмосферу.
Сьогодні є різні формати рулонних штор. Для вікон з шаблонної величиною можна вільно підібрати підлягають рулонні штори, або можна відрізати до бажаного розміру. Краще вибрати рулонні штори трохи довше розміром, а також щоб були ширше ніж віконна рама. Вал рулонної штори також можна прибрати за допомогою ножівки до бажаного розміру.
 
Наступним етапом буде завмер ширини рулонної штори спільно з власниками. У кожних з сторін залиште зазор в 5 мм., Так краще встановляться кронштейни. Визначте розташування ланцюжка, яка управляє шторами. Потім закріплюються власники на віконній рамі або в отворі вікна. Управління буде перебувати з боку власника, а виступ повинен бути шестигранним. Потрібно переконатися в цьому, так як структура залежить від виробника.
 
Після вибору місця розташування власника, відзначаються місця для отвори. Перед тим як монтується тримач на рамку отвору, просверливаются проколи з тонким свердлом для дерева. Завдяки будівельним рівнями вирівнюється в горизонтальному положенні вал, а потім відзначаються отвір під другий власник.
 
Перевірочним косинцем виберіть середину рами вікна і відзначайте мітку на стелі. Кронштейни будуть розташовуватися на потрібне від мітки відстань вправо і вліво.
 
Накручуємо на вал штори, щоб розкручувалися з боку вікна. У горизонтальному положенні кріпимо стрічку на вал, інакше станеться спотворення розвороту. Верхню сторону штор загинаємо на 5 см., Для утворення складок, в яку встановлюється вал смугою вгору. Перекачуємо вал в напрямок до верхнього краю рулонної штори. Складіть рулонну штору в 3/4 її довжини і складіть нижню рейку в наявне в завіски отвори.
 
Встановлюємо штори на віконну раму. Спочатку ставимо перший край рулоної штори в тримач з цепочной системою, а потім другий кінець. Більшість моделей рулонних штор зроблені зі спрощеним способом установки на пластикові вікна. Не забудьте прочитати інструкцію по збірці, демонтаж рулонних штор на пластикові вікна до того, як почнете установку.
Популярні питання наших клієнтів
Які помилки бувають при виборі кріплення рулонних штор?

Коли покупець робить сам виміри, і планує встановити рулонну штору на відкривається вікно, часто вислизає така деталь, як ручка. І після придбання доводиться штору підрізати, що створює додаткові незручності.

Штора не тримається на профілі за допомогою скотча, що робити?

Якщо штора спочатку передбачає таке кріплення, то перед установкою скотча необхідно місце кріплення знежирити, просушити і тільки потім клеїти стрічку.

Які особливості кріплення рулонної штори в отвір?

Слід зазначити, перш ніж закріпити штору, обов'язково застосовувати дюбель, інакше, навіть найлегша конструкція триматися не буде.

Якщо натяжні стелі, можна до них кріпити штори?

Можна, можливо. Якщо при установці натяжних стель, ви завбачливо змонтували в стелі над віконним отвором дерев'яну балку для такого кріплення рулонної штори. Якщо немає, то краще виконувати кріплення до стіни.

Як найбільш просто встановити рулонні штори?

Найпростіший монтаж за допомогою двостороннього скотча. Цей монтаж можна виконати самостійно не ризикуючи зашкодити ні раму, ні штору.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 13.08.2021
Коментарів: 6
Коментарі
Макс 30.10.2020 в 18:07
new comment
Подробная инструкция, здорово. Еще бы фото или видео, тогда вообще все стало бы понятно сразу.
Яна 30.10.2020 в 18:04
new comment
Обычно в компании, который устанавливает окна, есть и выбор таких штор, и специалисты по установки. Это лучший вариант.
Евгений Мелюх 03.10.2019 в 05:46
new comment
Мне очень нравится, что есть множество способов крепления, которые даже не требуют сверления отверстий.
Катерина К 18.09.2019 в 20:19
new comment
А почему не выбрать что-либо одно, вообще раньше и не видела, чтобы поверх пластика, устанавливали еще в дополнение и рулонные шторы, хотя в общем смотрится таки не плохо я сказала бы.
Алина 30.10.2020 в 18:05
new comment
Рулонные шторы вместо жалюзи и штор (или вместе со шторами, если нужны время времени а ля блекаут), сдерживают жару от окна.
Борис 07.08.2019 в 14:21
new comment
Инструкция подробная, но для людей которые такого еще не делали конечно можно было бы добавить наглядную инструкцию или видео. Я когда первый раз производил установку долго замеры проводил, хотя казалось бы, что сложного?)
Отменить
Додати коментар
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Детальніше
Якісні жалюзі у Львові
Якісні жалюзі у Львові
Якісна, грамотно підібрана сонцезахисна система - це, практично, гарант затишку в приміщенні. Як правило, в ролі сонцезахисних систем виступають жалюзі - як вертикальні, так і горизонтальні, а також різні типи ролет.
З чого почати ремонт в квартирі
З чого почати ремонт в квартирі
Ремонт в квартирі, незалежно від його масштабів, повинен проводитися максимально відповідально. Важливо вибирати якісні матеріали, продумувати етапи виконання і враховувати безліч дрібниць. Головне завдання - складання стратегії, дотримуючись якої ви зможете провести той ремонт, який буде радувати вас протягом тривалого часу
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00