Поєднання кольорів в кухні

Зміст
Колірна палітра
Яка роль кольору в дизайні кухні?
Колір штор на кухню - як підібрати?

Щоб ваша кухня виглядала дійсно модно і по-дизайнерськи, необхідно знати про правильне поєднанні кольорової палітри. Застосування темних відтінків значно зменшує кімнату, а світлі відтінки, навпаки, візуально збільшують її. Беручи до уваги габарити своєї кухні, підбирайте і колірну палітру. Якщо кімната велика, то можна вибирати темні кольори з яскравими кухонними гарнітурами, щоб гарантувати собі затишність і красу на кухні.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Колірна палітра

Існує 2 різновиди гами кольорів - ахроматична і хроматична. Перша - це чорно-біла палітра. А ось друга - різноманітність різних відтінків і кольорів. Хроматична гамма буває монохромного і кольорового. Давайте розглянемо перелік правил, як поєднуються кольори в інтер'єрі кухні.

  • Синій і жовтий кольори створюють відмінну композицію з яскравим червоним або кораловим.
  • Морський синій колір знаходиться в тому ж симбіозі, як і червоний. 
  • Зелені відтінки гармонійно поєднуються з жовтим кольором і світлим коричневим.
  • Коричневий добре виглядає з блакитним.
  • Базовий набір квітів, які гармоніюють - сірий в поєднанні з синім, червоним відтінком і фіолетовим.
  • На відміну від помаранчевим поєднується ліловий або синій кольори.
  • Ніжно рожевий поєднується з білим або коричневим.
  • Чорний колір і білий - це стандартні, універсальні кольори, які гармоніюють майже з усіма іншими відтінками.
  • Окремі відтінки коричневого кольору чудово виглядають з блакитним, зеленим або бежевим.

Не забувайте і про те, що потрібно правильно розподіляти відтінки по кухні. Підлоги повинні бути найбільш темними, а стеля - найбільш світлим. Гамма кухонного гарнітура повинна бути максимум з двох кольорів, а взагалі в кімнаті повинно поєднуватися не більше 5 кольорів. Домінантою може бути лише 1 колір. Якщо вибираєте яскраві стіни, то сама кухня повинна бути в більш стриманих відтінках, і навпаки. Я яскраво-помаранчеву кухню встановіть простий синій гарнітур, а меблі, яка з червоного глянцю, відмінно впишеться в спокійній сірої кімнатці.

Одне слово «акцентувати» - вже означає, що даний компонент буде найбільш показовим і помітним. Найчастіше, в якості акценту бувають різні декори - горщики, картини, пледи. Фартух і стільниця на кухні не повинні бути одного кольору з меблями, в будь-якому випадку повинен бути контрастний момент. І якщо необхідно створити ефект приглушеного кольору, купуйте саме матові поверхні. Глянець створює зовсім протилежний ефект. 

Яка роль кольору в дизайні кухні?

Як досвідчені, так і початківці фахівці в області дизайну прекрасно знають, що поєднання кольорів в кухні є сильним зброєю при творі ремонту. Так, якщо порівнювати силу квітів і капремонту з переплануванням кімнати, то різниця дуже велика. Але при цьому, забарвлення дуже сильно змінює загальну картинку на кухні, хоча б у візуальному сенсі. 

Якщо ви коли-небудь чули про оптичні ілюзії, то повинні знати, його можна домогтися при комбінуванні світлих і темних відтінків. Дівчата знають про гру кольору набагато більше, ніж чоловіча половина людства, тому не дарма вони носять, в основному, одяг темних відтінків - так виходить приховати фігуру і візуально зменшити її. Світлі тони же, навпаки, збільшують всі параметри. Таким же чином кольору грають і в умовах кімнати. 

Якщо зробити світла стеля в кімнаті, де підлогу темний, можна візуально підвищити висоту кімнати. Але в іншому порядку такий прийом не працює. Темного кольору стелі опустяться ще більше, при цьому вкраде спільний простір, хоч і у візуальному сенсі.

Якщо ви хочете розширити вашу кухню, робіть світлі стіни, а яскраві і темні тони краще використовуєте в деталях. Однак якщо ваша кухня дуже велика, і ви хочете зробити її затишніше, можете обробити стінки якраз темними, насиченими, сильними кольорами, це додасть комфорту і вишуканості. 

Колір штор на кухню - як підібрати?

Забарвлення шторки в кухонній кімнаті повинна бути в загальній концепції інтер'єру кімнати. Якщо у вас поклеєні шпалери нейтральних відтінків, то відмінно підійдуть яскраві фіранки, і навіть портьєри з дуже щільних матеріалів. Якщо ж бажаєте додати ексклюзивності і шарму свого вікна на кухні, купуйте краще монотонні шторки приглушених кольорів. Для збільшення простору в маленькій кухні, підбирайте відтінок штор в тон стін. Якщо правильним чином вибрати колір фіранок в кухню, то можна буде визначити переваги кухні і закрити всі недоліки. Текстиль темних кольорів підійде тільки для римських штор або ламбрекенов. 

Вибрати правильне поєднання палітри в кухні не дуже складно, головне - забезпечити собі по-справжньому домашній затишок і комфорт, щоб приємно було в своєму куточку готувати і трапезувати разом з рідними і близькими людьми.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 18.01.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Особливості інтер’єру в сільському стилі
Сільський декор може охоплювати безліч різних стилів дизайну. Рустік (оригінальна назва стилю) описує тип дизайну, який є природним, витриманим, органічним і, можливо, навіть трохи грубим.
Детальніше
Кілька слів про дизайн вікон
Кілька слів про дизайн вікон
Домогтися бездоганного дизайну вікон можна не тільки при зверненні до професіонала. Із застосуванням власної фантазії, корисної інформації з вільних джерел і сучасних матеріалів, це можна зробити швидко і якісно власними зусиллями, при цьому отримати приємні емоції від
Стиль ретро в інтер'єрі
Стиль ретро в інтер'єрі
Останнім часом, при плануванні ремонту і виборі варіантів дизайну інтер'єру, замовники все частіше звертаються до стилю ретро. Стиль ретро - це ідеальний варіант для мрійників, які ностальгують за минулим епохам
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00