Штори для вітальні

Зміст
Переваги поєднання штор і жалюзі
Дизайнерські рішення своїми руками
Простір для регулювання кольору
Класичне домінування
Рівноправність сучасності
Елегантно і коротко
Благородство дерева

При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі. 

Багато хто прагне вибрати щось одне, але насправді можна оформити вікно цими двома елементами, і виглядати воно буде відмінно. Головне правильно їх поєднувати.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Переваги поєднання штор і жалюзі

На нашому сайті ви знайдете жалюзі і ролети, які відмінно поєднуватимуться з різними видами штор. Для тих, хто все ж боїться такого поєднання, ми можемо запропонувати вам кілька крутих варіантів.

Навіщо ж об'єднувати штори з жалюзі:

  1. Завдяки жалюзі або ролети ваш інтер'єр стане функціональним. Таке оформлення вікна додасть інтер'єру строгості.

  2. Штори роблять загальний образ вікна більш естетично привабливим і оригінальним.

Поєднуючи ці два елементи можна домогтися ефективної регулювання сонячного світла в вітальню. При цьому стиль кімнати буде неповторним і затишним. 

Дизайнерські рішення своїми руками

Дизайнери придумали кілька цікавих і вдалих поєднань штор і жалюзі, які додадуть нотки привабливості будь-якого інтер'єру.

Єдиний стиль

Щоб інтер'єр був індивідуальним, важливо правильно підібрати текстильне оформлення. Найголовніше - єдність образів. Під цим правилом дизайнери мають на увазі використання в дизайні одного візерунка або комбінації декількох кольорів і візерунків. Важливо витримувати їх в одному стилі. Які б ви не вибрали штори на нашому сайті ви зможете ідеально підібрати під них жалюзі. Ми надаємо величезний вибір, який відмінно доповнить дизайн будь-якого інтер'єру. 

Декор вікна, це текстильне оформлення вітальні. Саме тому потрібно правильно підібрати жалюзі під тканинне оформлення вікна. Так ви створите єдність. Поєднуючи штори і ролети ваше вікно стане одним з основних акцентів вашого інтер'єру.

Тут важливо не перестаратися в підборі однакових кольорів. Краще, щоб відтінки були різними, так ви створите глибину і виразність. 

Простір для регулювання кольору

Вибір жалюзі не такий вже й простий. Якщо ви хочете затемнити вікно, то краще вибирати рулонні штори, а ось якщо ви хочете рівномірного розсіювання світла, то краще зупинити свій вибір на вертикальних жалюзі. Для вітальні відмінним варіантом стануть саме такі жалюзі. Як правило, в вітальні кімнаті знаходиться найбільше вікно, і це потрібно правильно обіграти. 

Ідеальним варіантом стануть вертикальні тканинні жалюзі з шторами приглушених відтінків. Так ви додасте інтер'єру м'якості і спокою. У такій вітальні можна розслабитися і морально відпочити.

Якщо ви хочете добитися рівномірної регулювання потоку сонячних променів, то відмінним варіантом стануть рулонні жалюзі. Широкий вибір представлений в нашому інтернет-магазині.

Класичне домінування

Як стверджують дизайнери, головне роль в оцінці інтер'єру грає той елемент, який здається більш вагомим в оформленні. Наприклад, якщо ви вирішите поєднувати легкі світлі жалюзі з щільними шторами, то вигляд вашого вікна стане більш затишним. 

До слова, цей варіант, як правило, є безпрограшним. 

Рівноправність сучасності

Сучасні стилі інтер'єру постійно кидають виклик класичним традиціям. Це стосується і звичайного оформлення вікна у вітальні кімнаті. Наприклад, коли вікно прикрашають щільні штори і легкий тюль. Навіть в цьому випадку можна використовувати жалюзі.

Здається, що жалюзі в цьому випадку будуть зайвими, але це не так. В цьому випадку відмінним варіантом стануть щільні рулонні жалюзі. Вони зможуть повноцінно врівноважити весь зовнішній вигляд. 

Якщо ваш інтер'єр виконаний в сучасному стилі, то можна оформити вікно, комбінуючи легкі штори з щільними жалюзі. Як стверджують дизайнери, в цьому випадку дуже важко помилитися. Зіпсувати загальний зовнішній вигляд точно не вийде. 

Елегантно і коротко

Багато з нас звикли, що штори обов'язково повинні бути довшими жалюзі, але це не так. У вітальні кімнаті відмінним варіантом стане поєднання жалюзі в парі з короткими фіранками. Замість фіранок цілком можна використовувати прості ламбрекени. 

Благородство дерева

З будь-якими видами штор відмінно поєднуються дерев'яні жалюзі. Дерев'яні елементи додадуть елегантності і строгості інтер'єру. Відмінним варіантом для вітальні кімнати стануть горизонтальні дерев'яні жалюзі світлих відтінків. Такий варіант стане відмінним для класичних інтер'єрів. 

Для сучасного дизайну підійдуть дерев'яні жалюзі з однотонними шторами з натуральних матеріалів. 

<Комбінувати штори і жалюзі можна, головне - робити це правильно. Таке оформлення вікна стане відмінним варіантом для вітальні кімнати. Комбінація штор і ролетів додадуть затишку і комфорту вітальні.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 25.06.2021
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Кабінет на балконі
Дізнайтеся якомога дуже просто і ефективно оформити кабінет на балконі! Кабінет на балконі підійде для тих, хто працює або навчається вдома і багато часу проводить за комп'ютером. як правильно облаштувати особистий кабінет на балконі і втілити в дійсність мрію.
Детальніше
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Кухні ІКЕА в інтер'єрі
Навряд чи хтось не чув про мережу магазинів меблів і товарів для дому IKEA, продукція якої заполонила інтер'єри сімей середнього, а також високого достатку. Тож не дивно, що при облаштуванні кімнат багато відразу звертаються до каталогам фірми, вивчаючи новинки або цікаві пропозиції. Якщо ви зараз зайняті тим же, підбираючи собі кухню Ікеа, то наші рекомендації допоможуть визначитися з вибором. Чому ж кухні Ікеа завоювали таку популярність? Крім малоінформативних висловлювань про якість і стилі, розглянемо більш конкретні переваги.
Ліжко в японському стилі
Ліжко в японському стилі
Японський стиль завойовує все більшу популярність на наших просторах. Пояснюється це просто, він чудово відповідає сучасним концепціям в оформленні приміщень і при цьому виглядає дуже свіжо. Він цілком лаконічний, легкий і в ньому відсутня перевантаженість.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00