Скандинавський стиль в інтер'єрі

Скандинавський стиль в інтер'єрі

Найважливіше погода в домі - і сперечатися з цією тезою дуже складно. Сьогодні існує дійсно багато зробити свій будинок або квартиру максимально комфортними і красивими. Після того, як ви визначилися з бюджетом на ремонт, важливо відразу визначитися з тим стилем в інтер'єрі, який буде реалізовуватися у вас вдома. Їх існує дуже багато: від мінімалістичний до дійсно розкішних. А в цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про скандинавському стилі, його основних рисах, а також про те, які сонцезахисні системи будуть оптимально виглядати і функціонувати в ньому.

Скандинавський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Саме цей стиль зараз надзвичайно популярний і його навіть можна віднести до категорії нової класики: адже він досить легко реалізуємо, універсальний і чи вийде з моди в найближчі роки. Скандинавський стиль в інтер'єрі - це функціональні дерев'яні конструкції, облагороджені помірним декором, лаконічна природна краса матеріалу, самобутність оформлення стін і стелі, що поєднує простоту і контрастність. Як правило, скандинавський стиль в інтер'єрі відрізняється світлими відтінками колірної гами.

Основні риси скандинавського стилю в інтер'єрі

  1. Скандинавський стиль в інтер'єрі має на увазі відкриту планування - суміжні кімнати, широкі дверні отвори. Повинно відчуватися збереження великого простору. Саме тому, скандинавський стиль - дійсно надзвичайно універсальний, він підходить як для великих приміщень, так і для маленьких.
  2. Яскраві акценти - бордовий, вишневий, червоний - в вигляді вкраплень-візерунків на фіранках і оббивках. Цей стиль точно не можна назвати абсолютно монохромним, інакше він був би нудним і був би ближче, наприклад, до мінімалізму, який є окремим, самостійним стилем.
  3. Вікна призначені для максимальної ефективності денного освітлення - легкі серпанкові завіси без додаткових важких штор. І для захисту від сонця варто використовувати легкі, функціональні сонцезахисні системи, які не будуть погіршувати проникнення світла в приміщення, але і будуть захищати від сонця, в разі потреби.
  4. Світлу палітру продовжують підлогові покриття - дошка для підлоги з світлих порід дерева зі збереженням текстури або - біла глянцева, і меблі зі світлих порід дерева - вибіленою берези або сосни. Можна використовувати як паркет, так і ламінат. Скляні меблі, наприклад, столики, буде виглядати доречно.

Дуже важливо розуміти, що скандинавський стиль - це не про багатство в декоруванні. Скандинавський стиль в інтер'єрі відрізняється відсутністю предметів, якими можна довго милуватися - картин в старовинних рамах, антикварних штучок. Аксесуарів, які не несуть в собі практичних функцій, повинен бути мінімум. Комфорт господарів прочитується куди більш виразно, ніж бажання вразити гостей.

Не в останню чергу лінійність і прозорість інтер'єрів, виконаних в скандинавському стилі, задається кількістю світло-акварельних густих тонів - теракотового, світло-шоколадного, білого. В цілому, білий повинен бути основним кольором, від якого варто відштовхуватися.

Сонцезахисні системи для скандинавського стилю: які варто вибрати?

Як вже було сказано вище, важливо мати можливість оптимально регулювати ступінь освітленості в кімнаті і при цьому, підтримувати певний рівень комфорту. Звичайні горизонтальні і вертикальні жалюзі будуть виглядати занадто банально, тому рекомендуємо вам придивитися до ролетів, наприклад - ролетів день-ніч, які складаються з двох видів полотна, прозорого і повністю непрозорого. А для комфорту в спальні в скандинавському стилі, варто звернути увагу на штори блекаут.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 27.09.2019
Просмотрено: 532 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору