Скільки коштують захисні ролети

Захисні ролети призначені для охорони приміщення від шахраїв. Найчастіше їх роблять з алюмінію або металу. &Nbsp; Вони досить жорсткі, що запобігає їх від зломів. Пристрій – зручне, що дозволяє відкривати їх в будь-який час, що неможливо зробити з гратами.

Як правило, вартість ролетів залежить від квадратури. Ціна пристрою обумовлюється з замовником перед покупкою, для цього потрібно визначитися з бажаною системою.

Скільки коштують захисні ролети

Заощадити, купивши пластикові ролети

Рольставні з пластика вважаються найдешевшими. Вони набагато вигідніше, ніж ролети з пластика і стали. Низька ціна обумовлена ​​тим, що їх легко встановлювати, і вони виконані з дешевого матеріалу. Такі ролети не здатні забезпечити рівень захисту.

Пластикові рольствні, як правило, використовують, щоб захистити приміщення від спеки, вітру та інших погодних умов. Найчастіше такі ролети встановлюються в невеликих магазинах. Для будинків і квартир цей варіант не підходить.

Перевагою рольставней з пластика є те, що вони бувають різних кольорів, що часто важливо для господарів приміщення.

Ролети з алюмінію

Алюмінієві рольставні – порівняно дешевий і якісний матеріал. Їх встановлюють в магазинах, офісах, будинках, квартирах та інших приміщеннях. Незважаючи на свою ціну, вони можуть надати непоганий захист.

Такі ролети не тільки захистять ваше приміщення, але і додадуть родзинку екстер'єру.

Рольставні зі сталі

Сталеві ролети – найдорожчий варіант. Вартість обумовлена ​​високою якістю товару. Ролетні системи зі сталі часто встановлюються на підприємствах, основне завдання їх – дати приміщенню захист, а не дизайн.

Найбільш дорогими вважаються ролети зі сталі, які мають нестандартну форму, найчастіше вони виготовляються за індивідуальним замовленням.

Що впливає на вартість товару?

Не тільки матеріал грає роль при покупці ролетних систем. Вартість також залежить від:

  • Типу профілю. Більш надійні профілі коштують дорого.
  • Способу управління. Ручні системи коштують набагато дешевше, ніж автоматизовані, які користуються великою популярністю.
  • Розмір рольставней. Чим більше обсяг – тим дорожче. Найбільш бюджетними вважаються стандартні ролетні системи, які встановлюються на вікна та двері. Пам'ятайте, що ручними можуть бути лише установки, що важать 30-35кг. Більш важкі системи ви не зможете відкривати вручну, тому вони оснащені автоматичним управлінням.
  • Колір. Якщо ви бажаєте придбати неординарний колір, такий як червоний, зелений, то пристрій вам обійдеться дорожче. Ну, а ролети стандартних кольорів обійдуться вам дешевше. До базових відтінків відносять: білий, коричневий, бежевий і сірий колір. Колір варто підбирати в тому випадку, якщо ви дотримуєтеся певного дизайну.

Як заощадити, купуючи рольставні

При покупці ролетів можна заощадити, якщо правильно підійти до підбору кольору, матеріалу і розміру. Знизити ціну допоможе навіть колір, який ви підберете для рольставней.

Також ви можете віддати перевагу звичайним роллетам, які виконані з алюмінію. Вони можуть захистити приміщення від шахраїв, а також коштують у кілька разів дешевше. Таким рольставням варто віддати перевагу, якщо ви не бажаєте встановлювати підвищений захист.

Але якщо ж ви потребуєте міцної захисту, то не варто навіть думати про економію. Вам варто придбати ролетну систему зі сталі.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 17.07.2019
Просмотрено: 361 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору