Скандинавська квартира

Зміст
Особливості використання скандинавського стилю в інтер'єрі
Основні моменти, на які необхідно звернути увагу
«Родзинка» в інтер'єрі

Що таке скандинавський стиль? Які його особливості? Чому він такий популярний?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Будь напрямок в архітектурі і дизайні перегукується з життєвими реаліями. Скандинавський стиль це - ціла життєва філософія. Говорячи про нього, ми уявляємо собі країни, клімат яких досить суворий і вимогливий. Ми бачимо людей мужніх, високих, міцних, світловолосих, відкритих. Ось ці риси і наповнюють скандинавський стиль. Для нього характерні:

  • лаконічність;
  • гармонійність з природою;
  • велика кількість світла;
  • функціональність.


Особливості використання скандинавського стилю в інтер'єрі


Природні умови на території скандинавських держав змушують максимально зберегти тепло. Будинки простих форм будуються так, щоб взимку в них було тепло. Обов'язково в квартирах має бути багато світла. Це дозволяє компенсувати недолік сонячних променів.

Ландшафти рясніють хвойними і листяними лісами. Тому, в якості основного матеріалу в будівництві і декоруванні використовуються масиви натурального дерева.

Скандинави історично займаються розведенням сільськогосподарських тварин. Їх щоденний побут оточений виробами з овечої вовни та хутра.

В принципі, скандинавський стиль був присутній завжди. Просто в останні роки дизайнери та архітектори позначили його основні характеристики та намітили шляхи для його максимального втілення.

Не останню роль в становленні даного напрямку зіграли самі жителі скандинавського регіону. Зокрема шведи. Вони створили якісні, функціональні та зручні предмети меблів і декору. Завдяки використанню таких елементів можна створити характерний інтер'єр, практично, в будь-якій квартирі. Адже не всім під силу створити цілісний дизайнерський образ самостійно. І готові стилістичні форми якраз і полегшують завдання. Роблять «високий стиль» доступним для широких мас.

Основні моменти, на які необхідно звернути увагу


Створюючи інтер'єр, необхідно звернути увагу на ряд постулатів:

  • перевагу холодних відтінків, максимальне використання білого кольору;
  • вільний інтер'єр, відсутність громіздких меблів, відкритих великих вікон;
  • всі предмети і аксесуари повинні бути функціональними і ергономічними;
  • використання дерев'яних елементів і великої кількості живих рослин.


У декоруванні приміщень необхідно використовувати холодні тони. При цьому, не забувати, що ми створюємо затишний будинок, а не хірургічний кабінет. Білі фонові поверхні варто доповнити бірюзовим, фіолетовим, синім кольором, відтінками натурального каменю. Тепле дерево, предмети декору, виконані в бежевому і коричневому тоні, створять бажаний ефект. У такому приміщенні вам захочеться відпочити, розслабитися, зігрітися.

У скандинавському інтер'єрі особливо важливо правильно вибрати предмети меблів. Ідеально зупинитися на гарнітурах з натурального дерева з чіткими геометричними лініями і лаконічними формами. Все повинно бути практично. Внутрішній простір кожного елемента меблів бездоганно організовано для зберігання.

Простір будинку не повинно бути завантаженим. Вільні обсяги, свіже повітря, багато світла завжди відрізняють скандинавські будинку. Вікна, найчастіше, панорамні впускають сонячне проміння, роблять приміщення казково-повітряним.

«Родзинка» в інтер'єрі


Розставити акценти в скандинавському інтер'єрі допомагають елементи декору вікна. Актуальними в даній стилістиці жалюзі і ролети. Компанія «Nikoss» пропонує великий діапазон якісних товарів. Досвідчені консультанти допоможуть вам зробити цікавий оптимальний вибір. Вироби для вікон відрізняються великим функціональним потенціалом, ергономічністю, лаконічною стриманістю і привабливим зовнішнім виглядом. Такі деталі сприяють закінченості образу. Ваш будинок завжди буде комфортним і стильним.

Задати питання
Опубликавано: 10.04.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі, ролети, римські штори або плісе?
Найважливіше погода в домі, - саме так співалося у всьому відомій пісні. На щастя, вже давно прийшли ті часи, коли погода в домі більше не залежить від погоди на обличчі.
Детальніше
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Як правильно прати вертикальні тканинні жалюзі?
Вертикальні жалюзі сьогодні неймовірно популярні. Вони зручні, вони дуже добре, естетично виглядають, вони дозволяють оптимально захищати приміщення, в якому вони встановлені від надлишку сонячного світла.
Жалюзі для дитячої кімнати
Жалюзі для дитячої кімнати
Фото приклади дитячих жалюзі для дівчинки і хлопчика, різнокольорові жалюзі з малюнком для дитячої кімнати. Які жалюзі і штори вибрати для дитячої кімнати читайте в нашій статті. Тканини та комплектуючі повинні бути найвищої якості.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень