Штори для вітальні

Зміст
Переваги поєднання штор і жалюзі
Дизайнерські рішення своїми руками
Простір для регулювання кольору
Класичне домінування
Рівноправність сучасності
Елегантно і коротко
Благородство дерева

При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі. 

Багато хто прагне вибрати щось одне, але насправді можна оформити вікно цими двома елементами, і виглядати воно буде відмінно. Головне правильно їх поєднувати.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги поєднання штор і жалюзі

На нашому сайті ви знайдете жалюзі і ролети, які відмінно поєднуватимуться з різними видами штор. Для тих, хто все ж боїться такого поєднання, ми можемо запропонувати вам кілька крутих варіантів.

Навіщо ж об'єднувати штори з жалюзі:

  1. Завдяки жалюзі або ролети ваш інтер'єр стане функціональним. Таке оформлення вікна додасть інтер'єру строгості.

  2. Штори роблять загальний образ вікна більш естетично привабливим і оригінальним.

Поєднуючи ці два елементи можна домогтися ефективної регулювання сонячного світла в вітальню. При цьому стиль кімнати буде неповторним і затишним. 

Дизайнерські рішення своїми руками

Дизайнери придумали кілька цікавих і вдалих поєднань штор і жалюзі, які додадуть нотки привабливості будь-якого інтер'єру.

Єдиний стиль

Щоб інтер'єр був індивідуальним, важливо правильно підібрати текстильне оформлення. Найголовніше - єдність образів. Під цим правилом дизайнери мають на увазі використання в дизайні одного візерунка або комбінації декількох кольорів і візерунків. Важливо витримувати їх в одному стилі. Які б ви не вибрали штори на нашому сайті ви зможете ідеально підібрати під них жалюзі. Ми надаємо величезний вибір, який відмінно доповнить дизайн будь-якого інтер'єру. 

Декор вікна, це текстильне оформлення вітальні. Саме тому потрібно правильно підібрати жалюзі під тканинне оформлення вікна. Так ви створите єдність. Поєднуючи штори і ролети ваше вікно стане одним з основних акцентів вашого інтер'єру.

Тут важливо не перестаратися в підборі однакових кольорів. Краще, щоб відтінки були різними, так ви створите глибину і виразність. 

Простір для регулювання кольору

Вибір жалюзі не такий вже й простий. Якщо ви хочете затемнити вікно, то краще вибирати рулонні штори, а ось якщо ви хочете рівномірного розсіювання світла, то краще зупинити свій вибір на вертикальних жалюзі. Для вітальні відмінним варіантом стануть саме такі жалюзі. Як правило, в вітальні кімнаті знаходиться найбільше вікно, і це потрібно правильно обіграти. 

Ідеальним варіантом стануть вертикальні тканинні жалюзі з шторами приглушених відтінків. Так ви додасте інтер'єру м'якості і спокою. У такій вітальні можна розслабитися і морально відпочити.

Якщо ви хочете добитися рівномірної регулювання потоку сонячних променів, то відмінним варіантом стануть рулонні жалюзі. Широкий вибір представлений в нашому інтернет-магазині.

Класичне домінування

Як стверджують дизайнери, головне роль в оцінці інтер'єру грає той елемент, який здається більш вагомим в оформленні. Наприклад, якщо ви вирішите поєднувати легкі світлі жалюзі з щільними шторами, то вигляд вашого вікна стане більш затишним. 

До слова, цей варіант, як правило, є безпрограшним. 

Рівноправність сучасності

Сучасні стилі інтер'єру постійно кидають виклик класичним традиціям. Це стосується і звичайного оформлення вікна у вітальні кімнаті. Наприклад, коли вікно прикрашають щільні штори і легкий тюль. Навіть в цьому випадку можна використовувати жалюзі.

Здається, що жалюзі в цьому випадку будуть зайвими, але це не так. В цьому випадку відмінним варіантом стануть щільні рулонні жалюзі. Вони зможуть повноцінно врівноважити весь зовнішній вигляд. 

Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, то можна оформити вікно, комбінуючи легкі штори з щільними жалюзі. Як стверджують дизайнери, в цьому випадку дуже важко помилитися. Зіпсувати загальний зовнішній вигляд точно не вийде. 

Елегантно і коротко

Багато з нас звикли, що штори обов'язково повинні бути довшими жалюзі, але це не так. У вітальні кімнаті відмінним варіантом стане поєднання жалюзі в парі з короткими фіранками. Замість фіранок цілком можна використовувати прості ламбрекени. 

Благородство дерева

З будь-якими видами штор відмінно поєднуються дерев'яні жалюзі. Дерев'яні елементи додадуть елегантності і строгості інтер'єру. Відмінним варіантом для вітальні кімнати стануть горизонтальні дерев'яні жалюзі світлих відтінків. Такий варіант стане відмінним для класичних інтер'єрів. 

Для сучасного дизайну підійдуть дерев'яні жалюзі з однотонними шторами з натуральних матеріалів. 

<Комбінувати штори і жалюзі можна, головне - робити це правильно. Таке оформлення вікна стане відмінним варіантом для вітальні кімнати. Комбінація штор і ролетів додадуть затишку і комфорту вітальні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Тканинні ролети "день-ніч"
Денні та нічні штори - це, по суті, дві окремі штори, які працюють незалежно і зазвичай встановлюються на двох напрямних, які розташовуються одна перед одною і з'єднуються за допомогою одного кронштейна
Детальніше
Дизайн маленької кухні в сталінці
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00