Шумоізоляція вікон в квартирі та будинку

При плануванні ремонту в квартирі, або ж будівництва власного будинку, дуже важливо ретельно продумувати не тільки все естетичні функції, але і чисто утилітарні. Не варто забувати про такий момент як шумоізоляція: особливо це стосується будинків і квартир, які розташовані на досить жвавих, дуже галасливих вулицях. На шляху у шуму, поки він дійде до вашого вуха, може зустрітися різну кількість перешкод, які, природно, спотворюють його, роблять тихіше. Якщо за містом проблема звукоізоляції варто поки не дуже гостро, в місті, ця проблема стає однією з найважливіших, в тому числі в сфері організації нормальних умов для сну і роботи. Люди, які живуть в досить гучних квартирах, як правило, досить серйозно страждають безсонням, різними психічними і нервовими розладами. Тому, забезпечити собі тишу і здоровий сон - просто необхідно. Як це зробити?

В цій статті ми б хотіли трохи більш докладно поговорити про такий аспект як шумоізоляція: як можна її досягти і що ж впливає на якісну шумоізоляцію?

Шумоізоляція вікон в квартирі: основні особливості

Оскільки стіни мають значну шумогашенія, звук проникає переважно через віконні прорізи. Саме тому ізолювати їх від шуму завдання сучасних технологів і архітекторів. Звичайно ж, багато в чому проблема вирішується шляхом установки якісних склопакетів: подвійні або навіть потрійні склопакети здатні зробити тихим будинок, який розташований навіть на самій жвавій і галасливій вулиці. Втім, не склопакетами єдиними. Одним з можливих способів захисту від шуму в місті є установка рольставен, які забезпечать додатковий захист від шуму.

Рольставні: що вони з себе представляють і як дозволяють вирішити проблему шумоізоляції?

Рольставні або рулонні віконниці - полотно з з'єднаних між собою пластин, які закривають віконний або будь-який інший отвір опускаючись по напрямних встановленим з боків від отвору. У складеному вигляді вони знаходяться над прорізом, намотані в рулон на барабан. Рольставні дійсно забезпечують дуже відчутну шумоізоляцію: всі користувачі відзначають, що після їх установки, будинки стає в рази більше тіхо.Еслі вони виготовляються і встановлюються разом з звукоізолюючими ПВХ вікнами, то сумарна ізолює здатність підвищується ще більш значуща. У разі, коли рольставні встановлюються в єдиній зв'язці з вікном, тобто коли короб вмонтований в стіну, для підвищення шумогасильні здатності короба необхідно застосовувати обробку з більш товстостінного сталевого або свинцевого листа, а також використовувати внутрішню звукоізолюючу плівку. У комбінації з добротними стінами і якісним склопакетом, ви дійсно зможете досягти абсолютної тиші.

Крім шумоізоляційної функції, ролокасети також дуже люблять за ефект black out в плані захисту від сонця, також така конструкція застосовується для теплоізоляції: ламелі можна використовувати утеплені.

Шумоізоляційні рольставні: де можна замовити?

Якщо в даний момент ви активно продумуєте шумоізоляційні систему у себе вдома і хочете встановити спеціальні шумоізоляційні рольставні, то ви без проблем можете замовити їх у фахівців компанії Nikoss. У нас - дійсно висока якість рольставен, можливість виготовити рольставні будь-яких характеристик та розмірів, будь-якого кольору, ми виготовляємо рольставні на замовлення: так, щоб вони точно підійшли за всіма параметрами до ваших вікон. Максимально приємні ціни, висока якість, добротна установка і монтаж від наших досвідчених майстрів, висока довговічність, - у нас уже кілька десятків тисяч задоволених клієнтів!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 109 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору