Поєднання кольорів в кухні

Зміст
Колірна палітра
Яка роль кольору в дизайні кухні?
Колір штор на кухню - як підібрати?

Щоб ваша кухня виглядала дійсно модно і по-дизайнерськи, необхідно знати про правильне поєднанні кольорової палітри. Застосування темних відтінків значно зменшує кімнату, а світлі відтінки, навпаки, візуально збільшують її. Беручи до уваги габарити своєї кухні, підбирайте і колірну палітру. Якщо кімната велика, то можна вибирати темні кольори з яскравими кухонними гарнітурами, щоб гарантувати собі затишність і красу на кухні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Колірна палітра

Існує 2 різновиди гами кольорів - ахроматична і хроматична. Перша - це чорно-біла палітра. А ось друга - різноманітність різних відтінків і кольорів. Хроматична гамма буває монохромного і кольорового. Давайте розглянемо перелік правил, як поєднуються кольори в інтер'єрі кухні.

  • Синій і жовтий кольори створюють відмінну композицію з яскравим червоним або кораловим.
  • Морський синій колір знаходиться в тому ж симбіозі, як і червоний. 
  • Зелені відтінки гармонійно поєднуються з жовтим кольором і світлим коричневим.
  • Коричневий добре виглядає з блакитним.
  • Базовий набір квітів, які гармоніюють - сірий в поєднанні з синім, червоним відтінком і фіолетовим.
  • На відміну від помаранчевим поєднується ліловий або синій кольори.
  • Ніжно рожевий поєднується з білим або коричневим.
  • Чорний колір і білий - це стандартні, універсальні кольори, які гармоніюють майже з усіма іншими відтінками.
  • Окремі відтінки коричневого кольору чудово виглядають з блакитним, зеленим або бежевим.

Не забувайте і про те, що потрібно правильно розподіляти відтінки по кухні. Підлоги повинні бути найбільш темними, а стеля - найбільш світлим. Гамма кухонного гарнітура повинна бути максимум з двох кольорів, а взагалі в кімнаті повинно поєднуватися не більше 5 кольорів. Домінантою може бути лише 1 колір. Якщо вибираєте яскраві стіни, то сама кухня повинна бути в більш стриманих відтінках, і навпаки. Я яскраво-помаранчеву кухню встановіть простий синій гарнітур, а меблі, яка з червоного глянцю, відмінно впишеться в спокійній сірої кімнатці.

Одне слово «акцентувати» - вже означає, що даний компонент буде найбільш показовим і помітним. Найчастіше, в якості акценту бувають різні декори - горщики, картини, пледи. Фартух і стільниця на кухні не повинні бути одного кольору з меблями, в будь-якому випадку повинен бути контрастний момент. І якщо необхідно створити ефект приглушеного кольору, купуйте саме матові поверхні. Глянець створює зовсім протилежний ефект. 

Яка роль кольору в дизайні кухні?

Як досвідчені, так і початківці фахівці в області дизайну прекрасно знають, що поєднання кольорів в кухні є сильним зброєю при творі ремонту. Так, якщо порівнювати силу квітів і капремонту з переплануванням кімнати, то різниця дуже велика. Але при цьому, забарвлення дуже сильно змінює загальну картинку на кухні, хоча б у візуальному сенсі. 

Якщо ви коли-небудь чули про оптичні ілюзії, то повинні знати, його можна домогтися при комбінуванні світлих і темних відтінків. Дівчата знають про гру кольору набагато більше, ніж чоловіча половина людства, тому не дарма вони носять, в основному, одяг темних відтінків - так виходить приховати фігуру і візуально зменшити її. Світлі тони же, навпаки, збільшують всі параметри. Таким же чином кольору грають і в умовах кімнати. 

Якщо зробити світла стеля в кімнаті, де підлогу темний, можна візуально підвищити висоту кімнати. Але в іншому порядку такий прийом не працює. Темного кольору стелі опустяться ще більше, при цьому вкраде спільний простір, хоч і у візуальному сенсі.

Якщо ви хочете розширити вашу кухню, робіть світлі стіни, а яскраві і темні тони краще використовуєте в деталях. Однак якщо ваша кухня дуже велика, і ви хочете зробити її затишніше, можете обробити стінки якраз темними, насиченими, сильними кольорами, це додасть комфорту і вишуканості. 

Колір штор на кухню - як підібрати?

Забарвлення шторки в кухонній кімнаті повинна бути в загальній концепції інтер'єру кімнати. Якщо у вас поклеєні шпалери нейтральних відтінків, то відмінно підійдуть яскраві фіранки, і навіть портьєри з дуже щільних матеріалів. Якщо ж бажаєте додати ексклюзивності і шарму свого вікна на кухні, купуйте краще монотонні шторки приглушених кольорів. Для збільшення простору в маленькій кухні, підбирайте відтінок штор в тон стін. Якщо правильним чином вибрати колір фіранок в кухню, то можна буде визначити переваги кухні і закрити всі недоліки. Текстиль темних кольорів підійде тільки для римських штор або ламбрекенов. 

Вибрати правильне поєднання палітри в кухні не дуже складно, головне - забезпечити собі по-справжньому домашній затишок і комфорт, щоб приємно було в своєму куточку готувати і трапезувати разом з рідними і близькими людьми.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.01.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Призначення рулонних штор
Призначені тканинні ролети, в першу чергу, для забезпечення оптимального рівня освітлення в кімнатах. У цьому питанні, вони значно виграють перед жалюзі: можуть бути виконані з різного за ступенем світлопроникності матеріалу.
Детальніше
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Стилі в інтер'єрі для маленьких квартир
Розробка дизайну інтер'єру для невелікої квартири - це Ціла справа. Насправді, дизайн малогабаритного житла Досить просто зіпсуваті - например, если обставіті его безліччю різніх декоративних елементів, Великої меблів, что створі Відчуття недоладності.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00