Штори для вітальні

Зміст
Простір для регулювання кольору
Класичне домінування
Рівноправність сучасності
Елегантно і коротко
Благородство дерева

При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі. 

Багато хто прагне вибрати щось одне, але насправді можна оформити вікно цими двома елементами, і виглядати воно буде відмінно. Головне правильно їх поєднувати.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги поєднання штор і жалюзі

На нашому сайті ви знайдете жалюзі і ролети, які відмінно поєднуватимуться з різними видами штор. Для тих, хто все ж боїться такого поєднання, ми можемо запропонувати вам кілька крутих варіантів.

Навіщо ж об'єднувати штори з жалюзі:

  1. Завдяки жалюзі або ролети ваш інтер'єр стане функціональним. Таке оформлення вікна додасть інтер'єру строгості.

  2. Штори роблять загальний образ вікна більш естетично привабливим і оригінальним.

Поєднуючи ці два елементи можна домогтися ефективної регулювання сонячного світла в вітальню. При цьому стиль кімнати буде неповторним і затишним. 

Дизайнерські рішення своїми руками

Дизайнери придумали кілька цікавих і вдалих поєднань штор і жалюзі, які додадуть нотки привабливості будь-якого інтер'єру.

Єдиний стиль

Щоб інтер'єр був індивідуальним, важливо правильно підібрати текстильне оформлення. Найголовніше - єдність образів. Під цим правилом дизайнери мають на увазі використання в дизайні одного візерунка або комбінації декількох кольорів і візерунків. Важливо витримувати їх в одному стилі. Які б ви не вибрали штори на нашому сайті ви зможете ідеально підібрати під них жалюзі. Ми надаємо величезний вибір, який відмінно доповнить дизайн будь-якого інтер'єру. 

Декор вікна, це текстильне оформлення вітальні. Саме тому потрібно правильно підібрати жалюзі під тканинне оформлення вікна. Так ви створите єдність. Поєднуючи штори і ролети ваше вікно стане одним з основних акцентів вашого інтер'єру.

Тут важливо не перестаратися в підборі однакових кольорів. Краще, щоб відтінки були різними, так ви створите глибину і виразність. 

Простір для регулювання кольору

Вибір жалюзі не такий вже й простий. Якщо ви хочете затемнити вікно, то краще вибирати рулонні штори, а ось якщо ви хочете рівномірного розсіювання світла, то краще зупинити свій вибір на вертикальних жалюзі. Для вітальні відмінним варіантом стануть саме такі жалюзі. Як правило, в вітальні кімнаті знаходиться найбільше вікно, і це потрібно правильно обіграти. 

Ідеальним варіантом стануть вертикальні тканинні жалюзі з шторами приглушених відтінків. Так ви додасте інтер'єру м'якості і спокою. У такій вітальні можна розслабитися і морально відпочити.

Якщо ви хочете добитися рівномірної регулювання потоку сонячних променів, то відмінним варіантом стануть рулонні жалюзі. Широкий вибір представлений в нашому інтернет-магазині.

Класичне домінування

Як стверджують дизайнери, головне роль в оцінці інтер'єру грає той елемент, який здається більш вагомим в оформленні. Наприклад, якщо ви вирішите поєднувати легкі світлі жалюзі з щільними шторами, то вигляд вашого вікна стане більш затишним. 

До слова, цей варіант, як правило, є безпрограшним. 

Рівноправність сучасності

Сучасні стилі інтер'єру постійно кидають виклик класичним традиціям. Це стосується і звичайного оформлення вікна у вітальні кімнаті. Наприклад, коли вікно прикрашають щільні штори і легкий тюль. Навіть в цьому випадку можна використовувати жалюзі.

Здається, що жалюзі в цьому випадку будуть зайвими, але це не так. В цьому випадку відмінним варіантом стануть щільні рулонні жалюзі. Вони зможуть повноцінно врівноважити весь зовнішній вигляд. 

Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, то можна оформити вікно, комбінуючи легкі штори з щільними жалюзі. Як стверджують дизайнери, в цьому випадку дуже важко помилитися. Зіпсувати загальний зовнішній вигляд точно не вийде. 

Елегантно і коротко

Багато з нас звикли, що штори обов'язково повинні бути довшими жалюзі, але це не так. У вітальні кімнаті відмінним варіантом стане поєднання жалюзі в парі з короткими фіранками. Замість фіранок цілком можна використовувати прості ламбрекени. 

Благородство дерева

З будь-якими видами штор відмінно поєднуються дерев'яні жалюзі. Дерев'яні елементи додадуть елегантності і строгості інтер'єру. Відмінним варіантом для вітальні кімнати стануть горизонтальні дерев'яні жалюзі світлих відтінків. Такий варіант стане відмінним для класичних інтер'єрів. 

Для сучасного дизайну підійдуть дерев'яні жалюзі з однотонними шторами з натуральних матеріалів. 

Комбінувати штори і жалюзі можна, головне - робити це правильно. Таке оформлення вікна стане відмінним варіантом для вітальні кімнати. Комбінація штор і ролетів додадуть затишку і комфорту вітальні.

Опубликавано: 30.12.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що дешевше - побудувати будинок або купити готовий - проводимо дослідження
Тим, хто живе у великому і не дуже місті рано чи пізно хочеться більше тиші і приватності. Життя в багатоповерховому будинку зовсім не дає розслабитися: галасливі сусіди, шум за вікнами, відсутня свою ділянку на вулиці, де можна зробити барбекю.
Детальніше
Кращі дизайнери 21 століття
Кращі дизайнери 21 століття
Сфера дизайну занадто швидко розвивається і іноді можна не встигнути за зміною одного тренда іншим. При цьому вона охоплює всі сфери людської діяльності, адже дизайн використовується для оформлення друкованих видань, одягу або продуктів.
Біла Церква, де замовити жалюзі?
Біла Церква, де замовити жалюзі?
Жалюзі і ролети - це той предмет інтер'єру, без якого практично неможливо уявити будь-який сучасний будинок або офіс. Жалюзі - це не тільки прикраса, а й якісна, грамотно сконструйована сонцезахисна система.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень