Поради по вибору міжкімнатних дверей

Зміст
Визначте бік дверей і їх розташування

Вибір міжкімнатних дверей є одним з ключових елементів створення дизайну інтер'єру. Вибираючи їх, варто звернути увагу як на зовнішній вигляд, так і на якість виконання і функціональність.

Визначте бік дверей і їх розташування

При покупці дверей спочатку визначитеся, в який бік вони повинні відкриватися - вліво або вправо. Двері після відкриття не повинні перешкоджати доступ до вимикачів світла. Також слід звернути увагу на те, що двері, розташовані близько один до одного, не повинні стикатися при одночасному відкриванні.sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Навісні двері є найпопулярнішими через їх універсальність. Однак буває так, що через невелику площу або концепцію планування інтер'єру становити їх неможливо. Відмінним рішенням для невеликих інтер'єрів, що дозволяє оформити їх функціонально і естетично, є розсувні двері. Вони також добре працюють як елемент вбудованого гардеробу.

При виборі дверей керуйтеся вашим почуттям смаку, але пам'ятайте, що функціональність також дуже важлива. Вибираючи між дверима зі склом і глухими, ви повинні заздалегідь визначити, яку функцію вони повинні виконувати. Глухі двері закривають весь дверний отвір і складаються з цілісного полотна. Вони забезпечують тепло- і звукоізоляцію. Тому краще використовувати їх в приміщеннях, де ви хочете зберегти інтимність, наприклад в спальні або офісі. У свою чергу, двері зі склом висвітлюють простір і оптично збільшують його, тому їх вибирають для приміщень без доступу природного світла.

При покупці дверей звертайте увагу на їх покриття, адже саме від цього залежить довговічність виробу. Міжкімнатні дерев'яні двері покриті різними матеріалами для поліпшення їх естетики, стійкості до пошкоджень, довговічності - як матеріалу, так і кольору. На вибір пропонується три види покриття: штучний, натуральний шпон і лак.

Також не забувайте, що для всіх кімнат слід вибирати двері однієї стилістичної лінії. Вони повинні мати однаковий розмір (і відрізнятися тільки за шириною) і мати однакову обробку (дверні ручки, шпон). При виборі кольору самих дверей варто знати, що якщо кімната буде оформлена в темних тонах, подібний відтінок двері візуально її зменшить. Якщо ви хочете збільшити приміщення, зосередьтеся на контрасті або яскравих кольорах дверних стулок. Зараз одним з найбільш популярних трендів в дизайні інтер'єру є скандинавський стиль, відмінна риса якого це яскраві і функціональні інтер'єри, а провідним кольором є білий.

Задати питання
Опубликавано: 18.07.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що потрібно враховувати при виборі кольору стін у квартирі
Правильно підібрані кольори стін дозволяють оптично зменшити або збільшити окремі зони в квартирі. Більш того, поєднання кольорів також дуже впливає на ваш настрій.
Детальніше
Обробка стін спальні
Обробка стін спальні
Прикрасити спальню здається нескладним завданням. Досить поставити зручне ліжко, шафу, тумбочку і можна створити затишну кімнату для сну
Жалюзі, тканинні ролети в Києві
Жалюзі, тканинні ролети в Києві
Тканинні ролети давно вже не вимагають рекламування. Численні переваги тканинних ролет висунули їх на перші позиції серед різних видів жалюзі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень