• Головна
  • Блог
  • Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту

Скільки коштує хороший дизайн-проект: фактори, з яких складається вартість дизайн-проекту

Зміст
Точна деталізація
Перевіряємо наявність досвіду і портфоліо

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Наскільки якісним буде ремонт у вашій квартирі, як буде виглядати кінцевий результат і наскільки комфортно буде перебувати в квартирі - все це можна дізнатися при створенні якісного дизайн-проекту. Але, важливо розуміти що якісний дизайн-проект коштує недешево. Над його створенням працює команда фахівців, кожен вкладає свою частку досвіду і знань для отримання максимального результату. Але це не єдиний фактор. Ми розповімо, що ще входить в проект дизайну і що впливає на його підсумкову вартість.
 

Точна деталізація

Найважливіший момент, що впливає на вартість - наскільки точно деталізований проект. Це дозволяє скласти приблизний кошторис витрат. Найчастіше дизайнер уточнює кордону виділеного бюджету і прописує будівельні матеріали, предмети меблів, декор, тобто все те, що може знадобитися в процесі реалізації проекту.
 
Професійний дизайнер відразу продумає наскільки виділений бюджет співвідноситься з бажаннями замовника. При необхідності, можна промальовувати мінімально і максимально максимально допустимі елементи декору. Наступний момент - які предмети меблів будуть використовуватися. Будуть це стандартні предмети меблів або товар буде виготовлятися під замовлення. На підсумкову кошторис найбільше впливають оздоблювальні матеріали - наскільки промальовані план співвідноситься з реальними можливостями тих чи інших матеріалів і наскільки їх допустимо використовувати в окремому інтер'єрі. Не варто забувати і про захист приміщення. Це може бути як стандартна сигналізація, так і використання захисних ролет на вікнах.
 
Тому чим детальніше опрацьовано дизайн інтер'єру, тим точніше буде складено кошторис. Але і вартість такого проекту істотно вище. Найчастіше створення такого проекту займає чотири місяці, а для великих об'єктів і до півроку.
 

Перевіряємо наявність досвіду і портфоліо

Послуги якісного фахівця спочатку коштують недешево. А якщо звертаєтеся до відомого дизайнера, доведеться виплатити кругленьку суму. Ознайомитися з досвідом роботи можна не тільки за представленим портфоліо, але і публікаціями в мережі, відгуками користувачів, участю в конференціях і виставках. Важливо перевірити, чи присутній в портфоліо проект, який ви бажаєте реалізувати. Так ви зможете зрозуміти, наскільки добре дизайнер розбирається в темі і наскільки він розуміє замовника. Якщо у дизайнера присутній власний стиль, це також вплине на підсумкову вартість, адже ви будете власником унікального інтер'єру.
 
Якісний фахівець регулярно розширює свій спектр знань, підвищує кваліфікацію. В тому числі, проводячи регулярні консультації з фахівцями з суміжних професій. Дизайнер не може точно розбиратися в тому, як буде виглядати той чи інший варіант перенесення двері, але архітектор і будівельник допоможуть вирішити це питання.
 
Тому якісно пророблений проект коштує досить дорого. Облік всіх побажань клієнта, ознайомлення з сучасними тенденціями ринку, співпраця з суміжними спеціалістами - це все впливає на ціну проекту, але в результаті ви отримуєте варіант, який принесе виключно позитивний результат.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Декоративний підвіконня
Зручний підвіконня - це не просто місце біля вікна з гарним видом, а добре оформлений, затишний куточок зі спеціальним місцем для зберігання. Повірте, ці затишні «лавки» можуть легко змінити ваш настрій.
Детальніше
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньєризм в інтер'єрі
Стиль маньеризм сьогодні незаслужено забутий і абсолютно даремно: за ступенем естетичності і вишуканості, він цілком може посперечатися з класицизмом, бароко і рококо.
Інтер'єр кухні-студії
Інтер'єр кухні-студії
Кухня-студія сприяє спілкуванню домочадців один з одним, проведення домашніх свят і вечірок. А ще відкрите планування студій візуально збільшує простір - так, що навіть найменша кухня за рахунок прилеглої вітальні і коридору чи не здається тісною. Саме тому квартири з кухнею-студією настільки затребувані як в новобудовах, так і в хрущовках, сталінках і інших «малогабаритки».
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00