Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту

Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту

Наскільки якісним буде ремонт у вашій квартирі, як буде виглядати кінцевий результат і наскільки комфортно буде перебувати в квартирі - все це можна дізнатися при створенні якісного дизайн-проекту. Але, важливо розуміти що якісний дизайн-проект коштує недешево. Над його створенням працює команда фахівців, кожен вкладає свою частку досвіду і знань для отримання максимального результату. Але це не єдиний фактор. Ми розповімо, що ще входить в проект дизайну і що впливає на його підсумкову вартість.
 

Точна деталізація

Найважливіший момент, що впливає на вартість - наскільки точно деталізований проект. Це дозволяє скласти приблизний кошторис витрат. Найчастіше дизайнер уточнює кордону виділеного бюджету і прописує будівельні матеріали, предмети меблів, декор, тобто все те, що може знадобитися в процесі реалізації проекту.
 
Професійний дизайнер відразу продумає наскільки виділений бюджет співвідноситься з бажаннями замовника. При необхідності, можна промальовувати мінімально і максимально максимально допустимі елементи декору. Наступний момент - які предмети меблів будуть використовуватися. Будуть це стандартні предмети меблів або товар буде виготовлятися під замовлення. На підсумкову кошторис найбільше впливають оздоблювальні матеріали - наскільки промальовані план співвідноситься з реальними можливостями тих чи інших матеріалів і наскільки їх допустимо використовувати в окремому інтер'єрі. Не варто забувати і про захист приміщення. Це може бути як стандартна сигналізація, так і використання захисних ролет на вікнах.
 
Тому чим детальніше опрацьовано дизайн інтер'єру, тим точніше буде складено кошторис. Але і вартість такого проекту істотно вище. Найчастіше створення такого проекту займає чотири місяці, а для великих об'єктів і до півроку.
 

Перевіряємо наявність досвіду і портфоліо

Послуги якісного фахівця спочатку коштують недешево. А якщо звертаєтеся до відомого дизайнера, доведеться виплатити кругленьку суму. Ознайомитися з досвідом роботи можна не тільки за представленим портфоліо, але і публікаціями в мережі, відгуками користувачів, участю в конференціях і виставках. Важливо перевірити, чи присутній в портфоліо проект, який ви бажаєте реалізувати. Так ви зможете зрозуміти, наскільки добре дизайнер розбирається в темі і наскільки він розуміє замовника. Якщо у дизайнера присутній власний стиль, це також вплине на підсумкову вартість, адже ви будете власником унікального інтер'єру.
 
Якісний фахівець регулярно розширює свій спектр знань, підвищує кваліфікацію. В тому числі, проводячи регулярні консультації з фахівцями з суміжних професій. Дизайнер не може точно розбиратися в тому, як буде виглядати той чи інший варіант перенесення двері, але архітектор і будівельник допоможуть вирішити це питання.
 
Тому якісно пророблений проект коштує досить дорого. Облік всіх побажань клієнта, ознайомлення з сучасними тенденціями ринку, співпраця з суміжними спеціалістами - це все впливає на ціну проекту, але в результаті ви отримуєте варіант, який принесе виключно позитивний результат.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 282 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору